Şimdi Ara

Windows Phone Öldü! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
7.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu aldım, ölene kadar kullanacağım. İsterlerse destek vermesinler, hiç bir şey bulamazsam sms atarım millete
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Çok iyi reklam sma atılır bizede at arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @admgdk
    isimli kullanıcı aşağıdaki tarihte bu yorumu yazmış..

Neredeyse her telefonda uygulaması olan Whatsapp Windows Phone uygulaması 8.1 desteğini geçenlerde gelen bir güncelleme ile kazandı. Ayrıca Whatsapp symbian uygulaması bile windowstakinden daha sık güncelleme alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdmGdk -- 24 Şubat 2016; 12:23:34 >
    ////
    Malumunuz şu anda tarih 27.02.2017 ve neredeyse her gün Windows Phone 10 ve Windows Phone 8.1 yüklü telefonlara güncelleme geliyor.

Demek ki; bir şey konusunda yorum yaparken bilgiye, deneyime ve bilimsel verilere göre değerlendirme yapmak lazım.
    Bilgi sahibi olmadan da çala kalem yazmamak lazım.
    Sonuçta bu bir sistem..
    Herkes ne hoşuna gidiyor ise onu kullansın ve hepimiz de buna saygı duyalım.
  • Barcelona da mwc bitti sanırım ve bir tane bile windows işletim sistemli telefon duyamadım. Sanırım artık üreticiler de windows phone dan ümidini kestiler.

• Doğru. Windows Phone öldü ama Windows 10 mobile yaşıyor

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    sms atabileceğini sanmam... oda gider...
  • onunda bir ayağı çukurda çok yakında gömülür...
  • Microsoft büyük dev bir şirket..

Ancak, kamuoyunu bilgilendirmede(ne yaptığını, ne ettiğini duyurmada) sanki yetersiz kalıyor, sanki kendisinden bekleneni veremiyor gibi...

Ya da ben bu işe nerden girdim, nasıl girdim, şimdi nasıl bu işlerden kurtulacağım diye çırpınıp duruyor..

İşin doğrusu, önemli bir kullanıcı da tüm başarısızlıklarına rağmen microsofttan sistem olarak Windows 10 da gösterdiği başarıyı(ki henüz tamamlanmadı, geliştirmeler ve çalıştırmala devam ediyor) cep telefonu yönünde de göstermesini bekliyor.

Kendisi telefon üretmeyi ve telefon üretip pazarlamayı sevmiyor, en azından öyle görünüyor..
    Bilgisayar da olduğu gibi telefonda da sadece Surface modelleriyle sahaya girmek istiyor,
    ve diğer şirketlerin telefon üreterek sistem olarak Windows 10 Mobile'yi tercih etmelerini istiyor..

Şimdilik görünen bu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manuple -- 3 Mart 2017; 17:8:41 >
  • kullanıcıları da kabul etse ne olur sanki. w8.1 le çalışan nokia lumia 520 e ikinci elde 250₺ istiyorlar.

ucuz yollu whatsapp telefonu diye alalım dedik adamlar ikinci el s3 parası istiyor
  • ArkadaşLar

Microsoft Windoz 10 mobile, windows phone olayından vaz geçip para kazanmak için başka yollar arıyor gaLiba..

Geçen arkadaşım Office programLarının ayLık ve yıLLık ücretlendirme uygulamasına geçtiğini geçen sene yıllık ödediği için ömür boyu ücretsiz kullanacağını zannettiğini söyledi.

Microsoft; Türkiye Hükümeti gibi "Nasılsa para geliyor, yeni maceralara girmeye gerek yok" mantığında galiba..
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Dediğin oldu hocam, wp10 da gruplara sms atmam izin vermiyor uygulama.
  • Gerçekten de öldü. Öncelerden çok sevmeme ve herkese tavsiye etmeme rağmen (hatta yakın zamanda bir 950 almayı bile düşünüyordum), artık mümkünse android yada iphone alın diyorum. Beş para etmez uygulamaları ve desteği ile MS efsanesi de hakettiği yere doğru düşüyor. Telefonu 3310 gibi kullanmak isteyenler alabilir ama akıllı telefon olarak kullanmak isteyen kimseye tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

Gerçekten de öldü. Öncelerden çok sevmeme ve herkese tavsiye etmeme rağmen (hatta yakın zamanda bir 950 almayı bile düşünüyordum), artık mümkünse android yada iphone alın diyorum. Beş para etmez uygulamaları ve desteği ile MS efsanesi de hakettiği yere doğru düşüyor. Telefonu 3310 gibi kullanmak isteyenler alabilir ama akıllı telefon olarak kullanmak isteyen kimseye tavsiye etmiyorum.

