Şimdi Ara

***Windows Phone 8 Kullanıcılar Kulübü*** (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
5
Favori
6.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: generix_1990

quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

şuan çok kararsızım lumia 820 modelini hiç araştırmadım

desire x ile phone 8s arasında gidip geliyorum.

biraz beklesem daha iyi olacak sanırım

Geçen birisine daha 8s mi Lumia 820 mi sorusuna cevap olarak 820 demiştim.

Bugün nokia 820'nin 1249 TL olacağını duyurunca sözlerimi geri alıyorum. 8s 1000 liranın altından girecek iken, o cihaza o parayı vermek enayailiktir

İmza mesaj uyumu.
    Sen elalemin cep bekçisimisin? Seni ilgilenirirmi adamın kaç para verdiği,iphone'a 2.5m para verende var gıkımı çıkarmam çünkü para onun.Senin de kimseye enayi demeye hakkın yok

noluyor bakım

• battery level for 8 ücretli hale gelmiş :D BEn gün itibari ile battery metter uygulamasına geçtim daha güzel görünüş olarak bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

battery level for 8 ücretli hale gelmiş :D BEn gün itibari ile battery metter uygulamasına geçtim daha güzel görünüş olarak bence

Ücretsiz indirdiğimiz aynı uygulamada problem çıkmaz sanırım değil mi? En fazla güncelleme almayız sanırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

quote:

Orijinalden alıntı: cank1981

battery level for 8 ücretli hale gelmiş :D BEn gün itibari ile battery metter uygulamasına geçtim daha güzel görünüş olarak bence

Ücretsiz indirdiğimiz aynı uygulamada problem çıkmaz sanırım değil mi? En fazla güncelleme almayız sanırım..

yok deneme sürümü oalrak eski fonksiyonları ile kullanabiliyoruz.Sadece geçmiş foksiyonu eklemişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gobelin

Ben 6 ay 4s kullandım 1-2 kez donma gördüm,resetleme hiç görmedim. 8x'te de ne donma gördüm ne de resetleme. Merak ettim şimdi

ben 4 kere resetlendım 1 haftada. açıkcası bıraz korkmaya basladım. cıhazı hepsıburada dan aldım ıade etme sansım var mı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: weastro

quote:

Orijinalden alıntı: Gobelin

Ben 6 ay 4s kullandım 1-2 kez donma gördüm,resetleme hiç görmedim. 8x'te de ne donma gördüm ne de resetleme. Merak ettim şimdi

ben 4 kere resetlendım 1 haftada. açıkcası bıraz korkmaya basladım. cıhazı hepsıburada dan aldım ıade etme sansım var mı acaba.

Direk iade edemezsin. Yollarsın servise verirler değişim kararı çıkarsa sorunlu derlerse yani ozaman iade hakkın olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia & htc8 yani kısaca wp8 kullanıcıları!

Bir sorum var.

Rehberdeki kişileri gruplara ayırdım(Aile,arkadaşlar,akrabalar,iş arkadaşları vs)
    Bu gruplara farklı melodi atama şansımız varmı (symbian lar gibi) yoksa iphone 4s gibi bütün kişlere tek tek mi atamamız gerekiyor.
    ikinci yöntem çok zor. yaklaşık kayıtlı 800 kişi olunca :(

not; lumia tarafına sordum. burası daha çok bilgi paylaşımı diye burayada paste yaptım.
  • Evet var ister grup ister tek tek atama yapabiliyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niegara34

Evet var ister grup ister tek tek atama yapabiliyorsun

grup olarak melody atamasını nasıl yapıyoruz?
  • şuan okuldayım okulda da face yasaklı.. eve geçince ben de katılim gruba
  • DonanımHaber Windows Phone Kullanıcıları Mail Grubu (Google Groups)

dh-windowsphone@googlegroups.com

Windows Phone işletim sistemi ve bunu kullanan cihazlar hakkında paylaşımların yapıldığı ve karşılaşılan sorunlara cevap aranan mail grubu. Bu grup Donanım haber forumlarında bulunan windows phone kullanıcılarının isteğiyle açılmış olup, üye olacakların Windows Phone sahibi olması zorunlu değildir!

Gruba herkes üye olabilir, üye olmak için WP sahibi olmak gerekmez. Saygı sınırlarını aşmadan ve cihaz tartışmalarına girilmediği sürece ise tatlı tartışmalar serbesttir.

Dileyen üyelerimiz grubun mail adresini imzalarına ekleyerek, platformun yaygınlaşmasına katkıda bulunabilirler. O üyeler ki ne güzel üyelerdir :)

https://groups.google.com/d/forum/dh-windowsphone

• çok manyak bir şey. keşke çeviri dilini sabitlesende her gördüğü şeyi çevirse. ilah olur.
  • Merhaba, arkadaşlar. Htc windows 8x almayı düşünüyorum. Ama cihazda 3G üzerinden görüntülü görüşme var mı? Kullanan arkadaşlar var ise bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Wi-fi üzerinden benim işimi görmüyor. Şebeke üzerinden görüntülü görüşmeyi destekliyor ise bir tane almayı düşünüyorum. Bana bu konuda dönüş olursa memnun olurum.
  • htc wp8s aldım. ilk win. telefonum. internet hızı benim eski wave 3 ün en az 2 katı. acayip zarif bi tel. ama ısınma yapıyor. bir kez de kitlendiğine şahit oldum.

lumia 820 , 1200tl bu tel 940 tl , farka değmez gibi geldi. bir de lumialar kaba duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pal

htc wp8s aldım. ilk win. telefonum. internet hızı benim eski wave 3 ün en az 2 katı. acayip zarif bi tel. ama ısınma yapıyor. bir kez de kitlendiğine şahit oldum.

lumia 820 , 1200tl bu tel 940 tl , farka değmez gibi geldi. bir de lumialar kaba duruyor.

hayırlı olsun. Zamanla oturur telefon 3G de bazen ısınma yapabilir.Ben Wi-Fi ile kullanıyorum 8X i ısınma çok yaşamıoyrum. SD card almışsınızdır heralde yanında değil mi? Bu arada facebokk grubumuza bekliyoruz.
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Htc windows phone 8X aldım. Ama uygulama indirme ve güncellemelerde sürekli hata uyarısı geliyor.
    gelen uyarıda şöyle: ''Bu öğenin satınalınabilmesi için Ailem ayarları tamamlanmalıdır. Ebeveyininizden windowsphone.com da Ailem ayarlarını tamamlamasını isteyiniz.

bu uyarı geliyor. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba yurtdışından HTC 8S getirmeyi düşünüyorum. bana ne gibi bi zararı olur yardım edebilirseniz çok sevinirim teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.