Şimdi Ara

🐱🏍 Windows Phone'u Kurtarıyoruz 🐱🏍

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru: Windows 10 Mobile departmanının başında olsaydınız platformu zirveye taşımak için ne yapılmasını sağlardınız?

Ben başlatayım, Snapchat Windows'a gelirse satışlar ciddi derecede artar.
    Ek olarak, ince çerçeveli, metal kasalı, yüksek donanımlı ve max. 5.2" bir amiral gemi.

Düzenleme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 27 Şubat 2017; 22:15:1 >

• Kardeş 2013 yılında çıkan lumia 920 2015 e kadar destek aldı ki şimdi registery hack ile hala güncelleme alabiliyor hatta windows 8.1 den daha stabil

Aynı zamanda 2014 yılında çıkan lumia 1520 ve lumia İcon (930) hala update alıyor bunu hangi firma yapıyor ?

İnan bu evrensel platform sayesinde her uygulama windows 10 mobile ve Windows 10 a gelecek güneşli günler yakında

Ve birde şuan 950 ve 950 XL snapdragon 810 kullanmasına rağmen s7 edge performansı veriyor ki ben ekstra göz tanıma ve kamera özelliklerinden bahsetmiyorum bile
  • %0.2 pazar payı olan sisteme istersen play store'u getir yine kimse alıp kullanmaz.

Ben olsam sistemin kaynak kodlarını paylaşır ve bütün lumia cihazların bootloader kilidini açmanın yolunu yayınlardım. En azından diğer geliştiriciler W10u daha çok geliştirir, Android falan portlar cihazlar çöpe gitmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ironi yapmaya çalışıp lumia 950 ni kastettiysen gardaş sen bırak bu lumiayı kurtarma işini.

Eğer ciddiyse zaten micosoft kendince amiral gemi yaptı zaten bi haltada yaramadı.

Soruna geleyim Windows arayuzunu androide getir orta seviyenin üstünde telefon çıkar, güncellemeleri ilk sırda ver ve en önemlisi sözünde dur. Yap bunları pazarda 2 sıraya gelirsin emin ol

• Kardeş 2013 yılında çıkan lumia 920 2015 e kadar destek aldı ki şimdi registery hack ile hala güncelleme alabiliyor hatta windows 8.1 den daha stabil

Aynı zamanda 2014 yılında çıkan lumia 1520 ve lumia İcon (930) hala update alıyor bunu hangi firma yapıyor ?

İnan bu evrensel platform sayesinde her uygulama windows 10 mobile ve Windows 10 a gelecek güneşli günler yakında

Ve birde şuan 950 ve 950 XL snapdragon 810 kullanmasına rağmen s7 edge performansı veriyor ki ben ekstra göz tanıma ve kamera özelliklerinden bahsetmiyorum bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asaf1 -- 27 Şubat 2017; 23:43:7 >
  • Koskoca forum nelere kalmış allahım ya
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    İroni durumu yok. Herkeste bir öldü-ölecek-ölüyor muhabbeti var. Merak ettim insanların bir telefondan ne beklediklerini.

Kendince bir amiral gemi yaptı bir şeye yaramadı demişsin, çoğu kişi amiral gemi olarak kabul etmiyor telefonu, 1. mesajda da onu söyledim, kullanıcıların beklediği gibi bir amiral gemi çıkarsa neden satılmasın? Polikarbon kasa tatmin etmiyor anladığım kadarıyla.

Güncellemeleri ilk sırada vermesinden kastın nedir ? Outlook, Office, Skype gibi mi yoksa Facebook, Instagram mı ?

@Asaf04 Tamamen katılıyorum, Windows kullanma sebebimi açıklamışsın neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 28 Şubat 2017; 0:51:14 >
  • Hocam güncelleme alıyorda ne oluyor sanki tamam arada 8.1 ile 10 arasında ciddi fark var ama microsoft bir taraf yaparken bir tarafı bozuyor.

930 için söyleyeyim 8.1 daha stabil

Bence Windows mobile ile Windows 10 geleceği gök gürültülü sağanak

---------

Lumia 950 xl tanıtımını canlı izledi çıktığı tarihte donanımı bana göre amirallıktı

Guncelemeyi ilk sırada ver derken aklım androide gitmiş, şöyle ki; android 7 çıkınca ilk veren firmalar oluyor ya o açıdan ama şimdi sen söyleyince hatırladım Windows 10 mobile kullanan başka firma yok :)

Benim telefondan beklediğim derli toplu bi arayüz,ayarlar,kısayollar. Şu ankinde sıkıntı yok, en önemlisi market( kabak tadı verebilir ama yapacak bir şey yok,görüyoruz market olmayınca telefon 3310 dan farkı kalmıyor bi internete giriyor), tarayıcı, yeterli ram, hangi yapıydı bilmiyorum edge tarayıcıdan atıyordu resmen.

