Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

winrar'dan dosya tam çıkmıyor

3
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> winrar'dan dosya tam çıkmıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    152 Mesaj
    winrar bana kan davası başlatmış :S arkadaşlar iki farklı oyunda da bu sorunu yaşadım birisi 3 cd'lik digeri 4 cd'lik

altta resimde gösterdiğim 3. cd'de yapıyor bu sorunu bi dosyayı atmıyor sadece ama o bir dosya yüzünden birşey yapamıyorum geri kalanı ile bunun bi çözümü yok mudur ya :S

|
    |

• Yarbay
    2895 Mesaj
    arşiv onarmayı deniyebilirsiniz. tüm arşivler aynı isimde olmalı cod op2 gibi. eksik arşiv olabilir. 5parttır sizde 4 vardır yada 1 arşiv tam inmemiştir
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tazy23

winrar bana kan davası başlatmış :S arkadaşlar iki farklı oyunda da bu sorunu yaşadım birisi 3 cd'lik digeri 4 cd'lik

altta resimde gösterdiğim 3. cd'de yapıyor bu sorunu bi dosyayı atmıyor sadece ama o bir dosya yüzünden birşey yapamıyorum geri kalanı ile bunun bi çözümü yok mudur ya :S

Eğer IDM gibi programla indirdiysen sorun idm'nin tam olarak indirmemesi. IDM kullanıyorsan eğer, video olsun program olsun eğer indirme sırasında duraklatma-durdurma yaparsan indirmeye çalıştığın dosya hatalı indiriliyor, bundan dolayıda tam inmiş gibi görünse de eksik iniyor. Gerek .iso olsun, gerek .rar mümkün olduğunca torrent ile indiriyorum. Normal indirmeyi net kesildiğinde tekrar başa sardığı için kullanmıyorum. özellikle internetten torrent olarak bulup indiriyorum, sorun yaşamıyorum. Ha dersinki IDM kullanacam; o zaman internetin kopmayacak, duraklama ve durdurma yapmıyacan, IDM download yaparken hiçbir şekilde interneti kullanmıyacan, internetin sahibi IDM olacak yani
    |
    |
    Modifiye; RGB termal kontrollü Led modifiye,
    Satılık Parçalar; Anakart + işlemci, grup olarak ramler; Corsairler birlikte, Gskiller birlikte satılıktır, yazılan kombinasyonlar dışında tekli satış yoktur.
    Tek olarak İntel C2D E4400, Dual core E6700 3,2GHz 2M, Pentim 4 E2140, Ürünlerde fatura/irsaliye yoktur.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
Blogio
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.