Şimdi Ara

windows phone whatsapp yok mu _?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a android telefonum bozuldu ve samsungun tuşlu teli olan
    b6520 yani

windows phone whatsapp yok mu _?

https://store.donanimhaber.com/c1/81/44/c1814447aac6b15cf9de552efd43ce29.jpg

bu telefona düştüm. windows işletim sistemi var ama tarayıcısı felç :D netin aaltını üsstüne getirdim. whatsapp bulamadım. ayrıca uygulama uzantılarınıda bilmiyorum arkadaşlar birisi netten bulup yahut telinde yüklü olan varsa dropbox mega googlee drive gibi bi yerlere upload edip benimlee paylaşırsa çok sevaba girer .
    varmı yardımcı olabilicek ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DB38AB417 -- 24 Eylül 2016; 19:51:11 >

• Yook mu arkadaşlar yardımcı olabilecek birileiiiii?????????
  • Microsoft Windows Mobile 6.5 için whatsapp yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Microsoft Windows Mobile 6.5 için whatsapp yok.

yapma yaw :( java var ama peki java whatsap bulsam???

Yada bu telefona başka bi rom kurabilir miyim ki?
  • Oooo çok eski versiyon, o zamanlarda whatsapp çok yaygın değildi, artık bu versiyonun mağazada neredeyse hiçbir şey yoktur, olanda bitmiştir, bende PDA var bir tane Windows 6.5, evde müzelik bekliyor. Bir başka Rom için bilgim yok, araştırmalısınız ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serinaga -- 25 Eylül 2016; 1:40:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serinaga

Oooo çok eski versiyon, o zamanlarda whatsapp çok yaygın değildi, artık bu versiyonun mağazada neredeyse hiçbir şey yoktur, olanda bitmiştir, bende PDA var bir tane Windows 6.5, evde müzelik bekliyor. Bir başka Rom için bilgim yok, araştırmalısınız ...

araştırdım halen araştırıyorumda yok bulamadım dostum yaw :( goggleandroid.ge.tr vardı rom işleri için o site de kapatılmış samsunfiremware sitesinde de yok napcam bilmiyore
  • 1-2 tane jar buldum yükledim ama yüklme başarısız hata kodu 910 diyor java güvenlik sertifikasından bahsediyor. Şimdi telefonda ki sertifikaların nasıl çalıştığını çzömem gerek:S bien çıkar da paylaşır umarım.
  • Buradaki jar ve jad dosyalarını denehttps://app.box.com/s/7j7vyfpog4xo5eg824r9el4a31ogbfrm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Buradaki jar ve jad dosyalarını denehttps://app.box.com/s/7j7vyfpog4xo5eg824r9el4a31ogbfrm

Müdür öncelikle cevapların için tşk ederim :).
    Sonralıkla sorun şudur java ile whatsap evet kurulabilir büyük ihtimallede çalışacaktır ama 2 tane sertifikanın tarihi geçmiş 2014 ve 2015 2 adet sertifika var bunları aradım ama bulamadım ben tr ve yabancı kaynaklı sitelerde araştırdım ama nafile. bulamadım. bana 2 tane sertifika lazım onlar olsa sorun düzelecek.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.