Şimdi Ara

--Wir Leben Autos!--Club Vectra...(29 Üye) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
61.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OverDrıve

Bence makyajsız kasa daha güzel duruyor.
    Ama makyajlı kasada bir o kadar güzel duruyor.

Tercihim Makyajlı kasanın önü hariç heryeri,makyajsız kasanında önü olurdu

quote:

Orjinalden alıntı: strong84

GTRulez Makyajlı olan vectra benim
    Bence her ikiside çok güzel makyajlı ve makyajsız her ikisindede deneyimim oldu makyajlıyı tavsiye ederim çünkü iç mekan olarak makyajlının görünüşü daha güzel

Hmmm. Benim gorusumu soracak olursanız da, makyajsız olan daha agırbaslı ve asil duruyor, makyajlı olan ise daha sportif ve modifiyeye daha yatkın duruyor. cunkı makyajlı kasanın farlarını ve on tamponunu Vectra OPC nınkılerle deıstırdıgın an araba bambaska oluverıyor.

OPC Ön tampon için örnek:

http://www.sahibinden.com/opc_1_9_dizel_ozel_yapim-87WQQaXQQ5819021WQQpXQQdisplayitem

Bence her vectra c sahibi bu ön tampondan taktırmalı

• quote:

Orjinalden alıntı: strong84

Arkadaşlar eklemiş olduğum resimde farın üstünde bir parça var onu nerden bulabilirim

--Wir Leben Autos!--Club Vectra...(29 Üye)

--Wir Leben Autos!--Club Vectra...(29 Üye)

Kaş deniliyor buna.
    Büyük ihtimal sahibinden.com da ya da ebay da bulabilirsin..

• OverDrıve çok teşekkürler
  • Aslında evet makyajsız olan daha ağır başlı asil duruyor bende açıkçası itiraf edeyim makyajsız kasaya hastayım
  • http://www.sahibinden.com/turkiyede_sayili_vectra_2_8_opc-99WQQaXQQ11509731WQQpXQQdisplayitem

Nası Fiyat ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 3 Mayıs 2009; 13:02:30 >
  • G
    Ü
    N
    C
    E
    L
  • Bu Gruba acilinden guzel bir imza lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

Bu Gruba acilinden guzel bir imza lazım

[center][image]http://img3.imageshack.us/img3/2603/tth.gif[/image][/center][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_28172290/tm.htm][size=1][b]Vectra Kulübü[/size][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverDrıve -- 7 Mayıs 2009; 22:20:41 >
  • ÖNİZLEME

• Teşekkürler
  • Arkadaşlar vectra almayı düşünüyorum ama opelin resmi sitesine baktığımda sıfır fiyatları yoktu,2. el alsam benzinli lpg taktırmayı düşünüyorum,vectranın lpg ile performansında sorun yaşar mıyım?bana comfort donanım seviyesi gayet uygun gibi gözüktü,opelin servislerinden genel anlmada memnun musunuz?eğer bulabilirsem 2005 üstü bi araç alıcam.

Vectra ile ilgili her türlü yorum ve tavsiyelerini bekliyorum,ilgilenip cevap yazanlara şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: asisterd

Arkadaşlar vectra almayı düşünüyorum ama opelin resmi sitesine baktığımda sıfır fiyatları yoktu,2. el alsam benzinli lpg taktırmayı düşünüyorum,vectranın lpg ile performansında sorun yaşar mıyım?bana comfort donanım seviyesi gayet uygun gibi gözüktü,opelin servislerinden genel anlmada memnun musunuz?eğer bulabilirsem 2005 üstü bi araç alıcam.

Vectra ile ilgili her türlü yorum ve tavsiyelerini bekliyorum,ilgilenip cevap yazanlara şimdiden teşekkürler

Vectra üretimdne kalktı malesef..

Daha doğrusu isim olarak kalktı.
    Aslında yeni çıkan Insignia,Vectranın yeni kasasıdır..

5 Yıldır Vectra C 1.6 Comfort kullanıcısıyım.
    Genel olarak araçtan memnunum.

1.6 motor az geliyor denir hep ama gerçekten hacmine göre iyi bir motor.
    230 gördüm bir kere...

LPG ile sorunsuz çalışır.
    Bende LPG yok,şehir içinde 30,şehir dışında 27 kuruştan ne aşağı nede yukarı çıkabildim.

Konfor olarak makul bir araç.
    Amörtisörler yol tutuşu güçlendirmek açısından serttir.
    Motor sesi,yol sesi arabanın içine sızmıyor.

Comfort,donanım olarak dolu bir araç gerçekten...

İstanbulda sadece iki servise gidiyorum,onlarda zaten aynı şirket.
    Opel Odak Yetkili Servisine gidiyorum.
    Bu güne kadar memnuniyetsizlik yaşamadım.

Doğru servis bulunduunda sorun yaşamazsınız.

Son olarak Vectra C gerçekten iyi bir aile otomobili.
    Sağlam,ekonomik,konforlu,şık bir araç..

Kesinlikle tavsiye ederim..

• OverDrıve insignia klubüne üyeyim aslında. ama asıl sahibi olduğum vectra klübüne de üye olmazsam ayıp olur dimi?

