Şimdi Ara

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
97
Favori
58.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konudan görüp kullanmaya başladım, gayet başarılı
  • Ben de kullanıyorum. Geçen hafta bir dizi film sitesine girişte beyaz ekranda adana bilmem ne mahkemesinin .... diye devam eden mahkeme kararı ile karşılaşınca afalladım. Program çalışıyordu, dnsleakten baktım almanya görünüyordu, yani sızıntı vs. yoktu. Telefonda cyberghost vardı oradan denedim, sıkıntısız girdi.

Windscribe bizimle dalga geçmiyordur herhalde?...
  • tesekkurler.. süper paylaşım..
  • Teşekkürler konu sahibine
  • Ben bu VPN yi telefonuma kurup denemek istemiştim.10 GB ücretsiz kullanım veriyordu.Maalesef sildim çünkü hiç bir sunucuya bağlanmıyordu.Yani çalışmıyor.
    Şuan Opera VPN kusursuz çalışıyor.Bunu kullanıyorum.
  • Çok yavas
  • Teşekkürler haber veren arkadaşa, firefox eklentisi çalışmadı bende ama masaüstü uygulaması sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Teşekkürler haber veren arkadaşa, firefox eklentisi çalışmadı bende ama masaüstü uygulaması sorunsuz çalışıyor.

sürekli kopma oluyor mu sizde de?
  • firefox eklentisi çalışmıyor yada ben açamadım.chrome eklentisi sıkıntısız çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: WaxKitten

Teşekkürler haber veren arkadaşa, firefox eklentisi çalışmadı bende ama masaüstü uygulaması sorunsuz çalışıyor.

sürekli kopma oluyor mu sizde de?

hiç kopma falan yaşamadımda belki sizde antivirüs falan varsa o engelliyor olabilir
  • Tşk.ler ilaç gibi geldi.
  • Teşekkür ederim. Booking.com adresine giremiyordum. Çok işime yarayacak.
  • Bugün itibariyle 60gb kodu patlamış diye haber aldım. 50gb devam ediyormuş. Ben 25 temmuzda 60gb almıştım.
  • Evet 60gb çalışmıyor, az önce 50gb kod ile aktifleştirdim. Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mozden

Ben de kullanıyorum. Geçen hafta bir dizi film sitesine girişte beyaz ekranda adana bilmem ne mahkemesinin .... diye devam eden mahkeme kararı ile karşılaşınca afalladım. Program çalışıyordu, dnsleakten baktım almanya görünüyordu, yani sızıntı vs. yoktu. Telefonda cyberghost vardı oradan denedim, sıkıntısız girdi.

Windscribe bizimle dalga geçmiyordur herhalde?...

Eklenti olarak kullanıyorsanız bazen bağlanma problemi oluyor. Tekrar deneyince düzelmesi gerek.
  • kayıt olduk ama epostaya doğrulama gelmedi
  • işime yaradı teşekkürler.
  • saygi S kullanıcısına yanıt
    Programını kullanıyorum. Vpn almanyadan bağlı görünüyordu ama buradaymış gibi de siteyi engelliyordu.

Müsait olunca tekrar denerim.
  • 60 gb yi bi gunde +18 film izleyerek harciyorum bana yetmez
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.