Şimdi Ara

windows phone son durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
1.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba,sadece whatsapp için bir cihaz arıyorum.iphone lar çok pahalı,android sevmiyorum.2.el temiz bir lumia whatsapp için işimi görür mü?
    lumia 830,735 veya diğer win10 güncellemesi almış cihazlar whatsapp içim işimi görür mü?daha önce uzun süre 525,735 kullanmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görür. Pek fazla vermeni önermem yalnız. Bayağıdır durgun bir platform yalnız.
  • Almanı önermem whatsapp desteği kesecek ileriki zamanlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MegaWindows kullanıcısına yanıt
    ne kadar iler ki zaman bunlar mesela?
  • Ucuza android al. Her ne kadar kullanmasan da zamanı gelince çok spesifik bir özellik lazım olabiliyor. O durumda etmediğin küfür kalmaz telefona.

Arayüzü sevmiyorsan windows gibi yapabilirsin.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    en az 3 sene sonrasından bahsediyor arkadaş. üretimi duran fırması batan symbian telefonlara bile destek 6 ay önce kesildi whatsapp tarafında. wp da en az 3 sene daha gider. ozaman kim öle kim kala zaten
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    3 sene sonra o telefonun bataryasının ömrü dolar kullanmak istemez 200 liraya android almaktansa 200 liraya 830 veya 735 almak daha mantıklı
  • Şu anda daha kötü bir tercih olamaz

• Şöyle bir özet geçersek;
    +Windows Phone işletim sitemi diğer sistemlerden daha akıcı ve stabil, kullanıcıların büyük çoğunluğu buna mutabık,
    +Android'de telefon beklerken bile bellek şişiyor ve kasmalar yaşanırken, WP böyle bir şey olmuyor,
    +Türkiye'ye gelmese bile daha geçen aylarda farklı markalarda WP telefon piyasaya çıktı ve 2 sene yazılım garantisi veriyor.

-WP'nin en büyük ve önemli sorunu uygulamaların olmaması,

Sadece Wahatsapp benzeri uygulamalar kullanacaksanız, firma daha dün bir liste yayınladı ve daha yeni Windows Mobil 7 için desteğini kestiğini açıkladı, yani hala Windows phone 7'ye bile Whatsapp desteği devam ediyor ve önümüzdeki güncellemeyi alamayacak.

Bu yüzden sadece Whatsapp için 200-300 TL'ye android 4-5 işletim sistemi mi (bu fiyata son sürüm android cihaz bulmak zor) , Windows 10'mu karar sizin.

• quote:

Whatsapp’ın yeni özelliği sızdırıldı!
    Geçen Perşembe günü Whatsapp tarafından Windows Phone telefonlar için yayınlanan bir beta güncellemesi, yepyeni özellikler getirdi. Daha sonra bir beta güncellemesi daha yayınlanarak eklenen bu yeni özellikleri kaldırıldı.
    Mesajlaşma ve konuşma uygulaması olan Whatsapp'ın desteklediği mobil platformlardan birisi de Windows Phone. Windows Phone telefonlar için 2.17.342.0 beta sürümünü çıkaran firma kullanıcılara bazı yeni özellikler sunmuştu.

Bunlardan en önemlisi, grup sohbetinde yazılan bir mesaja özel mesaj olarak yanıt verebiliyor olmaktı. Uygulama, gruba yazılan mesajı özel olarak yanıtlamak istediğinizde ilgili mesajı alıntılıyor ve sohbet ekranını otomatik olarak açıyordu.

Cuma günü yayınlanan 2.17.344 beta güncellemesi ile birlikte bu özellik kaldırıldı. Perşembe günü yayınlanan güncellemedeki diğer yenilikler ise, hala kullanılabilir. Bunlar; arama ekranları için yeni bir tasarım, görüntülü konuşmadan sesli konuşmaya kolay geçiş ve gelişmiş grup ayarları. Görünüşe göre uygulama ekibi, bazı yenilikleri yanlışlıkla erken sundu.

• Whatsapp mümkün olan her platforma olabildiğince destek veriyor. Bu sebeple 10 yüklü bir telefon da işini görecektir. Ancak her ne hikmetse whatsapp açarken yükleniyor, sürdürülüyor lar bir türlü bitmedi.(l535 için konuşuyorum) Acil bir işte o yazıları beklemek paha biçilemez.
  • Android yerine wp alin derim. Watsapp disinda da lazim oldugunda ayni paraya alacaginiz Android ürünlerden daha guzel performansi daha uzun ömürlü size temin edcektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Android yerine wp alin derim. Watsapp disinda da lazim oldugunda ayni paraya alacaginiz Android ürünlerden daha guzel performansi daha uzun ömürlü size temin edcektir.

Hala bu düşünce var mı ?
  • Neden olmasin android telefonum yaninda l1320 kullaniyorum watsap ve navigasyon icin kullaniyorum. 4-5 senelik cihaz takilmasi donmasi yok ama yetersiz geliyor iste hep ayni hep ayni o yuzden android tercih ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: Hubalahubhub

Android yerine wp alin derim. Watsapp disinda da lazim oldugunda ayni paraya alacaginiz Android ürünlerden daha guzel performansi daha uzun ömürlü size temin edcektir.

Hala bu düşünce var mı ?

200-250₺ ikinci el s3 satıyorlar. o paraya güzel bir luma 735 falan alırsın rahat rahat kullanırsın. s3 gibi kanser etmez adamıda.
  • windows phone a bulaşma derim hocam her ne kadar arayüz vs hoşuma gitse de whatsapp a bir türlü mesaj arama özelliği gelmedi android almak daha mantıklı
  • bencede android s3 alsanız üstüne custom rom atsanız o paraya alacağınız çöp lumia dan bin kat daha iyi olur wp mobile tamamen bir çöptür

• Hakkatten son durum ne oldu? Piyasada sıfır W10 cihaz yok sanırım Microsoft çekildi mi bu işten ne yaptı? Bu sistemi de rezil etmeyi başardılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Rascoal

windows phone a bulaşma derim hocam her ne kadar arayüz vs hoşuma gitse de whatsapp a bir türlü mesaj arama özelliği gelmedi android almak daha mantıklı

Şimdi fanboy damgası yemeyeyim ama WP8.1'den beri var bu özellik

windows phone son durum

• Whatsapp -şirket politikası gereği olabilir- desteklediği her platforma en son sürüm uygulama yazıyor. Yani MS yamuk yapar, Whatsapp yapmaz ta ki destek kesilene kadar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.