Şimdi Ara

winodows 8 güncellemeler denetleniyor da kalıyor sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sorum şu arkadaşlar bilgisayarım kısa süre önce güncelleme esansında hata verdi ve bilgisayarım kilitlenmişdi 0x0000 buna benzer bir hata almışdı ben bir şekilde bilgisyarımı acdım ama şimdide güncellemeleri denetle dedigim zaman öyle kalıyor saatler geciyor tık yok bilgisayarı bir kaç kere yeniledim gene faydası olmadı (masa üstündeki yenileme butonundan kastetmiyorum) bunu nasıl çözebilirm

not: Windows8.1-KB3138615-x64 aracını denedim nafıle kaldı gene aynı sorun sorun gidericisinden windows update sorunaları düzelt buda nafile kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi layk5t -- 13 Mayıs 2017; 15:34:26 >

• Win 10'a geçebiliyorsanız geçin, onun dışındakileri artık mikrosoft pek önemsemiyor.

Bu başlıkta çeşitli yollar tarif edilmiş, onları deneyin:

https://forum.donanimhaber.com/windows-8-1-rehberi-sorunlar-cozumleri-resimli-anlatimlar-ana-konu--68174390-382
  • kardeş önemsemekle alakası yok yazıda belirtigim gibi o güncelleme hatası olunca böyle bir sıkıntı cıkdı ayrıyetten win 10 daha önce gecdim böyle bir rezil windowsda görmedim oyuzden cok gecmeden 8 geri döndüm daha bir süre win 10 gecme niyetinde degilim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.