Şimdi Ara

--Wir Leben Autos!--Club Vectra...(29 Üye) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
0
Favori
61.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Arkadaşlar 84 KW 115 HP mi yapıyor?

HP=KW*1,36

Dolayısıyla 84*1,36=114,24 HP yaklaşık olarak 115 HP yapar.
  • arkadaşlar benide eklermisiniz lütfen...

--Wir Leben Autos!--Club Vectra...(29 Üye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 25 Ocak 2012; 21:34:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

arkadaşlar benide eklermisiniz lütfen...

Hocam aracınız çok güzel görünüyor. Kazasız belasız kullanın inşallah.

Sanırım 2000 model 1.6 Comfort. Bu araçtan almayı çok istedim, hala da şekli şemali çok hoşuma gidiyor. Ama piyasası her zaman çok yüksek seyretti. Nasip olmadı almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IGBT

quote:

Sanırım 2000 model 1.6 Comfort. Bu araçtan almayı çok istedim, hala da şekli şemali çok hoşuma gidiyor. Ama piyasası her zaman çok yüksek seyretti. Nasip olmadı almak.

Amin sağolun darısı sizinde başınıza evet 2000 modeldir sırf kapısındaki comfort yazısını itici buldugum için bunu aldım 2001 almadım :) 1 yıl oluyor tık demedi daha çokşükür aldıgımda 102bindeydi orjinal km de... şuan 118bin kmdedirr... teşkkür ederim beğendiğine sevindim yaza doğru birde jant almayı düşünüyorum kısmetse ben uygun fiyata aldım sat diyen çok ama satmak istemiyorum... :)

• quote:

quote:

quote:

Amin sağolun darısı sizinde başınıza evet 2000 modeldir sırf kapısındaki comfort yazısını itici buldugum için bunu aldım 2001 almadım :) 1 yıl oluyor tık demedi daha çokşükür aldıgımda 102bindeydi orjinal km de... şuan 118bin kmdedirr... teşkkür ederim beğendiğine sevindim yaza doğru birde jant almayı düşünüyorum kısmetse ben uygun fiyata aldım sat diyen çok ama satmak istemiyorum... :)

Gördüğüm kadarıyla aracınızı seviyorsunuz. Uygun fiyata da aldıysanız satmamanız en hayırlısı olur. İkinci el pisayasının hali ortada. Temiz araba az, onlarda uçuk fiyatlarda genelde.

Kendi aracımın herhangi bir problemi olmamasına rağmen sadan araç sevdiğim için bir türlü tam anlamıyla ısınamadım. Uygun fiyata temiz denk geldiği için aldım yaklaşık 1 yıl kadar önce. Yerine alacak uygun bir araç bulamadığım için de satamıyorum.

98-2002 Avensis
    2000-2001 Vectra
    2001-2006 Mondeo

Bu araçları her gördüğüm yerde dönüp dönüp bakıyorum. İçimde kaldı, bunlardan birini istiyorum

Nasip, belki alırız birgün.

Kazasız sürüşler...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gördüğüm kadarıyla aracınızı seviyorsunuz. Uygun fiyata da aldıysanız satmamanız en hayırlısı olur. İkinci el pisayasının hali ortada. Temiz araba az, onlarda uçuk fiyatlarda genelde.

Kendi aracımın herhangi bir problemi olmamasına rağmen sadan araç sevdiğim için bir türlü tam anlamıyla ısınamadım. Uygun fiyata temiz denk geldiği için aldım yaklaşık 1 yıl kadar önce. Yerine alacak uygun bir araç bulamadığım için de satamıyorum.

98-2002 Avensis
    2000-2001 Vectra
    2001-2006 Mondeo

Bu araçları her gördüğüm yerde dönüp dönüp bakıyorum. İçimde kaldı, bunlardan birini istiyorum

Nasip, belki alırız birgün.

Kazasız sürüşler...

kesinlikle bende sedan ve büyük araç seviyorum... sedan olsun benim olsun :) bende vectra c2 lere hastayım onlarda gözüm yolda vakıyorum gördüğümde umarım ikimizde istediğimize ulaşırız.... evet aracımı çok seviyorum her almak isteyen gelip satmıcam diyince nazar değiyor o yüzden sıkıldım :)

• Sayın Opel Vectra kullanıcıları :) Arkadaşım da 97 Model Vectra Cd 2,0 Otomatik var. Bu araca hangi yağı kullanması gerekiyor.

