Şimdi Ara

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@ (135. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.632
Cevap
3
Favori
374.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olduğunu biliyorum ama madem bu sürümün ücretlimi ücretsimi olduğu bile belli değil ve biz bu sürümü devamlı kullanmayacağız sadece deniyoruz neden aktivite edelimki? Onu anlamadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarpuli

Olduğunu biliyorum ama madem bu sürümün ücretlimi ücretsimi olduğu bile belli değil ve biz bu sürümü devamlı kullanmayacağız sadece deniyoruz neden aktivite edelimki? Onu anlamadım?

Onu Microsofta Bill amcaya sor o der (kapalı kaynak kodlu yazılım)
  • arkadaşlar microsoft office 2007 yi nereden indirebilirim microsoftun sitesinde aradım bulamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

quote:

Orjinalden alıntı: ender

vista ile uyumlu anti virus programı varmı? avg uyumlu degil sanırım..kurulumda sorun yasamadım ama her acılmada sorun oldugunu belırtıyor

Avast! Professional 4.7 kullanıyorum. Uyumlu. Hiç sorun çıkarmıyor. Kaliteli de

Aslında Kaspersky isterdim ama uyumsuzmuş, hata veriyor

Kaspersky'nin 6.0.2.523 versiyonu var vista ile uyumlu.

ama beta heralde...bu arada beyler nıye ugrasıyorsunuz kı vistayı kırmaya ben hıcbır key kullanmadan yukledım vıstayı suan her ındırdıgım surumde olan evoluatıon copy yazısı yok gayette huzurluyum..30 gun kullanım hakkım var aktıvasyon bolumunde ole gozukuyor...zaten ayda bı format atıyorum o yuzden gerek gormuyorum cracklemeye...allah bozmasın super calısıyor ılk defa...windows defender dan kurtuldum ama nasıl yaptım bılmıyorum acaıp rahatlattı benı sızde deneyın..ekrana sureklı yok o tehlıkelı yok bu tehlıkelı dıye bısı cıkmıyor artık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarycanary

arkadaşlar microsoft office 2007 yi nereden indirebilirim microsoftun sitesinde aradım bulamadım

MSDN ve TechNet sitelerinden indirebilirsin ama ÜCRETLİ ABONELERE
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

Vistada NFS CARBON açılış sorunu yaşayanlar için;

oyunun kurulduğu dizine girip NFSC.EXE dosyasına sağ yıklayıp properties den compability modunu windows 98/ME seçip çalıştırın böylece oyun açılır

dostum teşekkürler,
    dediğini yaptım , carbon çalışıyor.
  • Ufak bir registry trick'i ile ekranın sağ altındaki Evaluation Copy watermark'ı da kaldırılabiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

Vistada NFS CARBON açılış sorunu yaşayanlar için;

oyunun kurulduğu dizine girip NFSC.EXE dosyasına sağ yıklayıp properties den compability modunu windows 98/ME seçip çalıştırın böylece oyun açılır

teşekkürler. deneyeceğim.

XP SP2 olarak gösterince olmamıştı ama 98 aklıma gelmemişti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: jinxy

Ufak bir registry trick'i ile ekranın sağ altındaki Evaluation Copy watermark'ı da kaldırılabiliyor.

Güzel de bunun kullanım süresiyle ilgisi var mı?

Yoksa sedece ekrandaki yazı gidiyorsa pek de önemli değil bence...
  • quote:

Ufak bir registry trick'i ile ekranın sağ altındaki Evaluation Copy watermark'ı da kaldırılabiliyor.

sadece ekrandaki yazımı gido yoksa kullanım süreside gidomu?
  • ya ben vista rc2 kullanım açılmıo serial istio çıkom açılmıo.geçen sefer bi key girmiştim.rtm keyi.aktivite etçekmi die.bişi olmamıştı.bi açtım key istio ve kullamılmıo.bunun girdiğim key ile ilgisi varmı?
  • Merak edenlere duyurulur vistanın nerosu hazır

@@@...WINDOWS VISTA ile ılgılı tum testler ve ss ler burada...@@@

Resmi açıklama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 5 Aralık 2006; 14:12:35 >
  • Ya kardaşlar benim LAP top a kurmaya çalıştım ama olmadu gibi

BOOT edip kurmayı denedim dosyaları falan yükledi WİNvista beta ekranı geldi

Command promt ekranı geldi kaldı öylece

Comandpromp u kapattım yeniden başladı tekarar aynsı oldu ne yapmam lazım.

