Şimdi Ara

Windowsu hdd den ssd ye taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben james donkey in 240gb ssd sini satın aldım şuan windowsum 1tb lık harddisk içinde ben sadece windowsu ssd ye taşımak ve hdd deki windowsu silmek istiyorum internette izlemiş olduğum videolarda genellikle boş sadece windowsun yüklü olduğu bir hdd den geçiş yapıyorlar lakin benim hdd min 430 gb alanı dolu ben sadece aradan windowsu seçip nasıl geçirebilirim.

• Carbon Copy Cloner ile mümkün olması lazım...
  • Konu kilit format atıp temiz kurulum yaptım
  • Konuyla ilgili başka bir çözüme ulaştınız mı?
    Format atarak radikal bir çözümle halletmişsiniz, ama şu an benim için bu kısayol çok zor olacak.
  • Flagellvm.Dei kullanıcısına yanıt
    Bende çok zor olacağını düşünerek buraya bu konuyu açtım lakin internette sağlıklı olmayacağını söyleyenleri gördüğüm o zaman format atmaya karar verdim. Bu yöntemde kafama takılan başka bir soru daha vardı ssd ye windowsu taşıdığımızda hdd deki windows yine yer kaplamaya devam edicekti bunun nasıl silindiğinide göremedim internette formata başladığımda korkmuştum çünkü hdd formatları saatler sürüyodu, hdd'nin içini temizleyip silip ssd ye kurmaya başladığımda 1 saaten kısa bir süre sürdü şuan sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.