Şimdi Ara

Wireless de düşük download hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, ZTE marka modemim var 16mbit internet kullanıyorum ve adsl speed sonuçları da çok kaliteli fakat download hızım 23kB/sn geçmyo.. çok yavaş kablosuz kullanıyorum interneti. nasıl aşabilirim bu engeli ? cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    Edit: download dan belli bir süre sonra iptal falan ediyor kendi kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkiboy -- 25 Şubat 2012; 20:53:14 >

• yardımcı olabilicek yokmudur? problemim hala devam etmekte..
  • Farklı bir modem dene. Büyük ihtimal modem'inden yada masaüstü bilgisayar kullanıyorsan Wireless Bağdaştırıcısından kaynaklı arıza olabilir...
  • asus marka laptop kullanıyorum .. umarım modemden kaynklanıyordur.. yarın yeni bi modemle denicem..

baska onerılerı olan varmı arkadaslar ?
  • kablolu denendi mi durum aynı ise telefon hattını direk modem e bağlanıp deneyin durum devam ediyorsa internet sağlıyıcınızla görüşün son olarak modeminizi resetleyin
    http://facebookdestek.com/forum-internet-destegi
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknolojiyardım

kablolu denendi mi durum aynı ise telefon hattını direk modem e bağlanıp deneyin durum devam ediyorsa internet sağlıyıcınızla görüşün son olarak modeminizi resetleyin
    http://facebookdestek.com/forum-internet-destegi

kablolu da denedım yine pek verim yok gözle görülür artış görmüyorum, ama adsl speed sonuclaarı mükemmel 10-12 mbit üstünde. ama download a gelince olay 30kB geçmiyo .. nedir anlayamadım .. ama video falan güzel izliyorum
  • Belki indirdiǧiniz sitede hız sınırlaması vardır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. TahacKer

Belki indirdiǧiniz sitede hız sınırlaması vardır ?

çoğu sitede denedim yine hız farkı çok olmadı , 16mbit e göre..
  • --- > Bant genişliğinden olduğunu düşünmekteyim . Modem arayüzü ayarlarından bant genişliğini değiştir ve öyle dene .
    1 6 12 tercih etmeni önenirim .

Not: Modem arayüzünden bant genişliğini değiştirmeyi bulamazsan modemin markasını söyle yardımcı olurum

İnş. çözüm sunar .
  • modeminde hız sınırlaması olabilir yada indirirken idm falan ile indiriyosan onlarda da hız sınırlaması olabilir aslında uzaktan bağlanıp baksak daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: meto_caki

--- > Bant genişliğinden olduğunu düşünmekteyim . Modem arayüzü ayarlarından bant genişliğini değiştir ve öyle dene .
    1 6 12 tercih etmeni önenirim .

Not: Modem arayüzünden bant genişliğini değiştirmeyi bulamazsan modemin markasını söyle yardımcı olurum

İnş. çözüm sunar .

Haurwie gibi bir marka
  • torrentlerde falan güzel indiriyo ama chrome da nedense yavaş indirmekte.
  • konu hala güncel ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.