Şimdi Ara

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
96
Favori
58.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android için profil oluşturmak için hesap yükseltmemizi istiyor. Var mı ayar yapabilen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun hocam haber verdiğiniz için. Geçen yıl da vardı aynı kampanya, yeniden yapmaları güzel olmuş.
  • Kaptım bi tane, teşekkürler
  • Teşekkürler
  • Tam VPN ararken çok iyi geldi, çok teşekkürler hocam.
  • Yalniz ping fazla gibi, pek begenmedim an itibariyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    Hepiniz iyi günlerde kullanın arkadaşlar.

@SzolnoK hocam dediğiniz gibi bu sene böyle bir farklılık yapmışlar, sadece ücretsiz ülkeler kullanılabiliyor. Geçen seneki kampanyada açılışa özel olsa gerek bütün ülkeler kullanılabiliyordu.
  • daha önce aynı şartlarda almıştım ama kullanmıyordum ,lakin son günlerde dh.e girmek dahi sıkıntı çıkarınca kullanmaya başladım ,bence gayet yeterli hız var
  • Bu log almama olayi bana biraz hikaye gibi geliyor.

Lokasyonlar arasinda Turkiye olmasa neyse de, pro paket icinde Turkiye de var.

Turkiye uzerinden internete cikacaksiniz ve olasi bir durumda Turk hukumeti sizden bilgi talep edecek ve vermeyeceksiniz ha? Ya bu adamlar Turk hukumetini hic tanimiyor yada yalan soyluyorlar :)

Wikipedia'dan bile vergi isteyen hukumet, kendi aleyhine olan bir durumda bilgi vermedigin takdirde uzerinden VPN hizmeti verdigin datacenteri komple kapattirir. Soyliyeyim. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucuları Kanada'da bulunuyorsa ve Kanada yasalarına göre belirli bir süre kayıt tutma zorunluluğu varsa kayıt tutuluyordur. Panama gibi bazı ülkelerde gerçekten kayıt tutulmuyormuş. Eğer suç işlemiyorsanız kayıt tutulmasından fazla endişe edilmesine gerek yok. İnternette neredeyse tamamen gizli olmak için o konuda uzmanlık gerekir. O tür insanlardan değilseniz hiçbir zaman tamamen gizli olamazsınız.
  • 50gb kaptim teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyw hocam, google chromun ücretsiz vpn nisi kullanıyordum bunuda aldım dursun bakalım bir kenarda mobil sürümü çıkınca faydalanırız elbet.

• bi bilgisayara almıştım. bi de laptopa a alayım bari. aynı evden iki ayrı bilgisayara yüklenebilir mi
  • Üye oldum iOS uygulamasından login olamıyorum aynı sorunu yaşayan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 gb aldık bakalım.
  • @yedikeresekiz Birden fazla cihazda aynı hesabı kullanabilirsiniz ancak hesabı başkalarıyla paylaşmayın diye not düşülmüş. Aynı anda kullanımı durumunda sorun yaşama ihtimali var sanırım.

@Serdar3121 Şimdi tekrar denedim giriş yapma konusunda bir sorun yaşamadım. Ancak iOS uygulaması henüz tam optimize edilmemiş. Ara sıra kopmalar yaşanabiliyor, sizin giriş yaparken yaşadığınız sorun da yine geçici bir sorundur muhtemelen. Eğer hala devam ediyorsa uygulamayı VPN profili ile birlikte silerek tekrar yükleyerek deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halacoglu

@yedikeresekiz Birden fazla cihazda aynı hesabı kullanabilirsiniz ancak hesabı başkalarıyla paylaşmayın diye not düşülmüş. Aynı anda kullanımı durumunda sorun yaşama ihtimali var sanırım.

@Serdar3121 Şimdi tekrar denedim giriş yapma konusunda bir sorun yaşamadım. Ancak iOS uygulaması henüz tam optimize edilmemiş. Ara sıra kopmalar yaşanabiliyor, sizin giriş yaparken yaşadığınız sorun da yine geçici bir sorundur muhtemelen. Eğer hala devam ediyorsa uygulamayı VPN profili ile birlikte silerek tekrar yükleyerek deneyin.

olmazsa bu yeni fırsatı da laptop için farklı bir mail iel alayım . teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: webkurdu47

Android için profil oluşturmak için hesap yükseltmemizi istiyor. Var mı ayar yapabilen?

Bende Android için profil oluşturamadım. Yapabilen varmı?

• Teşekkürler konu sahibine.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.