Şimdi Ara

Windows sonsuz döngüye giriyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • darel-x (4 mesaj) crazy frog (2 mesaj) sky@net (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows sonsuz döngüye giriyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar torrentten pixar kısa filmleri içeren 720p bir film çektim. İndirme tamamlandığında sample dosyasını açtığımda win explorer çalışmayı durdurdu ve yeniden başladı. Fakat bu sefer rar dosyasından bir kısa filmi çekip masaüstüne attığımda herşey sarpa sardı ve bu sefer masaüstü sürekli kapanıp açılmaya başladı ve dosyayı da silemediğimden döngüyü durduramıyorum. güvenli mod falan dinlemiyor masaüstünü bir türlü açamıyorum. görev yöneticisinden de masaüstüne girip silmeye çalıştığımda bu sefer görev yöneticisi de kilitleniyor. Görev yöneticisinden gözat sekmesinden sistem geri yükleme yapmaya başladım ama işe yarayacağını sanmıyorum. Masaüstünden o mkv dosyasını nasıl silebilirim? Lütfen yardımcı olun.

|
    |
    |
    |
    hirens boot cd yi kullanabilirsin... google da arat çıkıyor... şimdi burda onun linkini vermek ne kadar doğru bilemiyorum.. o yuzden ben linkini vermiyorum... 100 mb lik bir dosya en son sürüm 9.9.. iso yu cd ye yazıp açılışı o cd den yapıyorsun... açılışta minixp şeçeneğini şeç... orda bir sürü araç gereç var... antivirüs,anti-adware vs vs .... kolay gelsin
    |
    |

ELBET BENDE BULURUM BİR İMZA
  • Binbaşı
    1250 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hiçte virüs gibi gözükmüyor. Arızalanan bilgisayar dizüstü, sabit diskini söküp masaüstüne taksam o şekilde silerim belki. Ama bilgisayarın sabit diskini sökmek de kolay değil klavyenin altına yerleştirmiş salak Dell.
    |
    |
    Cevap verenlere teşekkürler. O dediğin programı çekeyim. Belki sanal işletim sistemi üzerinden silebilirim directoryden.

Kullanıcı hesabını standart olarak ayarlayıp ayrıca yeni bir yönetici hesabı açtım. Belki o şekilde silebilir veya en azından kurtarılması gereken dosyalarımı kurtarip format atarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darel-x -- 4 Ağustos 2009; 18:29:49 >
    |
    |
    Bilgisayara virüs bulaşmamış. Hatalı dosya yüzünde windows'un sigortaları atmış. Görev yöneticisi aracılığı ile yeni bir yönetici hesabı açarak sorunu çözdüm.
    |
    |

Orijinalden alıntı: darel-x

Bilgisayara virüs bulaşmamış. Hatalı dosya yüzünde windows'un sigortaları atmış. Görev yöneticisi aracılığı ile yeni bir yönetici hesabı açarak sorunu çözdüm.

Sorununun çözülmesine sevindim.
    |
    |
Reklamlar
Masal Oku
ankara gülüş tasarımı
En ucuz kedi maması fiyatları
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.