Şimdi Ara

Windows XP Güncelleştirmeleri??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1-) Bugün güncelleştirme için Microsoft'un sitesine girdim. 23 tane güncelleştirme buldu, ve yükledi.
    Ben şimdi SP1 ve SP2'yi kurmuş oldum mu?

2-) Bu SP1 yüklenmeden SP2 yüklenebiliyor mu?

3-) İlk cevap "hayır"sa ben bunları nereden bulabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ambidextrous -- 16 Şubat 2005, 19:00:46 >

• sp2 yi kurmadan önce sp1 i kaldırman gerekir zati.denetim masası program ekle kaldırdan bakabilirsin sp2 yazar.
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=049c9dbe-3b8e-4f30-8245-9e368d3cdb5a&displaylang=tr
    linkten indirebilirsin sp2 yi
  • önce sp1 ikaldırman lazım
  • az daha beklerim diyorsan sp2 yi sipariş ediyon beleşe 28 gün içinde sp2 yi gönderiyorlar
  • 0212 33 66 999 NOLU TELEFONDAN SİPARİŞ EDİLİYORDA,GALİBA LİSANS NUMARASI İSTİYORLAR MI..BİLİYOR MUSUNUZ..
  • Evet, lisanas numarası istenir. Adrese teslim SP2 sahibi olursunuz. İnternetten güncellemekten daha mantıklı. Çünkü bazen güncelleme yüklensin diye beklemek zor olabiliyor.
  • arkadaşlar nerden çıktı bu kaldırma işi ya. sp2 yi yüklemek için sp1 i kaldırmaya falan gerek yok, direkt olarak üstüne yüklenir hiçbir şey olmaz. arkadaşın sorusuna gelecek olursak. eğer sp1 yoksa zaten yükleme zira sp2 kendinden önceki tüm güncellemeleri (sp1 dahil)içeriyor. microsoftun sitesinden direkt olarak indirebilirsin. girişte hemen görebilirsin sp2 yi
  • Evet, üstüne yükleyin, bir şey olmuyor. Niye kaldırıcaksınız ki sp1'i? o da güvenlik açığı kapatıyor ve gerekli...
  • Şimdi SP2 yüklemek için SP1 i kaldıralım mı, kaldırmayalım mı?
  • sp1 i kaldırmayabilirsiniz ama boşu boşuna yer kaplar (bayağıda yer kaplıyor)...yani kaldır sp2 de tüm güncelleştirmeler var sp1 e ait.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.