Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows Şifresini Nasıl Öğrenecem???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows Şifresini Nasıl Öğrenecem???
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1814 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Night_Mare

ya anakarttaki pili çıkartınca şifreyi silio die biliyorum ama

Bios şifresinden bahsetmiyor! -1
    |
    |
    Windows u onar dediğinde düzelir. Bende de benzer sorun oldu. Onarmanı tavsiye derim. Zahmetlide değil.
    |
    |
    BAK BENİ DİNLE
    bilgisayarı dosta aç
    c:\windows\system32 ve ya system ikisinden birinde
    SAM yazan bir dosya var bu kullanıcı bilgilerinin saklandığı dosya
    onu sil tamam yada
    SAMINSIDE programını indir
    |
    |
    arkadaşlar yapmayın etmeyin bu işi yapan programı yazdık zaten...

admin şifresini yazmadan xp de dos ortamına nasıl girmeyi planlıyorsun????
    |
    |
    aynı sey bana da oldu yeniden kurmak zorunda kaldım ama belki bi yolu vardır
    |
    |

Orjinalden alıntı: umbrost

arkadaşlarlar bende admin şifre kırıcı program var ben daha önce 4-5 arkadaşın pcyi böyle kurtardım isteyene gönderebilirim..

linkini ya da ismini istiyorum zahmet olmassa pm den ya da maile atabilirsin
    mehmetmetingulcan@hotmail.com
    danke shön
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung G. Note 5 + 19 yıllık Turkcell & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
  • Teğmen
    154 Mesaj
    arkadaşlar ocak pcnet dergisinde bu konuda gayet açıklayıcı bilgiler içeren bir makale mevcut.http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/bootdisk.html adresine bağlanıyoruz. Bu adresteki bd041205.zip adındaki dosyayı kaydediyoruz. Bu imajı sabit diskte bir klasöre açıyoruz ve install.bat dosyasını çalıştırıyoruz.
    Uygulama bir dos dosyası açarak rawrite uygulaması ile sizin o ara floopyye koyduğunuz diskete imajı aktarıyor. sonra da bu disketle bilgisayarı açıyoruz linux tabanlı bir işletim sistemi sonra da bir uygulama yükleniyor. sonrasında hemen hemen bütün aşamaları enterlayarak şifreeri sıfır5layabiliyormışuz. yabii bunları denemedim ama pcnet diyosa doğrudur diyorum. denize düşen de yılana sarılırmış. çaresiz kaldıysanız denemekte fayda var derim. Kolay gelsinn...
    |
    |

• Yarbay
    2177 Mesaj
    quote:

arkadaşlarlar bende admin şifre kırıcı program var ben daha önce 4-5 arkadaşın pcyi böyle kurtardım isteyene gönderebilirim..

yollaya bilirmisin dostum.......
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    arkadaşlar işlerim nedeniyle 2 gündür siteden uzak kaldım.isteyen arkadaşlarlar maillerini versin göndereyim.program cok basit elinizde bulunması gerekenler 2000 veya xp cd si bide saglam bi flopy(benimki bozukta)ayrıca nasıl kullanıldıgını anlatan read me dosyası yanında hediye
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar güvenli kipte admin olarak açabilmesi için admine şifre vermemesi lazım.egerki admindede şifre varsa iş baya zor (tabi bendeki programla cok kolay)

yani kusura bakmayın bilmişlik taslamıyom sadece ısrarla güvenli kipte aç diyenlere yazıyorum.
    xp lerde güvenli kipte admin herzaman açık kapıdır.siz siz olun hem kullanıcınıza hemde admine mutlaka şifre koyun ama lütfen şifreleri unutmayın........
    |
    |

• Yüzbaşı
    334 Mesaj
    bana gönderebilirmisin?
    quote:

arkadaşlar işlerim nedeniyle 2 gündür siteden uzak kaldım.isteyen arkadaşlarlar maillerini versin göndereyim.program cok basit elinizde bulunması gerekenler 2000 veya xp cd si bide saglam bi flopy(benimki bozukta)ayrıca nasıl kullanıldıgını anlatan read me dosyası yanında hediye
    |
    |

2002-Chevrolet-TrailBlazer
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.