2004 Opel Vectra 1.6 NB Comfort Oyster Gri. seninkiyle aynı yani :)

2006 yılında ikinci el olarak aldığım arabamdan çok memnunum. 2007 yazında BRC marka LPG taktırdım. 1 sene boyunca benzinli olarak da kullandığım için LPG ve benzin arasındaki tek farkın İstanbul'da garajlara girmekte yaşadıığım sıkıntı olduğunu söyleyebilirim.

Şuanki fiyatlar ile (1 lt gaz: 1,52 TL) istanbul trafiğinde şehir içinde 16 kuruş falan yakıyor. şehirler arasında 90 km sabit hızla giderken 12 kuruş civarında yakıyor.ama biraz hızlı (130-150) gidince yine 16 kuruşu görüyor.

Aracımdan çok memnunum.
    bende kesinlikle tavsiye ederim.

Overdrive 230 gördüm demişsin ama bu hıza çıktığında araba boştamıydı? hani bolu tünelinden 120 km hızla İstanbul yönünde çıkıp, aşağı doğru boşa atıp saldığında araç 190'a falan çıkıyor, o arada mı yaptın?

çünkü araç max 6500 devir çeviriyor (bundan sonra elektrik kesiyor) ve bu devirde 215 km görüyor. hız göstergesinde bir sorun olabilir mi?

• quote:

Orjinalden alıntı: torrentialrun

OverDrıve insignia klubüne üyeyim aslında. ama asıl sahibi olduğum vectra klübüne de üye olmazsam ayıp olur dimi?

2004 Opel Vectra 1.6 NB Comfort Oyster Gri. seninkiyle aynı yani :)

2006 yılında ikinci el olarak aldığım arabamdan çok memnunum. 2007 yazında BRC marka LPG taktırdım. 1 sene boyunca benzinli olarak da kullandığım için LPG ve benzin arasındaki tek farkın İstanbul'da garajlara girmekte yaşadıığım sıkıntı olduğunu söyleyebilirim.

Şuanki fiyatlar ile (1 lt gaz: 1,52 TL) istanbul trafiğinde şehir içinde 16 kuruş falan yakıyor. şehirler arasında 90 km sabit hızla giderken 12 kuruş civarında yakıyor.ama biraz hızlı (130-150) gidince yine 16 kuruşu görüyor.

Aracımdan çok memnunum.
    bende kesinlikle tavsiye ederim.

Overdrive 230 gördüm demişsin ama bu hıza çıktığında araba boştamıydı? hani bolu tünelinden 120 km hızla İstanbul yönünde çıkıp, aşağı doğru boşa atıp saldığında araç 190'a falan çıkıyor, o arada mı yaptın?

çünkü araç max 6500 devir çeviriyor (bundan sonra elektrik kesiyor) ve bu devirde 215 km görüyor. hız göstergesinde bir sorun olabilir mi?

Arabada 5 yolcu(ikisi iri yapılı)vardı.
    Bagaj full doluydu ve arabanın bak9ımları daha yapılmamıştı

210 u görünce devir saatinin artık kı9rmızıya yaklaştığını farkettim ve yokuş aşağı hızı sabitledim.
    Yaklaşık 5 km kadar öyle gittikten sonra nedense devir saatinde bir düşüş oldu ve yine gaz verdim.

Tam 228 de gazı bıraktım.

Hatta atrabada benim arabanın gitmeyeceğini savunan bir kuzenim vardı
    Ona nisbet olsun diye yaptım.

Gözleriyle gördü...

Ama eğer gazı bırakmasıydım gaz kesmeye başlayacaktı araba...

Yani arabayı yüksek hızda biraz rahatlatınca sonra hafif gaz verince zoru başarıyor..

Gerçi ondan sonra birdaha 200 den yukarı çıkmadım.
    Şimdi denesem olmaz belki.

Heralde o andaki yol durumu vs sayesinde olmuştur...

Bu arada bu hız denemesini Kırklareli-Pınarhisar yolu arasındaki düz yolda yaptım.
    Yokuş aşağıydı...

Saygılar.

• Selamlar; 1992 A 2.0İ GL, Otomatik Vites, 115 hp ve Beyaz.......Saygılar
  • vectra c 2004 şimşek grisi.max 220 gördüm yokuş aşağı.daha da gitmiyor
  • Selam beyler benim bir sorum olacaktı.
    İnternette gezerken gördüm vectra b1 ve b2 diye 2 farklı model mi var?b1 ne b2 ne?
  • forumu yeni takip eder oldum...bir ay oldu 98 model vectra b 2.0 gls beyaz renk araç aldım ilk sahibinden.araç 129binde idi.zavolli marka sıralı sistem mevcut..benide ekleyebilirsiniz listenize..tavsiyeler üzerine vectra aldım...tam anlamıyla detaylı bir bilgim yok şuanda araç hakkında ama sıkıntılarımız oldukça araştırıp öğrencez.benide kulübünüzedahil ederseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar bir yakınımızdan 99 Vectra B 2.0 16v alma durumumuz var acaba donanım seviyelerini en boştan en doluya doğru sayabilecek biri var mı ? Birde vectra b ler ne zaman makyaj yedi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 1 Ekim 2009; 20:22:43 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.