Şimdi Ara

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@ (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.632
Cevap
3
Favori
374.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vista ile ilgili bi sorunum var nvidia asus 6800 ekran kartı kulanyorum hiç sorunum yok maşallah ama media centere girince ekran acaip titriyor. bunun bir çözümü varmı?

Büyük ihtimalle senin sorununda driverden kaynaklanıyor nvidanın sitesinden vista için olan driveri indir ve kur
  • anlamadım zıkkım sen COM surrogate has stopped workın sorununumu cozdun.. ıyıde bende zaten rtm 9800pro surum yukluydu
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

Orjinalden alıntı: DIABLOS

Arkadaşalar yeniden aranızdayım PM den söz verdiğim arkadaşlardan tekrar özür diliyorum. Bana gerekli bilgileri tekrardan isteyeceğim ve en geç pazartesi günü vermiş olduğum sözleri yerine getireceğim.

ayrıca Nvidia Go 7200 için her hangi bir driver güncelemesi mevcutmu acaba bir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. NOKTA

Kardeş senin için driver çıkmış dene bakalım.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1530

Kardeş ilgin için teşekkür ederim ama hala aynı sorum devam ediyor. Yani 64 mb dahili 256 mb paylaşımlı görünüyor. kafayı yedircek bu vista bana

• quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

birde oyunlar sorunsuz çalışıyor mu?
    Ya 512 ramle 9600pro lu bir pc de , oynadığım oyunlar bununla birlikte kasacaksa hiç kuramayayım ya deneme amaçlı komple buna geçiyim diyorum sıkıldım xp den.
    Gerçi şimdi görünüşü apple gibi yaptık ama genede olsun

Valla ben NFS,medieval 2 total war ve anno yu takılmadan oynuyorum ve sorun yaşamadım ama 512 ram ile oyundan pek bir verim alamazsın gibi geliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ender

anlamadım zıkkım sen COM surrogate has stopped workın sorununumu cozdun.. ıyıde bende zaten rtm 9800pro surum yukluydu

yok kardes bende de aynı sorun var dedım..ozellıkle dvd yazdırınca cıkıyor...
  • Evet arkadaşlar vista rtmye spyware bulaştırarak kendimi gururlu hissediyorum
    gerçeği başka bir programı craklemek isterken oldu malum virüslüydü dosya. Vista onca uyarmaya rağmen kurdum ve bulaştı ama silmesi zor olmadı ad aware hemen sildi.
  • VISTADA NFS CARBON SORUNU ?? ANLAYAMADIM AMA AÇMIYOR ..HEMDE ORGİN OYUN..
  • Spy da şaşırmıştır. Ne biçim Windows bu be demiştir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: isirgan

VISTADA NFS CARBON SORUNU ?? ANLAYAMADIM AMA AÇMIYOR ..HEMDE ORGİN OYUN..

program uyumluluğunu kullanarak programı 98/me olarak ayarlarsan problem kalmıyor.

aynı problemi ben de yaşadım ve bunu tavsiye ettiler. Şu anda bu şekilde kullanıyorum. Problemsiz.
  • Evet arkadaşlar vistayla iyice kanka olduk iki kere aktif etme (krack)]
    çalışmalarım hüsranla sona erdi pc yeniden başladıkta direk serial istedi bende mecbur format atmak zorunda kaldım
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

Arkadaşalar yeniden aranızdayım PM den söz verdiğim arkadaşlardan tekrar özür diliyorum. Bana gerekli bilgileri tekrardan isteyeceğim ve en geç pazartesi günü vermiş olduğum sözleri yerine getireceğim.

ayrıca Nvidia Go 7200 için her hangi bir driver güncelemesi mevcutmu acaba bir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. NOKTA

Kardeş senin için driver çıkmış dene bakalım.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1530

Kardeş ilgin için teşekkür ederim ama hala aynı sorum devam ediyor. Yani 64 mb dahili 256 mb paylaşımlı görünüyor. kafayı yedircek bu vista bana

Önemli değil

Sürücü listesinde senin ekran kartında vardı ondan verdim.

• quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

Evet arkadaşlar vistayla iyice kanka olduk iki kere aktif etme (krack)]
    çalışmalarım hüsranla sona erdi pc yeniden başladıkta direk serial istedi bende mecbur format atmak zorunda kaldım

evet aynı şey banada olmuştu bende format atmak zorunda kalmıştım.

