Şimdi Ara

Wings of Prey™ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
0
Favori
18.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri sevabına şu oyunu nasıl ingilizce yapabilirm bilgi verirse sevinirim
  • İngilizceyi geçtim daha korumayı aşamadım ben 3 küsür GB lık sürümü denedim ama içinden çıkan şey iş görmüyo. Scene grupları da hiç el atmadı bu ara hepsi yatıyo galiba bu da Avatar da yalan oldu...
  • Oyun grafik olarak güzel ama simülasyon severleri pek tatmin etmeyebilir. Her ne kadar oyun içinde zorluk seviyesi olarak simülasyon seçilebiliyor da olsa silahlar fazla güçlü, neredeyse düşman uçağına mermilerinizin değmesi bile onu düşürmeniz için yeterli gibi. Kontroller fazla düzgün geldi bana. Vurulduğunuzda hemen sizin taraftaki diğer uçaklardan birinin kontrolünü almanız biraz arcade kaçmış ama ilk uçuşumda Heinkell'lere alttan saldırmak için bir bulutun içine girmiştim, daha da alçalınca bir anda öyle tatlı bir yağmur efektiyle karşılaştım ki sırf bu deneyim için bile oynanabilir.
  • father torque hcm oyunu nasıl ingilizce yaptın bilgi verirsen makbule gecer ben ilaçlayınca oyun ici menuleri rusca oldu
  • Oyun demosu rusça olunca olmuyor .ingilizce yardım bekliyorum....Ayrıca hastayım ilaç lazım....
  • merhabalar,

ingilizceye çeviri çiçin söyle uuzuuuum bir yol söyliyeyim:

screen shot alın (ctrl + prnt scrn )

fine reader programı ( rusça dili seçili olarak ) ile resim formatındaki belgeyi analiz ettirin böylece yazılar "text" haline gelir.

google 'ı açın

alt sağ tarafta " google in english" i seçin

"language tools" a girin burada elde ettiğiniz text halindeki rusça yazıyı türkçeye veya istediğiniz dile çevirin

böylece uzun uzun uğraşıp menuleri çevirebilirsiniz

ana menünün çevrilmiş hali için:

http://tehparadox.com/forum/f18/wings-prey-everything-russian-720098/index11.html

• Önceki oyunu online oynamıştım , bunuda oynamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

Önceki oyunu online oynamıştım , bunuda oynamak lazım

yanlışın olmasın bu daha ilk oyun

Orjinal alınmayı hak eden bi oyun fakat biraz pahalı geldi bana düşmesini bekliycem artık bu aralar çıkan rus oyunları ne kadar geç kırılıyor yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurk -- 15 Ocak 2010; 15:35:00 >
  • drbaris hcm saolasın yardım icinde ben o siteye üye dielim sana zahmet cevirnin resmini imageshacke falan koyarmsın acaba birde bence çözum orginal asf.dll dosaysnı bulmamız lazım elinde bu oyunun orginal oynayıp icindeki asf.dll dosayasını bi yere aktarırsa bizdeki ile değiştirince bence düzelcek hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

Önceki oyunu online oynamıştım , bunuda oynamak lazım

yanlışın olmasın bu daha ilk oyun

Orjinal alınmayı hak eden bi oyun fakat biraz pahalı geldi bana düşmesini bekliycem artık bu aralar çıkan rus oyunları ne kadar geç kırılıyor yahu

IL2 Sturmovik oynuyordum dostum bu oyunda aynı yapımcının oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drbaris

merhabalar,

ingilizceye çeviri çiçin söyle uuzuuuum bir yol söyliyeyim:

screen shot alın (ctrl + prnt scrn )

fine reader programı ( rusça dili seçili olarak ) ile resim formatındaki belgeyi analiz ettirin böylece yazılar "text" haline gelir.

google 'ı açın

alt sağ tarafta " google in english" i seçin

"language tools" a girin burada elde ettiğiniz text halindeki rusça yazıyı türkçeye veya istediğiniz dile çevirin

böylece uzun uzun uğraşıp menuleri çevirebilirsiniz

ana menünün çevrilmiş hali için:

http://tehparadox.com/forum/f18/wings-prey-everything-russian-720098/index11.html

Çok teşekkürler gerçekten akıllıca bir yol, deneyeceğim....

• yabancı bir sitede 1.0.2.1 yamasından sonra oyunun 5 dk içinde donmaya başladığı yazılmış, sorunun 1.0.2.1 ilacında olduğu bir trojan içerdiği söylenmiş , böyle bir durumla karşılaşan var mı acaba?

ben 1.0.0.3 kullanıyorum nadiren arada donduğu oluyor ama sık değil

bu arda nette 1009 ve1021 yamalarını bulamıyorum link verebilecek var mı?
  • Bende aynı sürüm yüklü ancak tık donma takılma yok
  • yamayı buldum :

http://games.softpedia.com/get/Patch/Wings-of-Prey-All-in-One-Patch.shtml

tum versiyonları 1.0.2.1' e yükseltiyor DİKKAT 1.76gb boyutu var Yuh!
  • Ben de 1.0.0.3 ve 1.0.2.1 versiyonlarıyla oynadım hiç takılma donma kasma yaşamadım. Tek sorun No-DVD sinin Rusça olmasından kaynaklanan oyunun Rusça olması.. Normalde İngilizce ve Rusça çıkan sürüm ama piyasada dolanan sonradan Rusça olan hali.

Ayrıca bu oyundaki grafikler PC'de daha önce çıkan hiçbir uçak oyununda yok. Directx 10'lu HAWX halt etmiş bu oyunun yanında Uçakta hasar oluşması da çok güzel olmuş kanatlar parçalanabiliyor ilk defa bu oyunda gördüm bunu(IL-2 serileri hariç onda başladı zaten bu olay)... Ha birde yağmur bulutlarının içinden geçince su damlacıklarının cama vurma efektini de es geçmemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzanSRC -- 17 Ocak 2010; 23:26:04 >

• Şimdi , bu patchler WOP'un full sürümü için mi demo için mi ?
  • bende demosunu indirdim ancak X52 ye tuş ataması yapamadım nasıl olucak :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Ayrıca bu oyundaki grafikler PC'de daha önce çıkan hiçbir uçak oyununda yok. Directx 10'lu HAWX halt etmiş bu oyunun yanında Uçakta hasar oluşması da çok güzel olmuş kanatlar parçalanabiliyor ilk defa bu oyunda gördüm bunu(IL-2 serileri hariç onda başladı zaten bu olay)... Ha birde yağmur bulutlarının içinden geçince su damlacıklarının cama vurma efektini de es geçmemek lazım

FSX' de var aslında (standart FSX' de değil tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silver_Sky -- 18 Ocak 2010; 14:49:26 >

• arkadaşlar benim joy sürekli sağa ya da sola doğru uçağı çekiyor neden olabilir :S ? herşeyi denedim düzeltmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaphaeLmiX

arkadaşlar benim joy sürekli sağa ya da sola doğru uçağı çekiyor neden olabilir :S ? herşeyi denedim düzeltmedim

aynı sorun bendede var benim joy saitek cyborg evo çözüm bulan yardım etsin ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.