Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ButtHead

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

Yaklaşık 200 mb veri indirdi 1 saatten uzun surdu indirip kurmak ama hala şu lanet olasıca video ilerletirken çıkan ses gitmiyor bu nedir ya gecenin bir yarısı gıcık oldum yine

Aynı sorun bende de var hocam videoyu ileri sararken pat pat diye ses geliyor nedenini anlamadım 8.1 betadan sonra böyle oldu

hakkaten sinir bozucu pat pat ses çıkması, bir de kısa videolarda alttaki çubuk illa ki çıkıyor ekranın yarısını kaplıyor

Çok canımı sıkıyor bu durum

Bu durum internet üzeründen video seyrederken mi yoksa offline normal film falan seyrederken mi oluyor ?

• Şimdi ne yenilik geldi ? Alarma erteleme süresi gelmiş başka ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Canli klasörlere isim vermek yerine yazi yazarken önerilerde çikan ikonlari kullanabilirsiniz misal Xbox yazin onerideki sekli kopyalayip yapistirin klasör ismi yerine

• Canli klasörlere isim vermek yerine yazi yazarken önerilerde çikan ikonlari kullanabilirsiniz misal Xbox yazin onerideki sekli kopyalayip yapistirin klasör ismi yerine

• Dün joe amca böyle demiş ne demekse artık
    Bi an önce düzeltsinler ama ya

• Tall Man kullanıcısına yanıt
    bt ile internet paylaşımı
    ie geliştirmeleri. mesela artık twitter.com a girince farklı bir şekilde açılıyor sayfa.
    vpn ek protokol
    güncellemeleri sd karta kurma

bunun gibi ek şeyler
  • Bende şuan Cyan yuklu telefonum 925 8.0 dan geçtim Cyan a.Bende mi sorun bilmiyorum ama bende ne Usb ayarları nede parlaklık profilleri var.
    Birde Gdr1 guncellemesi çıktı prewiev surumü.Kullanıcılar için ne zaman çıkacak peki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi versino2 -- 5 Ağustos 2014; 12:02:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamelessWonder

Dün joe amca böyle demiş ne demekse artık
    Bi an önce düzeltsinler ama ya

"Bu hatayı gören vatandaşlar, hatayı inceliyoruz, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Çok küçük bir yüzde bunu görüyor bu yüzden geri kalanlar devam etsin" demiş üsttekinde.

"Güncelleme hatasıyla karşılaştıysanız, yeniden denemek muhtemelen işe yaramayacak. Düşük sistem deposundan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Biraz zaman verin bize" demiş alttakinde ama sistem deposu derken neden bahsediyor anlamadım. Acaba hafızada yer alan sisteme ayrılmış alanın küçüklüğünden mi bahsediyor bilemedim.

• AysKhan kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam yarın son kez deneyip vaz geçerim artık..

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Never4You

Yaklaşık 200 mb veri indirdi 1 saatten uzun surdu indirip kurmak ama hala şu lanet olasıca video ilerletirken çıkan ses gitmiyor bu nedir ya gecenin bir yarısı gıcık oldum yine

Aynı sorun bende de var hocam videoyu ileri sararken pat pat diye ses geliyor nedenini anlamadım 8.1 betadan sonra böyle oldu

hakkaten sinir bozucu pat pat ses çıkması, bir de kısa videolarda alttaki çubuk illa ki çıkıyor ekranın yarısını kaplıyor

Çok canımı sıkıyor bu durum

Bu durum internet üzeründen video seyrederken mi yoksa offline normal film falan seyrederken mi oluyor ?

Her ikisinde de var hocam

• Gdr1 pil tüketimi an itibarıyla 8.1'den biraz daha iyi duruma geldi... Şimdilik...

• Gdr1 bende yükledim şu anlık bir sıkıntı yok gibi Klasörleme olayıda gayet güzel olmuş bu sayede fazlalıktan kurtulduk. Kasma sorunu bende olmadı Pil tüketimini bir deneyecem bakalım onda ne oldu değişen bir şey varmı.
  • Arkadaşlar bu betayı yükleyince ikinci mikrofon bozulmuştu şimdi recovery yapıp orjinali yükledim hala aynı sorun ? çözüm bilen varmı acaba ?
  • yabancı forumlarda yukleme hatadıyla ilgili bişey buldum ama denemedim. resimde yazanlar... deneyen olursa bilgi versin arkadaşlar
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    Hiç dikkat etmememiştim. Çok da önemli bişey mi pıt diye bir ses geliyor. Ses ayarları ile ilgili bir durum sanırım. İleri yada geri alınca sessel bir olay oluyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rektal

yabancı forumlarda yukleme hatadıyla ilgili bişey buldum ama denemedim. resimde yazanlar... deneyen olursa bilgi versin arkadaşlar

Resmi göremiyorum linki yeniler misin?

Edit: Alıntı yapınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamelessWonder -- 5 Ağustos 2014; 16:38:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Güzel bi güncelleme olmuş. Canlı kutucukları gruplandırma, klavye iyileştirmeleri, mesajlar içindeki her bir mesajı seçebilme vs.
  • Lumia 925 sahibi olup güncellerken hata alanlar şu yöntemi deneyebilir. Ben yaptım oldu, gerçi biraz zaman alıyor ama napalım.

1- İlk başta yedekleme alın
    2- Nokia Software Recovery Tool'u indirip yükleyin.
    3- Telefonunuzu bu program ile ilk aldığınız haline getirin.
    4- İlk hale geldikten sonra sonra yedeklemeyi yüklemeden ve Preview for Developers programını kurmadan tek tek güncellemeleri yapın.
    5- Yapılacak güncelleme kalmadığında Preview for Developers programını kurup yeni gelen güncellemeyi yapın.
    6- Güncelleme yapıldıktan sonra telefonunuzu ayarlardan sıfırlayın.
    7- Telefon açıldıktan sonra yedeklerinizi yükleyerek devam edebilirsiniz.

Umarım işinize yarar.
  • Sadece klasörleme mi geldi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Hiç dikkat etmememiştim. Çok da önemli bişey mi pıt diye bir ses geliyor. Ses ayarları ile ilgili bir durum sanırım. İleri yada geri alınca sessel bir olay oluyor gibi.

Emin ol çok rahatsız edici bir şey kulaklıkla ileri aldığında acayip rahatsız ediyor normal sesli video izlerken de aynı şekilde videonun çıkardığı sesten daha yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ButtHead -- 5 Ağustos 2014; 17:45:04 >
  • 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.