• arkadaslar,
    malum konumuzun daha cok tanıtılması ıcın,
    bu konuyu herkes ın ımzasına eklemesını ıstıyorum
    tabıkı once bırısınn guzel bır ımza calısması yapması lazım
    bu konuda gonullu arkadaslar varmı acaba?
  • Admin olarak login yaptığım halde LOCAL SETTINGS'in içine giremiyorum. Photoshop'ta çok büyük bir TEMP açtı ve bu dosya LOCAL SETTINGS'deki TEMP klasörünün içinde ama erişim yasak diyor. SECURITY'den değişiklik yapıyorum (hepsinde FULL CONTROL) ama APPLY çıkmıyor. Nasıl çözecem bu sorunu? HDD bitti bu TEMP sayesinde.

RUN'dan %temp% yazınca giriliyormuş. Güçlü'ye teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinxy -- 11 Aralık 2006; 15:05:46 >
  • soz veriyorum eger fat32 ye vista kurma isini yapabilirsem imzayi ekleyecem hatta ayri bir fat32 imzasi bile yapacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_WeB

quote:

Vistayla çalışan gerekli programlar:

(Web ve Grafik)

*Flash 8 Professional
    *Dreamwear 8
    *Fireworks
    *Photoshop cs 2
    *Freehand mx 2004

(Vista için antivirüsler)

* avast! Home Antivirus Build 4.7.892 (32-bit and 64-bit)
    * Avast Antivirus Professional 4.7.892 (32-bit)
    * McAfee VirusScan Enterprise v8.5i Beta IV Refresh (32-bit)
    * Windows Live OneCare 1.5.1785.18 (32-bit)
    * AVG Anti-Virus Free 7.1.408 (installed in Win XP compatibility mode. After install no problems detected so far.)
    * AVG Professional 7.5 (32-bit)
    * AVG Anti-Virus Free 7.5 (Resident Shield did not load, known bug with current release, fix awaited) (32-bit)
    * F-Prot Antivirus for Windows version 3.16f
    * NOD32 v2.7 RC1 v2.70.12 (32/64-bit)
    * Trend Micro PC-cillin Internet Security 14.57 for Windows Vista (32-bit and 64-bit)
    * Symantec Antivirus 10.2 Build 224 (32- and 64-bit) (Liveupdate runs in the background on first install and Autoprotect Turns on after live update is complete)
    * CA Anti-virus 2007 v.8.2.0.13 (32-bit)

(İnternet tarayıcıları)

İnternet explorer 7 default
    Firefox 2 ve 3 beta
    Opera 9.02

(DVD ve CD yakma Programları)

Ashampoo 6 Burning
    Vista Uyumlu Nero 7 v7.5.9.0

(Gereksiz Cookies gibi artıkları silme)

Ccleaner 1.35

(Torent Programları)

Limewire
    Bittorent 5
    Emule

Bu programların hepsi Vistayla uyumlu

ben sınırsız 256 ya gectım bugun kota derdım yuzunden..sımdı emule kurmak ıstıyorum acaba hangı versıyonu kurmam gerekıyor vısta ıcın..??

• Evet arkadaşlar vistayla 3 kez hüsrana uğradım yine ckrack yüzünden yine format atıcam
    şu an ki ruh halim şu
    biri bana yardım etmese ağlamaya başlayacağım
    ayrıca EMULE 0.47 c galiba vistada çalışmıştı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 11 Aralık 2006; 20:58:17 >

• Galiba ilk imza örnekleri benden olacak.

Vista 1 :http://img462.imageshack.us/img462/6074/vista1os9.gif

Vista 2 :http://img358.imageshack.us/img358/1656/vista2uh1.gif

Vista 3 :http://img462.imageshack.us/img462/2461/vista3nq0.gif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DIABLOS -- 11 Aralık 2006; 23:24:53 >

• Ayrıca yazıyım istedim. The_Web kardeş nasıl buldun imza örneklerini umarım tüm arkadaşlar beğenir. NOKTA
  • quote:

Özellikle Vistada 4 altında puan alan PC'lerde Gadget'si çalıştırmasınlar çünkü acayip ram tüketiyor 25 mb bazen dahada artıyor işlemciyi yoruyor

Alakası yok. 1.6 Centrino Acer Notebook 512 Ram, 64+64 Ramlik Ati ekran kartı ile hiç kilitlenmeden sorunsuzca çalışıyor. Vista Ultimate kurulu ve bir haftadır da kullanıyorum. Verdiği puan ise 2.5
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.