Şimdi Ara

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.632
Cevap
3
Favori
374.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir yerden vista_6000.16386.061101-2205_x86fre_client-LRMCFRE_EN_DVD torrent buldum ve çekiyorum yüzde 40'ı 2 günde bitti ama son sürüm derken boşa indirmiş olmayayım diye indiren birisi varsa teyit ettirmek istedim. Bu dosya doğru mudur ?
    Teşekkür
  • 30 ocakda veya 1 subat neyse artik cikacak olan vista nin resmi surum numarasi ne olacak bu konu hakkinda herhangi bir bilgi var mi?

RTM nin devami niteliginde 6 kusurmu olacak yoksa 7 mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: heredotcevdet

Arkadaşlar ben bir yerden vista_6000.16386.061101-2205_x86fre_client-LRMCFRE_EN_DVD torrent buldum ve çekiyorum yüzde 40'ı 2 günde bitti ama son sürüm derken boşa indirmiş olmayayım diye indiren birisi varsa teyit ettirmek istedim. Bu dosya doğru mudur ?
    Teşekkür

doğru bi dosya.
  • Peki arkadaşlar tek bir şey soracağım.. Ben bu RTM'yi malum yerlerden indirip, elimdeki legal RC1 keyleri ile activate etsem yaza kadar kullanabilir miyim???
  • quote:

chattty_bot: orjinalden alıntı:
    Peki arkadaşlar tek bir şey soracağım.. Ben bu RTM'yi malum yerlerden indirip, elimdeki legal RC1 keyleri ile activate etsem yaza kadar kullanabilir miyim???

hayır RTM'de RC2 keylerini kullanamazsın.
  • evet office 2007nin triali karşınızda!eyalete texas,posta koduna 75203 yazdım.
    http://us20.trymicrosoftoffice.com/
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffy45

quote:

Orjinalden alıntı: heredotcevdet

Arkadaşlar ben bir yerden vista_6000.16386.061101-2205_x86fre_client-LRMCFRE_EN_DVD torrent buldum ve çekiyorum yüzde 40'ı 2 günde bitti ama son sürüm derken boşa indirmiş olmayayım diye indiren birisi varsa teyit ettirmek istedim. Bu dosya doğru mudur ?
    Teşekkür

doğru bi dosya.

Tşk ederim dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut228

evet office 2007nin triali karşınızda!eyalete texas,posta koduna 75203 yazdım.
    http://us20.trymicrosoftoffice.com/

kac mb kardes acaba benım kota ıntahar ettı artık onceden soylersen ındırıyım..
  • 700 küsür mb...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZIKKIM

kac mb kardes acaba benım kota ıntahar ettı artık onceden soylersen ındırıyım..

Bana iki tane link verdi biri 300mb digeri 770mb. Kota yuzunden malesef indiremicem
  • yoo biri 397 öteki 394 mb...
    keşke vistanın da trialini çıkarsalar...
  • Arkadaşalar yeniden aranızdayım PM den söz verdiğim arkadaşlardan tekrar özür diliyorum. Bana gerekli bilgileri tekrardan isteyeceğim ve en geç pazartesi günü vermiş olduğum sözleri yerine getireceğim.

ayrıca Nvidia Go 7200 için her hangi bir driver güncelemesi mevcutmu acaba bir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. NOKTA
  • ya arkadaşlar ben bu vistayı takip edemedim acaba 30 ocakta hangi versiyon çıkacak?? benim elime arkadaştan rc2 x86 dvdsi geçti yükledim. Herşey gayet güzeldi hayran hayran bakarken.. Ama sürücüleri yüklemeye başladığımda herşey patak verdi. Anakartın sürücüleri yok vista için. X-fi driverını yükledim ama onda xp'deki gibi entertainement mode yada diğer eklentiler yok sadece driver yükledi ve audio console var ve hatalı speakerlardan sadece 2sinden ses geliyor 7.1 olmasına ve öyle görmesine rağmen. Ekran kartı sorun çıkarmadı. Bir diğer sorun ise oyunlarda. Battlefield 2 kurmayı denedim (orjinal) ama hata verdi. Sizce benimki son sürüm olmadığı için mi bunlar oluyor ? Ayrıca raid driverlarını nasıl halledicem ? Bir bilen yanıtlarsa minnetar kalırım çünkü tekrar xp kurdum ve vista'dan sonra çekilmez oldu Çıkana kadar beklesek mi acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Feelgood -- 9 Aralık 2006; 0:45:44 >

• kardeşler ben kurdum vistayı ama ses çıkmıyo makinmadan ne den olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetguven61

kardeşler ben kurdum vistayı ama ses çıkmıyo makinmadan ne den olabilir

ses kartını tanımamıştır aynı şey banada oldu.
  • benim de kamera driver'ında sorun çıkıyor.. çözemedim bir türlü. başta normal gibiydi, şimdi kilitliyor aleti, kamerayı çalıştırdığımda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DIABLOS

Arkadaşalar yeniden aranızdayım PM den söz verdiğim arkadaşlardan tekrar özür diliyorum. Bana gerekli bilgileri tekrardan isteyeceğim ve en geç pazartesi günü vermiş olduğum sözleri yerine getireceğim.

ayrıca Nvidia Go 7200 için her hangi bir driver güncelemesi mevcutmu acaba bir bilgisi olan yardımcı olabilirse sevinirim. NOKTA

Kardeş senin için driver çıkmış dene bakalım.

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1530

• Vista ses kartı ve ya başka donanımları tanımadığı zaman aynen şunu yapın bilgisayarıma girin sağ tıklayın properites ordan device managere gelin ve donanımlar çıkacak karşınıza hangi donanımı tanımasa çift tıklayın ve searh online seçin anında sürücüyü indirim kendisi kuracaktır benim ses kartını öyle tanıdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

Vista ses kartı ve ya başka donanımları tanımadığı zaman aynen şunu yapın bilgisayarıma girin sağ tıklayın properites ordan device managere gelin ve donanımlar çıkacak karşınıza hangi donanımı tanımasa çift tıklayın ve searh online seçin anında sürücüyü indirim kendisi kuracaktır benim ses kartını öyle tanıdı

evet ben de böyle yaptım zaten.
  • evet ben de böyle yaptım zaten.

Eğer bunuda yaptıysan olmadıysa nedeni şu web camlerin çoğu vistayı desteklemiyor daha

Benim Pcden bir görüntü gerçekten çok güzel olmuş

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@

Vista RTM'de kesinlikle internet ve msn çok hızlı açılıyor ve oldukça akıllı olmuş şu ana kadar hata verdiğini görmedim 41 kere maaşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 9 Aralık 2006; 16:14:28 >

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.