Makina P 4 2.8

750 MB ram

64 Mb 852 yongaset anakart
  • Arkadaşlar bende 2 hard disk var birine vistayı kurdum diğerinde xp var...İlk önce seçim menüsü ıkıyordu xp veya vistayı seçebiliyordum....Şuanda bu menü çıkıyor ama saniyenin 10 da 1 i hızında kayboluyor ve xp ye geçemiyorummmACIL YARDIM HERŞEYİM XP DE KALDI....
  • yapılanlar boş iş lisansı ıkana kadar kurmam...ayrıca bişey duydum doğrumu acaba xp lisansını götürene vistayı ücretsiz vereceklermiş doğrumu bişey duydunuzmu?
  • cevap yok....:(gunay-tabak@hotmail.com mail atarsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: californication_

Arkadaşlar bende 2 hard disk var birine vistayı kurdum diğerinde xp var...İlk önce seçim menüsü ıkıyordu xp veya vistayı seçebiliyordum....Şuanda bu menü çıkıyor ama saniyenin 10 da 1 i hızında kayboluyor ve xp ye geçemiyorummmACIL YARDIM HERŞEYİM XP DE KALDI....

Problemi çözdüm arkadaşlar......Ben windows hızlı açılsın diye başlangıçda işletim sistemlerini gösteri kapatmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californication_ -- 5 Aralık 2006; 19:45:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gunaytabak

yapılanlar boş iş lisansı ıkana kadar kurmam...ayrıca bişey duydum doğrumu acaba xp lisansını götürene vistayı ücretsiz vereceklermiş doğrumu bişey duydunuzmu?

Hayir ucretsiz degil sadece daha az bir ucret karsiligi aradaki farki odeyerek vistaya gecis yapabilecek Xp yada office 2003 lisansi olanlar.
    detaylari asagidaki linkten gorebilirsiniz.

https://upgradeweb.moduslink.com/vista/
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffy45

quote:

sadece ekrandaki yazımı gido yoksa kullanım süreside gidomu?

Sadece sag alt kosedeki yazilarin tumu komple gidiyor. Ben kaldirdim cok iyi oldu boyle :) tuyo icin jinxy ye tesekkurler
  • vistanın kosesındekı evaluation copy yazısından kurtulmak ısteyenler buraya baksın ben denedım ve kusursuz calısıyor tek sorun ıngılızce anlatması..

http://keznews.com/1735_Vista_RTM_Evaluation_Copy_Desktop_Watermark_Patch

There are 2 ways to get rid of the watermark:

1. Replace your original user32.dll.mui file with my patched version of the file.
    2. Edit your own user32.dll.mui file using a resource hacker.

Option 1:

1. Go to your 'C:\Windows\System32\xy-XY' directory and locate user32.dll.mui (Where C:\ is the drive you installed Vista on, and 'xy-XY' is the folder corresponding to your language: en-US for English, fr-FR for French, de-DE for german, etc)

2. Right-click user32.dll.mui and select Properties. Go to the Security tab and click the 'Advanced' button. Go to the 'Owner' tab and click the 'Edit' button. Select 'Administrators' and click 'Apply'. You have now taken ownership of the file, as Windows will point out to you.

3. Close the property windows. Right-click user32.dll.mui again and select Properties. Go to the Security tab again, click the Advanced button. Now double-click 'Administrators' in the list and tick the 'allow' box for 'Full control'. Close the property windows again.

4. Now, rename user32.dll.mui to 'user32.dll.mui.bak'. This way you have a backup, just in case. If you don't want a backup, delete it.

5. Finally, copy my patched user32.dll.mui file to the same directory as the original file.

6. Reboot and you're done! No more annoying watermark on your desktop!

patch olacak regedıt kaydı sıteden indirilebılır dunden berı sorunsuz kullanıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.