Şimdi Ara

Wiper Wizard 14,90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.284
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wiper Wizard Oto Silecek Bakım Sihirbazı 29,90TL yerine 14,90TL

http://www.indirdik.com/Wiper-Wizard-Oto-Silecek-Bakim-Sihirbazi?utm_source=mailing&utm_medium=email&utm_campaign=daily_deal_2553&utm_content=daily_deal_image_2553

ürünle ilgili bilgi ve tecrübesi olan var mı?

Wiper Wizard  14,90TL

• 15 TL'lik ürüne 15 TL'lik bakım ürünü.. Daha neler göreceğiz bakalım..
  • Bu ürün benimde dikatimi çekti ama net te kulanıcı yorumu bende bulamadım.Eğer gerçekten reklamı gibi işe yarıyorsa alınabilir...Genelde TV ürünleri
    reklamı gibi çıkmaz...Kullanan var ise ...bir kulanıcı yorumu eklerse iyi olur...
  • Wiper Wizard satın alıp kullandım...Daha çok eski tip telli sileceklerde işe yarıyor...Ben Ople astra h arka sileceğinde kullnadım sileceğin silmesi yeni gibi olmasada eskisinden çok daha iyi siliyor alınıp kulanılabilir bir ürün.Banana yeni tip yeni sileceklerde kulanılbilecek bir şeklini bulamadım.
  • Bence alınacak birşey değil..
  • Yani tek arba için olmaya bilir ama kulanınca işe yarıyor tabi yeni tip banana sileceklerde anladığım kadarıyla kulanılmıyor.Bir kişede olan arkadaş çevresince kulanılacak bir ürün diye düşünüyorum...
  • Ben kullandım, defalarca denememe rağmen hiç bir işe yaramadı. H...B... web sitesine kullanıcı yorumu yazdım ama haftalardır yayınlamadılar. Aslında bu ürünün orijinali var. Bunun gibi zımpara değil, içinde jileti var ve sileceğin ucunu düzgün bir şekilde traşlıyor. O kesin işe yarar, ama onu da Türkiye'de satan yok.
  • dbdanisman D kullanıcısına yanıt
    Bunu mu denemeye çalıştınız: Hepsiburada
    Ayrıca güzel uP

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tras veya zimpara muhim degil. Yeni silecegin ustu grafit kaplidir (kursun kalem tozu) o eksilince kaymaz ve takilir. O yuzden bezle silmeyin derler. Bu zimbirti grafiti nasi yeniliyo? Bence hikaye. Focus II aerotwin silecek orjinali 70, iyi yerli yan sanayisi 35 lira. Orjinal 3 yil gidiyor. Bence 15 tl pahali...

• Ben daha evvel aldım ve denedim. Pek bir faydasını görmedim. Şu anda da kullanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu bayağı bir hort olmuş ama almazsanız pişman olmazsınız merak etmeyin.
  • Konu fena hortlamış ama düşünenlere tavsiye etmem. Belki eski telli sileceklerde işe yarıyordur bilemem ama yeni nesilde faydasız...
  • Ucuz olduğundan iade etmesi çöpe atmaktan daha zahmetli ürünler grubuna giriyor ve ayrıca olumsuz yorumlar yayınlanmıyor. Tabiki hiçbir işe yaradığı falan da yok.

• Siteden uzak durun..
  • Ben de hb den aldım. Bir ise yaramıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.