Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

windowsun güncellemesi!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2697 Mesaj
    Arkadaşlar windowsdan bir güncellem yaptım kotu amaçlı dosyalrın temizlenmesi diye b.irşeyy ama bunu nasıl çalıştırıcağımı bilmiom lütfenn yaardımm

|
    |
    valla bildigim kadariyla bisey yapmiyorsun o zaten Xp nin bir yamasi yani... bisey calistiramana gerek yok bildigim kadariyla....
    |
    |
    Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili,biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.
    Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk...Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı. Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanması sevgili...
    Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Ben bütün hayatımda hep üzüldüm, hep yandım.Yaşamak ne güzeldir be sevgili...Sevinerek, severek, sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın...
    Yılmaz Güney...
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    2gün önce bende windows umu update ettim reset istedi
    resetledim ve xp acılmadı format atmak zorunda kaldım
    bence update filane etmeyin miss gibi ilk hali

(normal bi update ise kendi kendine kuruluyor zaten)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 16 Mayıs 2005, 21:17:07 >
    |
    |
    "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
    "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Binbaşı
    1357 Mesaj
    onu calıstırmak ıcın bır sey yapmana gerek yok o otomatık ısını goruyor. sen sadece guncellestırmesını yapıyorsun
    |
    |
    benim bildigim de güncellestirme yaptiktan sonra yüklüyorsun sonra o kendi isini görüyor
    |
    |
    walla tam aksine benim windowsta değişik bi hata werdi mavi bi ekran geldi hata kodları yapmam gerekenleri falan yazıordu tam okurken kendini resetledi sonra ertesi gün update etmeye başladı şimdi maşallah aslan parçası allah nazardan virüsten ve hackerlardan korusun bilgisayarlarımızı...
    [
    |
    |
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

walla tam aksine benim windowsta değişik bi hata werdi mavi bi ekran geldi hata kodları yapmam gerekenleri falan yazıordu tam okurken kendini resetledi sonra ertesi gün update etmeye başladı şimdi maşallah aslan parçası allah nazardan virüsten ve hackerlardan korusun bilgisayarlarımızı...
    [

aminnnnnn
    korusun walla
    arkadaslar bide kaspersky nin ilacı varmı kimsede
    trial benmqi fazla korumaz viruslerden hacklerden biticek yarın bigün
    ilacı pm ile gonderen olursa minnettar olrm
    |
    |
    "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
    "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Yüzbaşı
    385 Mesaj
    arkadaşım kasperskyın versiyonu söylersen ii olur..
    ona göre ilaç gönderen olur...
    |
    |

DH'i seviyomm
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    mcse2k3

bende onu yukledim ama calıstıgını görmedim arka plandamı calıstı ne .?

bende actım yukledigim updateyi,kendim calıstırdım.tabiki bişey bulamadı.

demekkii kendiniz calıstırmanız gerekiomus
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,241
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.