Şimdi Ara

Winnie The Pooh Türkçe Dublaj Bulmak Mümkün mü? 1990 Sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba 1990 ların sonu 2000 lerin başında yayınlanan Winnie The Pooh çizgi dizinin türkçe olarak bulmak mümkün müdür?

Neden Winnie The Pooh. Şimdiki büyüyen çocukların izledikleri ağır cinsellik ve şiddet dolu yayınlar. Bu tarz şeyler yerine Winnie The Pooh gibi daha normal şeyler izlemesini istiyorum. Eğer Winnie The Pooh bulursam indirip kendi ailemin izlemesini sağlayabilirim.

Eskiden galiba atv de vardı Winnie The Pooh Türkçe Dublaj Nereden İzlenebilir?

Hatırlamayanlar için
    https://www.youtube.com/watch?v=H30g7k3rLVc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyeismi -- 29 Aralık 2015; 0:52:32 >

• Eskiden arada bir denk gelince izlerdim Tüm bölümleri bulman çok zor, şöyle bir baktımda zaten paylaşım sitelerinde de yok. Online izleme sitelerinde karışık karışık 5-10 bölüm var.

Kendi çocukluğumu ve çizgi filmlerini düşününce, günümüz çocukları için gerçekten üzülüyorum. Bunlardan mahrum büyüyorlar.

He-Man , Power Rangers , Heidi , Ayı Yogi , Richie Rich , Jetgiller , Taş Devri , Müfettiş Gadget , Ninja Kaplumbağalar , Redkit , Tsubasa , Looney Tunes serisi , Scooby Doo , Şirinler , Pokemon , Beyblade ,
    Yugioh , Şirinler , Temel Reis .....

Kalınla yazdıklarım ailecek, her yaşta çocukla izlenebilecek çizgi filmler sizde bilir yada hatırlarsınız.

Hepsi ayrı birer efsaneydi.. Kaçırmamak için okuldan koşa koşa eve geldiğim vakitler Her yaz, bu yaz kesin 10'a kadar uyuyacağım diyip, saat 7'de bu çizgi filmlerden birini izlemek için uyandığım vakitler

Şimdi tutturmuşlar bir Pepe, sürekli aynı şeyleri ritim eşliğinde tekrarlayıp duruyor. Kurgu , yaratıcılık hakgetire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 29 Aralık 2015; 4:59:32 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizi hatırlıyor ve sizin yaşadıklarızın benzerini bende yasadım.
    Winnie The Pooh keske bulsam da indirebilsem.

Günümüz saçma yayınlarınız izleyeceğine hiç olmassa normal bir şeyler izlesin diye uğrasıyorum
  • Eskiden onu izlemek için sabah 7-8 de kalkardık. Ne güzeldi be. Bütün bölümleri bulman çok zor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Eskiden arada bir denk gelince izlerdim Tüm bölümleri bulman çok zor, şöyle bir baktımda zaten paylaşım sitelerinde de yok. Online izleme sitelerinde karışık karışık 5-10 bölüm var.

Kendi çocukluğumu ve çizgi filmlerini düşününce, günümüz çocukları için gerçekten üzülüyorum. Bunlardan mahrum büyüyorlar.

He-Man , Power Rangers , Heidi , Ayı Yogi , Richie Rich , Jetgiller , Taş Devri , Müfettiş Gadget , Ninja Kaplumbağalar , Redkit , Tsubasa , Looney Tunes serisi , Scooby Doo , Şirinler , Pokemon , Beyblade ,
    Yugioh , Şirinler , Temel Reis .....

Kalınla yazdıklarım ailecek, her yaşta çocukla izlenebilecek çizgi filmler sizde bilir yada hatırlarsınız.

Hepsi ayrı birer efsaneydi.. Kaçırmamak için okuldan koşa koşa eve geldiğim vakitler Her yaz, bu yaz kesin 10'a kadar uyuyacağım diyip, saat 7'de bu çizgi filmlerden birini izlemek için uyandığım vakitler

Şimdi tutturmuşlar bir Pepe, sürekli aynı şeyleri ritim eşliğinde tekrarlayıp duruyor. Kurgu , yaratıcılık hakgetire.

Yapma bunu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bugs bunny favorimdi havuç alır onla beraber yerdim şimdi nerde
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    hocam imzanızı görünce pcye su sıçradı sandım bir an ekranı silmeye çalıştım bir an istemsizceküçükken çok güzel çizgifilmler vardı şimdiler çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

hocam imzanızı görünce pcye su sıçradı sandım bir an ekranı silmeye çalıştım bir an istemsizceküçükken çok güzel çizgifilmler vardı şimdiler çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.