Forum da bulunan yağ konusunu bulamadım, o yüzden buradan yardım alayım dedim.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-djital-klimali-tuplu-isli-2004-model-opel-vectra-1-6-orjinal-73982162/detay

arkadaşlar ilanda ki oto hoşuma gitti. ama en az 1 aydır ilanda duruyor. bende 2008 eski kasa lancer var. km si az. bu araçla takasa girsem ne kadar üste vermeliyim. birde lancer kullanan arkadaşlara soruyorum özellikle : lancer daki rahatı bunda bulabilirmiyim. örn: süspansiyon yol tutuşu.
  • Merhaba arkadaşlar

bende vectracı olarak aranıza yeni katıldım.

98 cd buz mavisi

Birbirimize yardımlarımız olur inşallah.

Herkese keyifli forumlar..
  • C kasa otomatik, dizel ya da tüplü Vectra önerir misiniz arkadaşlar? Yani otomatikleri nasıldır? Sorun çıkarır mı? Özellikle dizeller 150.000 üstü oluyor genellikle. Bu kilometreden sonra çok sorun çıkarır mı? Tabi temiz bakımlı bir araç olacak. Bakımları düzenli yapılmış, hor kullanılmamış. Bu şartlarda 2005-2006 bir araç alırsam beni üzmeden 3-4 sene idare eder mi acaba? Bir de yakıt problemi var. Otomatik viteslerinin yakıt performansı nasıl acaba?
  • beni de ekleyin lütfen 2004 comfort 1.6 gümüş gri
  • vectra c 2005 design edition

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykpnrgz -- 8 Mart 2014; 21:19:23 >
  • Emir Topaç / 1993 / Vectra A / GL / 2.0 116PS / Beyaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benide aranıza alın, 2001 vectra 1.6 elegance

peki bu a, b veya c olduğunu nerden anlıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

benide aranıza alın, 2001 vectra 1.6 elegance

peki bu a, b veya c olduğunu nerden anlıyoruz

A Kasa: 1988-1995

B Kasa: 1995-2002

C Kasa: 2002-2009

• benimki makyajlı kasa denilenden, bu da b kasa mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

benimki makyajlı kasa denilenden, bu da b kasa mı oluyor?

Makyajlı B kasa Vectra:

Makyajlı C kasa Vectra:

Seçim sizin

• Vectra B almayı düşünyorum. 97-2000 model arası.Galiba En full olan modeli CD versiyonu.bu araçların vergisi cidden 610 lira mı yoksa bir alt vergi diliminden yararlanılıyor mu ? ve ayrıca vectra hakkında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ? ilk arabam olacağı için kötü bi başlangıç yapmak istemiyorum.hatta bildiğiniz uygun vectra varsa haber verin arkadaşlar üst limit 13000 TL
  • ekleyin
    vectra 1.9 cdti design edition paket otm panacotta gri
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineerME

Vectra B almayı düşünyorum. 97-2000 model arası.Galiba En full olan modeli CD versiyonu.bu araçların vergisi cidden 610 lira mı yoksa bir alt vergi diliminden yararlanılıyor mu ? ve ayrıca vectra hakkında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ? ilk arabam olacağı için kötü bi başlangıç yapmak istemiyorum.hatta bildiğiniz uygun vectra varsa haber verin arkadaşlar üst limit 13000 TL

Vectra b gelmis geçmis arabalarin en kalitelisidir....1997 aralikta 5milyar50 milyona aldim ( sifir )
    O gun bugun bende....satmaya kiyamiyorum....onun ustune bir suru araba aldim ( passat-jetta-volvo-astra-megane)
    Vectra b nin direksiyonu ve yol tutusu bambaska....aracimin ilk sahibiyim ....17 yasinda ve hala omega saat gibi calisiyor...213000 km de tik ses bulamazsiniz...yağ gibi akar yolda ....on takim orjinal,debriyaj baski balata orjinal motor ust kapak contasi haric el surulmedi ( devirdaim-triger hariç)
    Bir kez on diskleri degistim....atesleme bobini ve buji kablosu degisti....o kadar....
    Şimdi boyle saglam arabalar yapmiyorlar ne yazikki...
    Herhalde ilk ve son sahibi ben olacagim cunki satmaya huc niyetim yok....14-15 bin anca ediyor ama su haliyle 3 tane dacia 2 tane accent sifir km eskitir...
    Temizini bulan kacirmasin .....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.