Şimdi Ara

Windows Vista'ya DirectX 11 kurun, işte detaylar! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
18.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • XP'ye DX11 çıksa eminim bu win7,vista iyidir süperdir diyenlerin çoğuda XP'ye tekrar geri dönecektir. Şahsen ben hem xp hem win7 kullanıyorum. Oyun oynayacağım zaman win7 onun haricinde XP kullanıyorum. XP'nin eksikleri muhakkak var ama bence çok pratik bir işletim sistemi.
  • vistanın kendiğilinden dx 11 desteği yokmuydu ki ?
  • dx11 destekli ekran kartı yani şu an piyasada hemen temin edebilceğiniz hd 5800 serisi
  • BİLGİSAYARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ SES KARTI SİSTEM ÖZELLİĞİNİ ÖGRENMEK İSTİYORSAN

VEYADA EKRAN ÖZELLİKLERİNİ BAŞLATA dxdiag yaz eğer bunu ilkkez yapanlar için EVET HAYIR DİYE BİR SORUN GELİYOR EVET DEYİN VE BAKIN ORDA Directx 11 yazarsa sistem özelliklerinin en alt kısında sistemin Directx 11 uyumlu ama bide ekran kartının uyumlulugu var onu yapman zorr

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetpc

BİLGİSAYARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ SES KARTI SİSTEM ÖZELLİĞİNİ ÖGRENMEK İSTİYORSAN

VEYADA EKRAN ÖZELLİKLERİNİ BAŞLATA dxdiag yaz eğer bunu ilkkez yapanlar için EVET HAYIR DİYE BİR SORUN GELİYOR EVET DEYİN VE BAKIN ORDA Directx 11 yazarsa sistem özelliklerinin en alt kısında sistemin Directx 11 uyumlu ama bide ekran kartının uyumlulugu var onu yapman zorr

Güzel hort !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetpc

BİLGİSAYARIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİNİ SES KARTI SİSTEM ÖZELLİĞİNİ ÖGRENMEK İSTİYORSAN

Sağol kardaşım hort için.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.