• Şu onenote u bir düzeltseler de wp10 a geçsem. En son i harfini yazmıyordu. Ayrıca one drive alanını azaltarak attığı kazık da unutulacak cinsten değil. Kimse babamızın oğlu değil. İşini düzgün yapıp verdiği sözleri tuttukça wp yine iş yapar diyorum, tabii yaparlarsa.
    WP kullanıp fanboyluk yapanların çok olduğunu sanmıyorum, applecılara kıyasla. (Apple fanboyları kastımdır, her apple kullanan kişi kastım değildir.)
    Hocam

Alcatel İdol 4S

Hp X3

Blu ve Acer

Vs gibi firmalar var ve hala çoğu güncel

Lumia 830 kullanıyorum bir Nokia olduğu için birde android gibi stabillikten uzak yeni model çıkınca eskiyen telefon olmadığı için

Örnek. Lumia İcon ile S5 ve HTC M8 aynı yılda çıktı şuan hala güncel olan ?

Ve lumia 830 da gayet rahat kullanıyorum bence Windows 10 mobile biraz daha özellikli ve kullanışlı ki windows phone 8.1 de whatsapp hariç güncelleme alan uygulama kalmadı o yüzden Windows 10 mobile daha iyi yakında lumia 930 almayı düşünüyorum belki de lumia 950 veya 950 Xl

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    One note hala sorun lu :)

• Ya bide eskiden opera mini vardı mağazada kalkmış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Şu onenote u bir düzeltseler de wp10 a geçsem. En son i harfini yazmıyordu. Ayrıca one drive alanını azaltarak attığı kazık da unutulacak cinsten değil. Kimse babamızın oğlu değil. İşini düzgün yapıp verdiği sözleri tuttukça wp yine iş yapar diyorum, tabii yaparlarsa.
    WP kullanıp fanboyluk yapanların çok olduğunu sanmıyorum, applecılara kıyasla. (Apple fanboyları kastımdır, her apple kullanan kişi kastım değildir.)

kazık atan firmadan benim beklentim olmaz. Atan bir daha atar. iyi hatırlattınız :)
    Note 3 ün marshmallow almaması fakat s5 in exynoslu versiyonun alaması gibi mi?

Apple bir anda iphone 5 yerine ios 10 u sadece 5S e vermesi mi

Yoksa basit bir one drive 15 gb dan 5 e düşmesi mi ? Eğer bu sorunsa dropbox da felan da yer var onlarıda kullanmanı tavsiye ederim

Şuan sadece windows phone 8.1 de olan fm radio ve lumia camera gitmese iyidi

• Birde Microsoft un lumia 920 ilk çıktığı zaman dağıttığı yıllık 100$ değerinde geliştirici hesapları ?

Bunu her firma yapmaz hala hesabım aktif mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Asaf04

Yoksa basit bir one drive 15 gb dan 5 e düşmesi mi ? Eğer bu sorunsa dropbox da felan da yer var onlarıda kullanmanı tavsiye ederim

ben bir kere tiksindim mi yeter, microsoft, mobileda benim gözümde bitmiştir. Hiç bir firma babamın oğlu değil hepsi benim gözümde aynı. Git samsung konusuna ordakiler de samsungu yere dibine sokanlar vardır git apple orda da keza burda da. Kendine iyi bak hocam Allah'a emanet.
  • quote:

Saydığın cihazları kullanan kişiler genellikle bir üst modeli çıktığında ona geçtiği için güncelleme gelmedi diye üzülen pek olmuyor eskidendi o. Söz konusu wp olunca iş değişiyor piyasada cihaz yok, kullanıcı yok, x40 serisi bile firmware almadı daha ne olsun. Apple konusunda yanlışın var 2012 yılında çıkan ip5, ios10 güncellemesini aldı.

Androidde güncelleme gelmiyorsa kur bir custom rom keyfine bak.

• Ölen ölmüştür kalan sağlar bizimdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ya bide eskiden opera mini vardı mağazada kalkmış galiba

Söylemenle farkettik o da gitmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilmeden konuşmasak ? iPhone 5 hala güncellemea alıyor ve bu sene sonuna kadarda alacak. 2012 çıkışlı 5 yıllık cihaz sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 1 Mart 2017; 14:58:53 >

• Selam dostum,

Hem iPhone'un her şeyini biliyorsun, ki zaten iPhone kullanıcısısın öyle olmasını beklerim kullandığı telefonu insan zaman ayırıp araştırmalı nesi nasıldır diye bunu anlarım da, iPhone kullanmana rağmen Windows'a dair her şeyi nasıl takip edip, yorum yazabiliyorsun? Forumda da her işletim sisteminden telefonun konusuna yorum yaptığına göre, bolca "boş" zamanın bayağı var anladığım kadarıyla, aydınlatabilir misin bizi?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.