Şimdi Ara

windowsun güncellemesi!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar windowsdan bir güncellem yaptım kotu amaçlı dosyalrın temizlenmesi diye b.irşeyy ama bunu nasıl çalıştırıcağımı bilmiom lütfenn yaardımm

• valla bildigim kadariyla bisey yapmiyorsun o zaten Xp nin bir yamasi yani... bisey calistiramana gerek yok bildigim kadariyla....
  • 2gün önce bende windows umu update ettim reset istedi
    resetledim ve xp acılmadı format atmak zorunda kaldım
    bence update filane etmeyin miss gibi ilk hali

(normal bi update ise kendi kendine kuruluyor zaten)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cehennemden_Cennete -- 16 Mayıs 2005, 21:17:07 >
  • onu calıstırmak ıcın bır sey yapmana gerek yok o otomatık ısını goruyor. sen sadece guncellestırmesını yapıyorsun
  • benim bildigim de güncellestirme yaptiktan sonra yüklüyorsun sonra o kendi isini görüyor
  • walla tam aksine benim windowsta değişik bi hata werdi mavi bi ekran geldi hata kodları yapmam gerekenleri falan yazıordu tam okurken kendini resetledi sonra ertesi gün update etmeye başladı şimdi maşallah aslan parçası allah nazardan virüsten ve hackerlardan korusun bilgisayarlarımızı...
    [
  • quote:

Orjinalden alıntı: Game Over

walla tam aksine benim windowsta değişik bi hata werdi mavi bi ekran geldi hata kodları yapmam gerekenleri falan yazıordu tam okurken kendini resetledi sonra ertesi gün update etmeye başladı şimdi maşallah aslan parçası allah nazardan virüsten ve hackerlardan korusun bilgisayarlarımızı...
    [

aminnnnnn
    korusun walla
    arkadaslar bide kaspersky nin ilacı varmı kimsede
    trial benmqi fazla korumaz viruslerden hacklerden biticek yarın bigün
    ilacı pm ile gonderen olursa minnettar olrm
  • arkadaşım kasperskyın versiyonu söylersen ii olur..
    ona göre ilaç gönderen olur...
  • saolun arkadşlarr

DH'i seviyomm
  • bende onu yukledim ama calıstıgını görmedim arka plandamı calıstı ne .?

bende actım yukledigim updateyi,kendim calıstırdım.tabiki bişey bulamadı.

demekkii kendiniz calıstırmanız gerekiomus
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.