Şimdi Ara

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
97
Favori
58.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu sahibine teşekkürler. Geçen sefer açıldığı zaman almıştım 50gb ı. Kesinlikle mükemmel ve hızlı. İhtiyacınız yoksa bile alın eşe dosta lazım olur verirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 e posta denedim ikisinede geçersiz e posta hatası veriyor daha öncede hiç kullanmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotspot shield varken ne gerek var bunlarla uğraşmaya ?

• dfk24 kullanıcısına yanıt
    Popüler oluyor yayılıyor, akabinde işte superonline engel koyuyor. BTK bu yönde kararı var çünkü vpn yasaklatılıyor vs. aynısı zenmate içinde yapıldı. Bu 2. 3. yada neyse kapı yedekte dursun diye alınıyor ha kullanılıyorsa kullanılsın. Popüler olanların sonu çünkü yasak.
  • Şimdi 1yıl boyunca 50 gb veriyor ya 1 yıl dolduktan sonra kota 10 gb mı oluyor? Yoksa 0 mı?

• Aslında böyle yarım yamalak iş olmuyor ülkeyi komple kapatsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

Aslında böyle yarım yamalak iş olmuyor ülkeyi komple kapatsınlar

Sonu bence o zaten, komple kuzey kore hesabı olacak. İnternet falan yerelnet vs. olacak. Düşünün bir kurum interneti vpn oyu buyu yasaklattırıyor vs. yahu adam para vermiş parasını verdiği hizmeti kullanamıyor işte bari bırakta vpn vs. kullansın. Yok onada yasak bunada yasak herşeye yasak. Ama vergi desen 1 mala 2 de devlete derken 3 birime alıyorsun ama hizmet sıfır. Neyse olay siyasete girecek boşa hiç kendimizi üzmeyelim bu cennet vatanda mutlu mesut yaşayalım. :)
  • @MmMwWw Anrdoid uygulaması henüz resmi olarak yayınlanmadığı için bir başka uygulama ile profil ekleyerek yapılabiliyor ama bunun için ücretli hesap gerekiyor.

@Angelica 1 yıl sonrasında normal ücretsiz kullanıcı olarak devam ediyorsunuz, eposta adresinizi onaylarsanız aylık 10 gb olarak.
  • VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi)

olmuş mu arkadaşlar?
  • merhabalar, utorrentte hızım 20 kat düştü ? aynı sorunu yaşayan sebebini bilen var mı ? nasıl çözeriz ?
  • cyberghost kampanya yapsa keşke
  • corvinnus kullanıcısına yanıt
    vpn servislerinin bircogu torrent desteklemiyor . torrent dosyasini vpn ile indirin. siteleri kapatip vpni de kapatip indirme yapin hiziniz normale doner.

• Çok iyi oldu teşekkürler
  • en iyi vpn. uzun zamandır kullanıyorum 10 gb zaten yetiyordu ama 50 gb hayır demem teşekkürler
  • teşekkürler hocam, baya işime yarayacak
  • Teşekkürler kardeşim , elleri sağlik.
  • konu sahibine teşekkürler. ben de 1 adet kaptım. yalnız gizlilik konusunda şüphelerim var. umarım söylenildiği gibi verileri kaydetmiyordur.

• Free kullananlar icin androidde kullanamiyor. 2017nin 2. Ceyreginde freelerde kullanabilecek denmis ama ortada hic bisey yok henuz.

• Android kullanılmıyor.

• destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Hocam indirme felan derken torrent yada idm fark edermi. Birde indirme yaparken bunu açarsak daha mı hızlı oluyor anlamadım ben
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.