Şimdi Ara

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
96
Favori
58.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meclise akn için gitmişlerdi vpn içinde gitseler ya
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Kampanya çoktan bitti iyi güzel de niye durmadan sıcak fırsatlarda o zaman? Her gün güncellemeyi bıraksınlar. Bitti gitti tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Kampanya çoktan bitti iyi güzel de niye durmadan sıcak fırsatlarda o zaman? Her gün güncellemeyi bıraksınlar. Bitti gitti tamam.
    haklısın.
    ama sanırım sık sık yeni kampanya yaptıklarından olsa gerek. zaten başlık güncelleniyor.
  • Rahmetli pek iyiydi,artık yok tavsiyesi olan?
  • okayfreedom pc de
  • uçamayanadam U kullanıcısına yanıt
    pmden yazın şu tavsiyeleri, onu da kapatacaklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Varmı yeni kod filan..
  • Vodafone 4g'de kullanabilen var mı arkadaşlar? Turkcell ve Türk telekomda çalışmasına rağmen Vodafone 4G internetinde çalıştıramıyorum. Vodafone yasakladı sanırım bu vpn'i. Eğer öyleyse vodafone'a bye bye deme vakti geldi demektir.
  • Artık bu konu kimsenin umrunda değil sanırım. Şu anda ülkede en ihtiyaç duyulan şey vpn aslında ama? Hayret...
  • var olan kotaları sildiler 1 yıl sonra silinecek olmasına rağmen 2 ayda silindi :) şimdi 2gb kota vermiş
  • bekmez B kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu yaşayan başkası var mı acaba, bende 60 GB kampanyası devam ediyor.

VPN Fırsatları Ana Konu - Seed4.me VPN ve Proxy 6 Ay Ücretsiz (09.07.2021 Güncellendi)
  • Halacoglu kullanıcısına yanıt
    Desktop sürümünde giremiyorum ben de,ama chrome uzantısını hala kullanabiliyorum.50 gb almıştım reddit kodu ile.
  • 2018'de REDDIT50 kodu ile alınan 1 yıl boyunca aylık 50 gb paketi 2019'da bitiyor.Bu yüzden EXPAND20 kodunu girebilirsiniz.Aylık mı yıllık mı yoksa sonsuza kadar mı bilmiyorum.Kodu girince 50gb bandwith 20gbye düşüyor ANINDA.Ama ay sonunu bekliyeyim derseniz de kodun kalacağının garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi negatee -- 20 Aralık 2018; 10:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: negatee

2018'de REDDIT50 kodu ile alınan 1 yıl boyunca aylık 50 gb paketi 2019'da bitiyor.Bu yüzden EXPAND20 kodunu girebilirsiniz.Aylık mı yıllık mı yoksa sonsuza kadar mı bilmiyorum.Kodu girince 50gb bandwith 20gbye düşüyor ANINDA.Ama ay sonunu bekliyeyim derseniz de kodun kalacağının garantisi yok.
    thank you man
  • quote:

Orijinalden alıntı: negatee

2018'de REDDIT50 kodu ile alınan 1 yıl boyunca aylık 50 gb paketi 2019'da bitiyor.Bu yüzden EXPAND20 kodunu girebilirsiniz.Aylık mı yıllık mı yoksa sonsuza kadar mı bilmiyorum.Kodu girince 50gb bandwith 20gbye düşüyor ANINDA.Ama ay sonunu bekliyeyim derseniz de kodun kalacağının garantisi yok.
    İyi de çalışmıyor ki artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen çalışmıyor artık arkadaşlar başka ücretsiz tavsiyesi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıllık SEED4.ME kampanyası ile konu güncellenmiştir.
  • teşekkürler çalışıyor.

hatta bu mesajı yazarken site uyarı verdi vnp üzerinden ile mesaj yazamazsınız diye hoş donanım haber bunu anlıyorsa vnp ne kadar sağlıklı bilemedim şimdi:)))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdagger -- 30 Ocak 2019; 13:44:54 >
  • dostum çok işime yaradı saolasın gerçekten 2020 ye kadar üyelik verdi verdiğin kuponla. teşekkürler.
  • arkadaslar SEED4.ME update geldi ekranda sa altta yesil olarak bildirim geldi pc de güncelledikten sonra pc açılınca vpn oltomatik açılıyor bu özelliği kapatmış olmama rağmen sizde de oluyorsa çözümü settting basın start application when ı start computer tik koyun pc kapatın tekrar açın bu tik işaretini kaldırın düzeliyor
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.