Şimdi Ara

Windows sıfırlanırken pc kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Orijinal Windows 10 Home sürümüne sahibim, dün gece LoL oynarken pc birden dondu ve kapandı. Yeniden açmaya çalıştığımda kendini birkaç kez resetledi ardından birkaç seçenek çıktı karşıma biri kurtarma diğeri bilgisayarı kapatma öteki de hiçbir şey yapmadam devam etme. Kurtarmadan devam etmeye çalıştım olmadı sıfırlamak zorunda kaldım, önce dosyalarımı tut seçeneğiniyle devam ettim bitince hiçbir şey değişmemiş gibi yine aynı ekran geldi bu sefer de komple sıfırlamayı seçtim. Gece sıfırlarken bilgisayar kapanmış ya da yeniden başlamış kalktığımda komple kapalıydı, güç tuşuna bastığımda bir süre bekledikten sonra ''Bilgisayar beklenmedik bir şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesi devam edemiyor. Windows'u yüklemek için bilgisayarı yeniden başlatmak üzere Tamam'ı tıklatın ve yüklemeyi yeniden başlatın." yazısı çıkıyor ancak defalarca denememe rağmen hala bu hata çıkıyor, kapanıp kapanıp yeniden kurmaya çalışıyor. Uzun bir süredi fotoğraftaki durumda bekliyorum belki devam eder diye ama hiç umudum yok. Ne yapabilirim bu durumda? Başka bir pcye erişim imkanım yok şu an sadece telefon ile çözebilir miyim bu sorunu?Windows sıfırlanırken pc kapandı

• virüsten dolayı windows dosyaları zarar görmüş. format cd ile başlatıp bilgisayarı onar seçeneğinden onarmayı dene. olmazsa c yi biçimlendirerek format at. kurtaracağın dosyalar varsa kaspersky rescue disk i usb ye rufusla yazıp bununla başlat. dosyaları usb ye at.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.