Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Windows Şifresini Nasıl Öğrenecem???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Windows Şifresini Nasıl Öğrenecem???
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2177 Mesaj
    Selam arkadaşlar windows xp ye koyulan şifreyi nasıl kırabilirim bilen varmı?Hani girişte soruyorya parola işte orayı nasıl çözerim.......

|
    |
    Başarılar...
    |
    |
    726 Mesaj
    şifre varsa,güvenli kipe girerkende sorar...
    |
    |
    google da xp setup cracking şeklinde arattır eglen sayfalarda bulursun
    ya da eskiden de sorulmuştu soru forumda eski tarihlerde dolaşarak bulabilirsin
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung G. Note 5 + 19 yıllık Turkcell & Turkcell Platinium PlatinPrestij Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa sisteme bakınca cinsiyetini de değiştiriyorlarmış, o kişi o gün çalışmıyordu.. işlem yapan kişinin sicil bilgisi şuymuş buymuş bu kişi falan departmanda görevliymiş o gün o departmanda olamaz .. sizin belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi yok.... mahkemeye vermeniz durumunda mahkeme sistemdeki kayırtlara bakacak vs vs. gibi bir savunma mekanizması geliştirmişler.
  • Teğmen
    129 Mesaj
    Arkadaşlar güvenli kip'i administrator dan açmıyor mu?
    Bu arkadaşın kendi oluşturduğu oturum da şifre var ise güvenli kipden rahatlıkla yapabilir. Eğer administrator'a da şifre koymuş ise haklısınız...
    |
    |
    1015 Mesaj
    xp baştan kur kurarken onar de.bakim oluyormu denemedim hiç.
    |
    |

Arkadaşlar güvenli kip'i administrator dan açmıyor mu?
    Bu arkadaşın kendi oluşturduğu oturum da şifre var ise güvenli kipden rahatlıkla yapabilir. Eğer administrator'a da şifre koymuş ise haklısınız...

administrator şifresini bildikten sonra güvenli kipe zaten gerek yok ki!!!!normal admin oturumunda da parolayı uçurursun...

buradaki sorun parolanın bilinmemesi...

bunun çözümü için çeşitli programlar mevcut net de...bir disket boyutunda...
    |
    |
    programların adı nedir dostlarım arayıp bulayım lütfen please.......
    |
    |
    |

• Yarbay
    2177 Mesaj
    teşekkürler bakalım inşallah çözebilirim......

Peki nasıl kullanıldığı hakkında bilgin varmı?
    |
    |
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    2706 Mesaj
    peki arkadaşlar harddisk çıkarılsa ve başka bilgisayara takılsa zira ben öyle birşey yaptım başka bilgisayara taktım tabi o bilgisayarın harddiski de takılıydı o zaman ne de olsa onu da sürücülerine katıyo buyöntemle bir çok dosyamı da almışımdır aynı şekilde şifre değiştirilemez mi?
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Neyzena

böyle birşey olsa (mantıken) bu kadar şifre kıran program olmazdı sanırım

mutlaka ama belki de bu daha zahmetli olduğu içinde olabilir bir fikirdi doğru diye elbette ısrar etmiyorum mantık konusunda dediğinde mantıklı
    |
    |

mutlaka ama belki de bu daha zahmetli olduğu içinde olabilir bir fikirdi doğru diye elbette ısrar etmiyorum mantık konusunda dediğinde mantıklı

sende haklısın...ama böyle bir olay olmuyor sanırım...
    |
    |
    Linux disketleri var bu iş için . Takıyorsun disket sürücüne , bilgisayarı disketten başlatıp , kırmak istediğin kullanıcı ismini hedef gösterip 1-2 saniye bekliyorsun ve tadaaaa . Deny levitas mıydı o zatın adı , bir zaman bizim yerli pc dergilerine yazıyordu da iyi bir iş teklifi alıp Amerika'ya gitmişti hani , geçen bizim pc dergilerinden birinde konuyu kapsamlı şekilde ele almıştı .
    |
    |
    AN7 / Amd 1800+@2400 mhz T-Bred / 2x512 MB DDR400 Kingston / 2*160 GB Samsung SATA (Raid 0) / 128MB Aopen FX5200 (64 bit) / Enermax Enermax EG701AX-VE(W) / 16x LG DVD-rom / Nec 3500A / SkyStar v2.6d / Logitech TrackballMouse / Samsung 757dfx
  • Yüzbaşı
    258 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Neyzena

şifre varsa,güvenli kipe girerkende sorar...

adminstator den gir hocam ..
    |
    |
    518 Mesaj
    ya anakarttaki pili çıkartınca şifreyi silio die biliyorum ama
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: ram_hom

Merhabalar bilgisayarınızı güvenli kip den başlat daha sonra koymuş olduğun şifreyi değiştir veya kaldır.
    Başarılar...

Kardeş! O yöntem ii de, eğer adminastrator kısmına şifre koymuşsa mümkün olmuyor! Belirteyim dedim...
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.