Akıllı telefon nedir ? Ve akıllı telefon ile 3310 arasındaki farkları açıklar mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

quote:

Gerçekten de öldü. Öncelerden çok sevmeme ve herkese tavsiye etmeme rağmen (hatta yakın zamanda bir 950 almayı bile düşünüyordum), artık mümkünse android yada iphone alın diyorum. Beş para etmez uygulamaları ve desteği ile MS efsanesi de hakettiği yere doğru düşüyor. Telefonu 3310 gibi kullanmak isteyenler alabilir ama akıllı telefon olarak kullanmak isteyen kimseye tavsiye etmiyorum.

Akıllı telefon nedir ? Ve akıllı telefon ile 3310 arasındaki farkları açıklar mısınız ?

Uzun uzadıya vaktim Yok ama mesajınızı da cevapsız bırakmak istemedim;

Kısaca önemli ve ivedi bir işinizi e-uygulamalar ile göremiyorsanız ben o telefona akıllı demem. Zira 925 kullanırken bazen bankacılık işlemlerimi yapamadığımdan bilgisayardan girmek zorunda kalıyordum ama iPhone ve android ile tam tersi, bilgisayara bile ihtiyaç duymuyorum. Yeterli mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kısaca önemli ve ivedi bir işinizi e-uygulamalar ile göremiyorsanız ben o telefona akıllı demem. Zira 925 kullanırken bazen bankacılık işlemlerimi yapamadığımdan bilgisayardan girmek zorunda kalıyordum ama iPhone ve android ile tam tersi, bilgisayara bile ihtiyaç duymuyorum. Yeterli mi?

Telefonu 3310 gibi kullanmak isteyenler demişsiniz fakat herhangi bir Android veya iOS telefondan eksiği yok Windows telefonların, birkaç bankacılık ve sosyal uygulama dışında. Üyesi olduğum bankanın uygulamasını kullanıyorum ve diğer platformlar ile paralel güncelleme alıyor. Sizin bankanızın uygulaması yoksa bilemem fakat "genelleme" yapmayın. O zaman ben de sokakta bir tinerci göreyim, her yerde bağırayım Türkiye sokakları 5 para etmez, hiçbir sokağı adam akıllı değil, hadi kaçalım bu ülkeden diyeyim

• Şu rezil sistemi hâlâ savunabilenlerin olması çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tlhxyz -- 18 Mart 2017; 1:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlhGS

Şu rezil sistemi hâlâ savunabilenlerin olması çok güzel.

Başkalarının seçimlerine saygısızlık etmeniz hoş değil, belirtmek isterim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu 3310 gibi kullanmak isteyenler demişsiniz fakat herhangi bir Android veya iOS telefondan eksiği yok Windows telefonların, birkaç bankacılık ve sosyal uygulama dışında. Üyesi olduğum bankanın uygulamasını kullanıyorum ve diğer platformlar ile paralel güncelleme alıyor. Sizin bankanızın uygulaması yoksa bilemem fakat "genelleme" yapmayın. O zaman ben de sokakta bir tinerci göreyim, her yerde bağırayım Türkiye sokakları 5 para etmez, hiçbir sokağı adam akıllı değil, hadi kaçalım bu ülkeden diyeyim

Çalıştığım bankanın uygulaması tabii ki var ama asla bir iPhone daki gibi değil! Neyin ne olduğunu ve sistemin neler sunabileceğini anlayabilecek yaşta (42) ve olgunlukta olduğumu düşünüyorum. Akıllı telefonlarla da ilk çıktığı günlerinden beridir haşır neşirim. Yani bana olsun, bu sistemin iOS ve android den bir eksiği Yok demeyin. Kullanmamış olsam inanırım da, bu şartlarda yanlış anlamayın ama benim gözümde inanılırlığınız sıfır.

Geleceği bilemem ama şu an Wm bitik bir sistem. Geleceği de gelecekte konuşalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Hocam konuştuğun şahıs elindeki parasını Windows telefona verdiğinden dolayı çekememezlik yapıyor, umursama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

Hocam konuştuğun şahıs elindeki parasını Windows telefona verdiğinden dolayı çekememezlik yapıyor, umursama.

Bu durum asıl senin için geçerli olsa gerek. Elindeki L930'u nasıl satamadıysan artık, yada yok fiyatına mı verdin, Apple fanboyluğunu geçtim, ırz düşmanı kesildin bölüme. iOS en iyi sistem, hadi şimdi Apple bölümüne gidebilirsin egonu tatmin ettiğine göre

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.