Şimdi Ara

Wing tsun mu Kickbox mu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
32.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kickbox derim ben o kadar pahalı digil digerlerine nazaran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Ben de bu sene hep Wing Chun düşünüyordum ama Muay Thai'yi araştırdığımda fikrim biraz MT ye kaydı, sen de bir bak bence

bende bu ikisini sorcaktım hangisi daha iyi..hangisinde daha kısa sürede daha çok iş yaparım 1 yılda 3-4 kişi almam gerekiyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ARTiZ_

Kickbox derim ben o kadar pahalı digil digerlerine nazaran.

para problem değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkadiz

Peki arkadaşlar sizin bildiğiniz Kickbox için İstanbul anadolu yakasında Kartal-pendik-maltepe(çok iyi ise caddedede olabilir) buralarda iyi hocası olan iyi bir spor salonu olan bir kurs varmıdır eğer var ise beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Arkadaşlar yok mu bir bilgisi olan yaa
  • arkadaş pro düşünmüorm diyor WT baştan elendi pro olmak içindir o ama sen kendimi korumak diorsn kickbox ii dir snn içn kardeşim

edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SnnOzcn -- 7 Temmuz 2010; 0:56:34 >
  • millet bi film izliyor eger güzelse herkezo adama özenip o sporu yüceltiyor :D komedisiniz siz ergenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zet Nikøv

millet bi film izliyor eger güzelse herkezo adama özenip o sporu yüceltiyor :D komedisiniz siz ergenler

adam haklı

istanbuldaysan eğer murat kazgan fight academy i öneririm.
    yok diyorsan kickboks.bende kickboks yapıyorum.fiziğini olumlu yönde
    etkiler hemde kafan basıyorsa teknikleri çabuk öğrenip sparring yaparsın.
    liseye daha yeni başladığına göre amatörde kariyerde yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: _tanten_

quote:

Orijinalden alıntı: Tun4

Ben de bu sene hep Wing Chun düşünüyordum ama Muay Thai'yi araştırdığımda fikrim biraz MT ye kaydı, sen de bir bak bence

bende bu ikisini sorcaktım hangisi daha iyi..hangisinde daha kısa sürede daha çok iş yaparım 1 yılda 3-4 kişi almam gerekiyo..

Hayırdır hocam 1 sene sonraya 3-4 kişiye randevumu verdin sizi pataklarım seneye diye

• Ben aikido ve jiu-jitsu yapıyorum. Arada bir de judo teknikleri çalışıyorum veya internetten bakıyorum. Bu üç spor birbirini süper tamamlıyor ama 1 senede 3-4 kişi alman zor. Anca 3 senede alırsın. Tabii boy ve kilo da etken. Ben 180 boy 140 kilo 5 kişi de alırım ama kondisyon biraz zayıf. Arttırmaya çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tard -- 7 Temmuz 2010; 1:51:50 >
  • Merhaba,

Ben 2 buçuk yıl taekwondo eğitimi aldım. Kesişim zamanlı 1 yıldan sonra kick boks'a da başladım. Hatta müsabaka işleri gündeme gelince thai box da çalışıyorduk. Taekwondo'yu siyah kuşak 1. dan'da bıraktım. Kick boks'ta sanırım en son kahverengi kuşağa gelmiştim. Daha sonra bulunduğum koşullar dolayısıyla bırakmak zorunda kaldıktan sonra aradan biraz zaman geçince spor'u özledim ve kungfu daha doğrusu wu shu kursuna başladım. Çok başka gelmişti bana wu shu.. Hocamız 20 yıl'dan fazla süre spor'la ilgilenmiş wu shu, choy lee fut, escirma, aikido, kick boks ve en son wing chun gibi çoğu sporu yapmış. Hatta kick boks'un şehir temsilsi olmuş bi ara.. Bize wu shu ve mesela bazı başka tekniklerden de yararlanmak için diğer sporların tekniklerini de çalıştırıyordu. Ağır ders yapıyorduk. Ders'i yarım saat uzatıp aikido teknikleri de çalışıyorduk. Ama bana genel anlamıyla kungfu bambaşka gelmişti. 5 ay çalışabildim malesef ancak. Çünkü iş saatlerimle çakışıyordu. Bi ara vaktim uydu ve hocadan tekrar özel olarak escrima ve wing chun dersi alıyordum ki bazı problemler yüzünden ara verdim şuanda.

Yani toplam 2 buçuk yıl taekwondo, 1 buçuk yıl kick boks, 1 yıl'a yakında thai boks çalıştım ama gerçekten öğrenebiliyorsan artık wing chun mu olur wu shu mu olur ne olursa olsun bi kungfu sanatı öğren derim

• Peki arkadaşlar sizin bildiğiniz Kickbox için İstanbul anadolu yakasında Kartal-pendik-maltepe(çok iyi ise caddedede olabilir) buralarda iyi hocası olan iyi bir spor salonu olan bir kurs varmıdır eğer var ise beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

DİYORUM ISRARLA Bİ CEVAP LÜTFEN!!![:D
  • Wu-shu
  • quote:

Peki arkadaşlar sizin bildiğiniz Kickbox için İstanbul anadolu yakasında Kartal-pendik-maltepe(çok iyi ise caddedede olabilir) buralarda iyi hocası olan iyi bir spor salonu olan bir kurs varmıdır eğer var ise beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

DİYORUM ISRARLA Bİ CEVAP LÜTFEN!!![:D

istanbuldasın kesinlikle murat kazgana git bende çok gitmek istedim ama şehir müsait değil
    kafes dövüşü hocası.çamlıcada ama bence değer

http://www.muratkazgan.com/muratkazganfightacademy.htm

• Arkadaşlar kickbox için maltepedeki Birol Topuz fight academy hakkın bilgisi olan warsa(iyi mi kötü mü) beni aydınlatırsa çok mutlu olurum lütfen yardım!!!
  • quote:

Arkadaşlar kickbox için maltepedeki Birol Topuz fight academy hakkın bilgisi olan warsa(iyi mi kötü mü) beni aydınlatırsa çok mutlu olurum lütfen yardım!!!

Hocam Üsküdar'a yakınsan burhan felek spor kompleksine gelebilirsin. Ben orda muay thai yapıyorum. Beklerim Birol Topuz hakkında hiç bi fikrim yok.
  • hocam bende muay thai isterdimde o biraz kilo yapı istio ben 14 yaşındayım ve kilom 48-50 gibi
  • Wing Tsun !
  • quote:

Arkadaşlar kickbox için maltepedeki Birol Topuz fight academy hakkın bilgisi olan warsa(iyi mi kötü mü) beni aydınlatırsa çok mutlu olurum lütfen yardım!!!

cevap lütfen
  • quote:

hocam bende muay thai isterdimde o biraz kilo yapı istio ben 14 yaşındayım ve kilom 48-50 gibi

Dostum ben 16 yaşındayım, kilom 50-52 gibi Şu ana kadar kilo açısından hiç bi sıkıntı yaşamadım. Takıldığın noktalar varsa özelden konuşabiliriz.
  • Wing Tsun'a git.Ben 1 aydır gidiyorum.Beşiktaşta çok etkili şeyler örendim.Hocamız dha önce aikido ypmış ve 3 senedirde mma ypıo.Çok etkioli tknikler wt ye git.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.