Şimdi Ara

Windows Phone Öldü! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
7.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Hocam konuştuğun şahıs elindeki parasını Windows telefona verdiğinden dolayı çekememezlik yapıyor, umursama.

Bu durum asıl senin için geçerli olsa gerek. Elindeki L930'u nasıl satamadıysan artık, yada yok fiyatına mı verdin, Apple fanboyluğunu geçtim, ırz düşmanı kesildin bölüme. iOS en iyi sistem, hadi şimdi Apple bölümüne gidebilirsin egonu tatmin ettiğine göre

Beni nasıl kafaya taktıysa forumda attığım her mesajı takip edip ezberlemiş. Unutamıyor. Ancak ben senin derdini anlıyorum. Aklınca küfür ettirip banlatmaya çalışıyorsun. Tek diyeceğim, çok beklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 18 Mart 2017; 15:13:1 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam konuştuğun şahıs elindeki parasını Windows telefona verdiğinden dolayı çekememezlik yapıyor, umursama.

Bu durum asıl senin için geçerli olsa gerek. Elindeki L930'u nasıl satamadıysan artık, yada yok fiyatına mı verdin, Apple fanboyluğunu geçtim, ırz düşmanı kesildin bölüme. iOS en iyi sistem, hadi şimdi Apple bölümüne gidebilirsin egonu tatmin ettiğine göre

Beni nasıl kafaya taktıysa forumda attığım her mesajı takip edip ezberlemiş. Unutamıyor. Ancak ben senin derdini anlıyorum. Aklınca küfür ettirip banlatmaya çalışıyorsun. Tek diyeceğim, çok beklersin.

Benim öyle bir amacım yok, banlanırsın yeni hesap açarsın, yine aynı devam edersin, bir şey değişmez, plan yapma becerilerini geliştir derim. Benim derdim, an itibariyle kullandığım sistemi sırf beceremediği için kötüleyenleri bilgilendirmek, doğruları göstermek, başka sistem kullanıp halen daha bu sistemin forumunda takılıp, sırf egolarını tatmin etmek için ölümüne nefret saçanlara ise meydanı boş bırakmamak.

Bölümde nefret saçan 1-2 kişi var, bilgilendirme amaçlı açılan konuları okumak için giriyorum, bu belli kişilerin sabote mesajlarıyla karşılaşıyorum, e 10-15 kişi olmayınca bir zahmet aklımda tutayım, hafıza sorununa çok yakınsın sanırım bana direk bu teşhisi koyduğuna göre

Ben neden iOS forumunda dolaşıp, iPhone iTunes'a kelepçeli, ana ekran bile adam akıllı değiltirilemiyor, canlı karo/widget desteği yok, kısıtlamalardan bol bir şey yok, kamera ayarları yok, microSD desteği yok, lanet olsun dostum, iOS bitik bir sistem demiyorum ? Bunu hiç düşündün mü ? Çünkü biliyorum o telefonları iTunes'u ile, ayar yapılamayan kamerası ile, canlı karosuz ana ekrank ile kabul edenler var, işini görenler var, ben bu insanlara saygı duyuyorum. Windows kısmına geleceksek Snapchat yok, Pokemon GO yok, kimi banka uygulamaları yok, bunları bilmeyen de yok ki ben Snapchat kullanmıyorum, Pokemon GO kullanmıyorum, defalarca belirttiğim gibi banka uygulamam var, Instagram'ım, Facebook'um var, güzel bir kameram, canlı karo destekli ana ekranım var, bana bunlar yetiyor, canlı karoyu, color-based tema desteğini, evrensel uygulamaları vs. diğer platformlar sunmuyor, dolayısıyla benim için hiçbir şey ifade etmiyorlar, ne diyorsun, şimdi Android-iOS forumuna gidip sizde canlı karo yok, evrensel uygulama yok mu yazayım her gün ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim öyle bir amacım yok, banlanırsın yeni hesap açarsın, yine aynı devam edersin, bir şey değişmez, plan yapma becerilerini geliştir derim. Benim derdim, an itibariyle kullandığım sistemi sırf beceremediği için kötüleyenleri bilgilendirmek, doğruları göstermek, başka sistem kullanıp halen daha bu sistemin forumunda takılıp, sırf egolarını tatmin etmek için ölümüne nefret saçanlara ise meydanı boş bırakmamak.

