Şimdi Ara

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.455
Cevap
98
Favori
362.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun

Ücretli

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/tap-the-frog/791507cd-4a75-47c9-b82b-5bf0d3972aae

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Your stats

21/02

Ücretli

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/your-stats/88777d0c-d2c4-4bbb-92f6-5cee66ffc70d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 21 Şubat 2014; 12:27:47 >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Sen olmasan şu salak telefonu güncel tutamayacaktım. Nokia güncellemeleri göstermiyor. Eline sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android ya da ios güncellemelerini paylaşıyor olsam da emin olun onlardan da andoid ve ios mağazadan önce haberiniz olacaktı yine.
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    saygılar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphadora

saygılar hocam

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu
  • Guida TV

19.2.2014

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/guida-tv/f956d74e-d2d0-4290-944b-d5c53e33b3bf

TV Guide Italy brings on your phone the complete TV schedule for more than 100 Italian channels, including Rai, Mediaset, Mediaset Premium, Sky, La7 and RSI channels.

With TV Guide Italy you can:

✭ check the daily schedule of all channels, for the next 7 days

✭ quickly see what's on tv and what's next on all channels in every moment

✭ see the complete prime time listings

✭ use the integrated search to quickly find the program you're looking for

✭ filter channels by network or by picking your favorites

TV Guide Italy ships with these useful features:

☛ search for more information about a TV program on Google, YouTube, IMDb and Wikipedia

☛ add a TV program on your calendar

Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu Windows Phone 8 / Mobile 10 Mağaza ANA Konu

• Battery

Türkçe dil eklenmiş

20/02

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/battery/c8e96f8e-cda1-4e25-b628-e934815b25cb

• Voxer

20/02

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/voxer/0191c52d-48eb-4c61-8d4f-bdaf3fd4059d

• Meu Time

21/02

www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/meu-time/1e5e8710-c7b4-4893-b30a-d5be745daa5e

• Arkadaşlar Here Maps/Drive hiç başlamadan programdan atıyor, market yorumlarında da bir kaç kişi yazmış, kaldırıp yeniden yükledim ama değişen bir şey yok. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba? Dener misiniz?

(Cihaz 920)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkeynes

Arkadaşlar Here Maps/Drive hiç başlamadan programdan atıyor, market yorumlarında da bir kaç kişi yazmış, kaldırıp yeniden yükledim ama değişen bir şey yok. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba? Dener misiniz?

(Cihaz 920)

Sağlam

625.

• Attack From the Dead (2 tl )
    http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/attack-from-the-dead/cb16a0e6-a6d5-df11-a844-00237de2db9e

• Cradle to the Grave

http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/cradle-to-the-grave-premium/ff4fce83-ab65-40cb-b77e-422e2a18b5eb

• quote:

Arkadaşlar Here Maps/Drive hiç başlamadan programdan atıyor, market yorumlarında da bir kaç kişi yazmış, kaldırıp yeniden yükledim ama değişen bir şey yok. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba? Dener misiniz?

(Cihaz 920)

Harita indirdiysen SD karta, indirme sırasında kesintiler olduysa yapıyor bunu. SD karttaki map data klasörünü silmen gerekiyor. Daha sonra indirirsen de tele indir. En azından benim başıma gelen olayı ben böyle çözdüm. Sebebi başka bişeyde olabilir tabi ama %99 indirilen haritanın bozuk olmasından kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

(Cihaz 920)

Harita indirdiysen SD karta, indirme sırasında kesintiler olduysa yapıyor bunu. SD karttaki map data klasörünü silmen gerekiyor. Daha sonra indirirsen de tele indir. En azından benim başıma gelen olayı ben böyle çözdüm. Sebebi başka bişeyde olabilir tabi ama %99 indirilen haritanın bozuk olmasından kaynaklanıyor.

Evet ben de farkettim, haritalarla ilgili bir sorun olduğunu. Yalnız ben 920 kullanıyorum, sd kart yok bizde.

Ayarlar>Kapasite Kontrolü>Ayrıntılar>Haritalar'a tıklayınca, "Şu anda harita kitaplığına ulaşamıyoruz, uçuş modunun kapalı olduğundan emin olun ve hücresel veri veya Wi-Fi bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin" diyor. Ayarların içine giremeyince, haritaları da silemiyorum. Başka var mıdır acaba silmenin yolu?

• Pocket file Manager güncelleme aldı

http://www.windowsphone.com/s?appid=56dd9c3d-fe0a-4ceb-84b0-043e58e55b19

• 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.