Şimdi Ara

Windows Xp Raid Diskleri Görmeme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Xp ye nLite programı ile raid sürücülerini eklemem ragmen yinede raid harddisklerimi görmüyor neden acaba ? Disket sürücüm yok windows7 de kullanmak istemiyorum oyun mausemi tanıtmama ragmen oyunda yan tuşlarım çalışmıyor birde çok ram harcadığından kullanmak istemiyorum.

Anakartım : Gigabyte 770 TA DDr3 olan model

Bir çözüm yolu bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim Teşekkürler şimdiden.

• Anakartın driverlari içinde vardir.
  • Driveri zaten cd ye entegre ediyorum ama cd den başlatınca yine görmüyor bir yerde bir yanlışlık yapıyorum herhalde başkaları yapmış bende olmuyor kaç tane cd harcadım :S
  • arkadaşlar anakartımın raid sürücüsü SATA yazan başlığın altındaki sürücü değilmi nerde yanlış yapıyorum bir yardımcı olsa bu işten anlayanlar çok memnun olucam.

http://www.gigabyte.com.tr/products/mb/driver/ga-770ta-ud3_10.html?os=winxp32

SATA başlığı altında

01/12/2009 AMD SATA RAID Driver (Preinstall driver, press F6 during Windows* setup to read from floppy)

bu driveri nlite ile entegre ediyorum ama yine de görmüyor diskleri.
  • Sonunda hallettim sorunu nLite ile ekledim dirveri bu sefer oldu Aynı sorundan karşılaşan arkadaşlar olursa yardımcı olurum özelden pm atmaları yeterli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.