Bölümde nefret saçan 1-2 kişi var, bilgilendirme amaçlı açılan konuları okumak için giriyorum, bu belli kişilerin sabote mesajlarıyla karşılaşıyorum, e 10-15 kişi olmayınca bir zahmet aklımda tutayım, hafıza sorununa çok yakınsın sanırım bana direk bu teşhisi koyduğuna göre

Ben neden iOS forumunda dolaşıp, iPhone iTunes'a kelepçeli, ana ekran bile adam akıllı değiltirilemiyor, canlı karo/widget desteği yok, kısıtlamalardan bol bir şey yok, kamera ayarları yok, microSD desteği yok, lanet olsun dostum, iOS bitik bir sistem demiyorum ? Bunu hiç düşündün mü ? Çünkü biliyorum o telefonları iTunes'u ile, ayar yapılamayan kamerası ile, canlı karosuz ana ekrank ile kabul edenler var, işini görenler var, ben bu insanlara saygı duyuyorum. Windows kısmına geleceksek Snapchat yok, Pokemon GO yok, kimi banka uygulamaları yok, bunları bilmeyen de yok ki ben Snapchat kullanmıyorum, Pokemon GO kullanmıyorum, defalarca belirttiğim gibi banka uygulamam var, Instagram'ım, Facebook'um var, güzel bir kameram, canlı karo destekli ana ekranım var, bana bunlar yetiyor, canlı karoyu, color-based tema desteğini, evrensel uygulamaları vs. diğer platformlar sunmuyor, dolayısıyla benim için hiçbir şey ifade etmiyorlar, ne diyorsun, şimdi Android-iOS forumuna gidip sizde canlı karo yok, evrensel uygulama yok mu yazayım her gün ?

Windows Phone Öldü!

hakkında en ufak bir bilgisi olmadığı, hayatında 1 kere bile görmediği cihazı ne de güzel kötülüyor.
    En son kamerada kumlanma sorunu var falan diyordu neresinden uydurduysa artık.

Edit: mesajım malum 2 şahsın pek hoşuna gitmemiş olsa gerek ki hemen yönetici arkadaşlarına bildirip değiştirtmişler. Konu açıpta söylemiştik yöneticilerden destek alıyor bunlar diye, gelen cevap "hiç bir ilişkimiz yok" olmuştu.

Windows Phone Öldü!

Biyturs_OnSr nickli arkadaşında "ikimizde doğruları söylediğimiz için mi yandaşın diyorsun" gibisinden bir mesajı vardı, nedense silmiş, onu da gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi açmayın-bağıran-karı -- 19 Mart 2017; 10:22:22 >

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Uygulama yerine EDGE'ye girerekte işlerini halledebilirsin.. Uygulama dediğin şeyler gösterişli ve jan-janLı şeyler..

Ben Lumia 1520 ile birlikte Microsoft HoLo-Lens kullanıyorum, Holo-Lens'i şu linkten görebilirsin https://www.microsoft.com/microsoft-hololens/en-us/buy

Burada da Holo-Lens'in tanıtım videosu var https://www.youtube.com/watch?v=qym11JnFQBM

Windos Phone yaşıyor, Microsoft sadece Lumia serisini bitirdi yerine SurFace serisi çıkarıyor, SurFace serisi için şu linke bakabilirsin https://www.microsoft.com/en-us/surface

Microsoft son kullanıcıya değilde şirketlere ve tasarımcılara ve developer'lara yönelik ürün üretiyor. MWC'ye katılmamasının sebebi bence bu.. NWC'deki ürünler genelde son kullanıcıya yönelik ürünler.. Teknosa, Bimeks, Media Markt benzeri şirketleri düşün, onlarda son kullanıcıya yönelik ürünleri satıyor.

Şirketler müşterilerini KurumsaL müşteriler ve son kullanıcı müşteriler diye 2'ye ayrıyor.

Ayrıca Microsoft Word, Excell ve benzeri uygulamalarda ise son kullanıcılardan yıllık ücret alma politikası uyguLuyor. Bunlardan bir tanesi de Azure'dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarski -- 20 Mart 2017; 9:58:25 >

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Lumia 525 olması gerekmiyor, en dandik telefonlara bile 200 TL istiyorlar..
  • serdarski S kullanıcısına yanıt
    Allah'tan biraz aklı başında insanlar varda düzgün ilanlar açıyorlar. bir kaç htc buldum 100₺ civari onlarla görüşeceğim
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Ben 20 gün önce AliExpress'ten aldığım şarjLı kıLıf ile birlikte 2011'de aşdığım HTC One X'i 200 TL.ye sattım. Şarjlı kılıf tek başına 100 TL.idi, telefonu da 100 TL.ye satmış oldum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

Ben 20 gün önce AliExpress'ten aldığım şarjLı kıLıf ile birlikte 2011'de aşdığım HTC One X'i 200 TL.ye sattım. Şarjlı kılıf tek başına 100 TL.idi, telefonu da 100 TL.ye satmış oldum..

Ucuza gitmiş hocam, ne diyelim inşallah alanın işine yarar.
  • açmayın-bağıran-karı kullanıcısına yanıt
    Dostum forum üstünde çok duruyorsun, gereğinden fazla kafa yoruyorsun. Sorunun varsa yaz, birinin sorununu çözmek istiyorsan çöz ve geç. Facebook değil ki burası arkadaş ortamı olsun, düşmanlıklar olsun, taraflar olsun. Windows 10 ana konusuna yazdın, "Artık Android'e geçiyorum, daha da buraya gelmem, sizlerin de kavuşması dileğiyle" gibi bir şey, Android kullanmana rağmen halen daha buralarda takılıyorsun. E, sen yaparken doğru, o yaparken mi yanlış oluyor ?
  • quote:

Dostum forum üstünde çok duruyorsun, gereğinden fazla kafa yoruyorsun. Sorunun varsa yaz, birinin sorununu çözmek istiyorsan çöz ve geç. Facebook değil ki burası arkadaş ortamı olsun, düşmanlıklar olsun, taraflar olsun. Windows 10 ana konusuna yazdın, "Artık Android'e geçiyorum, daha da buraya gelmem, sizlerin de kavuşması dileğiyle" gibi bir şey, Android kullanmana rağmen halen daha buralarda takılıyorsun. E, sen yaparken doğru, o yaparken mi yanlış oluyor ?

3 yıllık kullanıcıyım, arkadaş muhtemelen daha önce hiç android kullanmadı aradaki fark bu. Hee bu arada ben androide geçtikten sonra xa ultra konusuna bulaşıp ilk taşı atan o. 2-3 gün bir şey demedim ama yok durmadı cihaz şöyle sorunlu, böyle problemli diye başladı aynı şeyleri günde 2-3 mesajda tekrarlamaya. Artık ilgilenmiyorum zaten son 2 mesajımda gayet güzel açıklama yaptım 2 mesajımıda sildirdi. Ne yaparsa yapsın benim cihazımda şebeke, pil, ekran, ses sorunu YOK ve olmayacak. Kim nasıl heveslenmişti bende servisle uğraşacağım, gelip burada "keşke wpyi bırakmasaydım android çöp, sony batsın :(" yazacağım diye. Bilmiyor ki özellikle rev2 siyah renk sorunsuz seri cihaz aradım ve depodan buldurttum.
    Umarım post silinmeden okuyabilirsin.
    Unutmadan, bu arkadaş ortaya çıkmadan önce hepimiz kardeş kardeş geçiniyorduk sende buralardaydın hatırlıyorum. W10 ana konusundaki en eski mesajlara göz at, trollüyle fanboyuyla haterıyla gayet güzel bir sohbet ortamı vardı. Fanatizm her zaman zarar verir.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Sana kısmen katılıyorum, uygulamaları güncelleme almadığı için bıktırıcı oluyor. Görsellik yani microsoft'un windoz 8 ile getirdiği tile sistemi insanlara itici geldi. Çünkü bilgisayar kullanan pek çok insan alışkanlıklarından dolayı sevemedi. Microsoft görselliği düzeltmesi gerekiyor.

Microsoft uygulama mağazası için geliştiricileri desteklemesi teşvik etmesi gerekiyor.

Ayrıca Microsoft Google'ın yaptığı gibi telefon üreticilerini de teşvik etmesi gerekiyor. Samsung, HTC, Sony ve diğer telefon üreticilerini windows mobile işletim sistemLi telefon üretmeLeri için teşvik etmeli..

Lumia 950 ve HP EliTe X3 bakıldığında display dock ve continuum özelliği sayesinde mini pc gibi kullanıLabiLiyorlar. Bu sayede konferans ve seminerlerde ve turizm acenteleri, anketler veya bir kuruma yapılan başvuruLar ve benzeri yerLerde bilgi girişi için kullanıLabilirler. Bilgi girişi, dosya transferi ve film seyretme olaylarında her zaman ftp server'lar kullanıyor.

MeseLa en basit örneklerden biri Turkcell bayileridir. Bir müşteri Turkcell bayisine gittiğinde personel müşteri taleplerini bu tip aletlerle yapıyor. Verdiğim örnek en çok görüNeN ve en çok biLinenidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

sms atabileceğini sanmam... oda gider...

MS en azından kendi SMS atıp başkasının atmasına engel koymuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar emin olma desteği yıllar önce biten android telefonlar hala tüm fonksiyonları çalışıyorken wpde çöp oluyor...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Üyenin biri bana PM çekmiş ynt verdim üye PM kabul etmiyor dedi; MS öyle gıcık şeylerle uğraşmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olsede bı kurtulsak sizden bea. :) Valla ne oluymus öldure öldüre bitiremedi Lee..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.