Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (567. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Betada böyle beta olmaz ki şarjı somuruyo telefon arada tekliyo müzikleri açtığımda istediğim müziği seçiyorum bana başka müzik açıyo.kuçuk sorunlar buyuk pişmanlıklara neden oluyo cyan la duzelmesi dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence Ağustos ayınıda geçer bu güncelleme. Zaten beklemeye pek değmeyecekmiş gibi geliyor.

• hocam ağzından yel alsın aman diyim ne ağustosu yoksa burda koca bi isyan çıkar, hatta millet dayanamaz birbirini pıçaklar ciddi söylüyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

hocam ağzından yel alsın aman diyim ne ağustosu yoksa burda koca bi isyan çıkar, hatta millet dayanamaz birbirini pıçaklar ciddi söylüyom

Olayın ciddiyetini -2 den anlamalıydım.

• Microsoft türkiye facebook sayfasından adamın biri sormuş 8.1 ne zaman dağıtılacak diye henüz tarih veremeyiz demişler.

Lightning_Warrior hemen eksi basmışlar :)
    Pek değişiklik gelmedi cyanla 1520 ler öyle diyor belki 8.1 verirken tam verirlerde beklediğimize değer.
  • Bundan sonra full sürüm felan beklemeyeceğim.Developer hesabı alıp yüklüyecem betaları böyle olmaz ömrümüz beklemekle geçecek yoksa.Her güncellemede aynısı oldu amber yükledik peşinden black haberleri gelmeye başladı, black yükledik daha yüklemeler başlamadan 8.1 muhabbeti açıldı.Kur betayı bak keyfine.Bundan sonra böle
  • Ben son 1 hafta daha bekleyeceğim sabır sabır :D

• dailymotion
    proshot
    uc browser
    badland
    note plus
    with saga volüme 1
    HdTv

güncelleme aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

dailymotion
    proshot
    uc browser
    badland
    note plus
    with saga volüme 1
    HdTv

güncelleme aldı.

MixRadio da aldı bugün bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Microsoft türkiye facebook sayfasından adamın biri sormuş 8.1 ne zaman dağıtılacak diye henüz tarih veremeyiz demişler.

Lightning_Warrior hemen eksi basmışlar :)
    Pek değişiklik gelmedi cyanla 1520 ler öyle diyor belki 8.1 verirken tam verirlerde beklediğimize değer.

8.1 aldığımız gün çok yakındır.

• cyan ağustos a sarksın ..bizim yararımıza olur..herkes çabuk gelsin diyor ama böyle acele ederek buglar ve hatalardan geçilmez..beta sürüme daha çok iyileştirme gelmesi için de zaman lazım bize..geç olsun güç olmasın..

• Arkadaşlar bi sorum var şimdi bu güncellemeden sonra skype a yada başka bi programa gerek kalmadan şebeke üzeriden görüntülü görüşebiliyormuyuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum hocam görüntülü görüşme lumia cihazlara gelmez
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt
    Anlaşma gereği şuan öyle bir şey yok maalesef ama 8.1 güncellemesiyle geleceği dedikoduları var ama ben bi süre daha 3g arama yapamayacağımız kanısındayım

• XXXXXXXXXX
    beyler !
    Youtube dan mp3 indirecek,video indirecek ,bunları program dışına aktarabilecek bir uygulama var mı?
    Onetube var ama onu da mağazadan kaldırdılar,videolarıda uygulama dıçına taşıyamıyorum.

• 2-3 haftadır konuyu takip ediyorum. Yeni bir telefon alacağım için araştırma yapıyordum. Nokia 920 veya 925 alacaktım ki 930 un yakında çıkacağını öğrendim. Wp ile ilgili bir şeyler okuduğumda hep bir eksikilkten bahsediliyor, en son da bayjkartal ın sorusu üzerine gsm konuşma tarifesi üzerinden görüntülü görüşme yapılamadığını öğrendim. Akıllı telefon kullanma deneyimim olmadı, android ve ios cephesinde bu durum nasıldır bilmiyorum. Fakat, şu an kullandığım Java tabanlı Samsung s5620gt (Monte) de bile görüntülü görüşme yapılabiliyor konuşma tarifesi üzerinden. Amacım Wp unu kötülemek değil, yanlış anlaşılma olmasın. Üstün özelliğe sahip bu telefonlara böyle saçma sapan kısıtlama getirmeleri çok saçma. Umarım gelecek olan 8.1 güncellemesinde bu tür eksikliklerin çoğu giderilmiş olur.
    İnternetten araştırdığımda şu siteye denk geldim: WP Feature Suggestion. WP nin kendi sitesi. Burada WP'de olması istenilen özellikleri hakkında kullanıcılardan yorum alınıyor ve istenen özellikler oylanabiliyor. Ben de oyladım belki bir yararı olur, bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notther -- 3 Temmuz 2014; 11:19:32 >

• Lumia Cihazlar 4G olduğu için sadece Şebeke üzerinden Türkiye'ye 4G geldiği zaman görüntülü görüşme yapılabilecek.
  • Alakası bile yok şebeke üzerinden 3g telefonun özelliği samsung galaxy s3-4 ve note serilerinde mevcut misal ama htc lerde yok tamamı ile ureticilerin temebelliği internet paketlerimize göz dikmelerinden kaynaklı bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: notther

2-3 haftadır konuyu takip ediyorum. Yeni bir telefon alacağım için araştırma yapıyordum. Nokia 920 veya 925 alacaktım ki 930 un yakında çıkacağını öğrendim. Wp ile ilgili bir şeyler okuduğumda hep bir eksikilkten bahsediliyor, en son da bayjkartal ın sorusu üzerine gsm konuşma tarifesi üzerinden görüntülü görüşme yapılamadığını öğrendim. Akıllı telefon kullanma deneyimim olmadı, android ve ios cephesinde bu durum nasıldır bilmiyorum. Fakat, şu an kullandığım Java tabanlı Samsung s5620gt (Monte) de bile görüntülü görüşme yapılabiliyor konuşma tarifesi üzerinden. Amacım Wp unu kötülemek değil, yanlış anlaşılma olmasın. Üstün özelliğe sahip bu telefonlara böyle saçma sapan kısıtlama getirmeleri çok saçma. Umarım gelecek olan 8.1 güncellemesinde bu tür eksikliklerin çoğu giderilmiş olur.
    İnternetten araştırdığımda şu siteye denk geldim: WP Feature Suggestion. WP nin kendi sitesi. Burada WP'de olması istenilen özellikleri hakkında kullanıcılardan yorum alınıyor ve istenen özellikler oylanabiliyor. Ben de oyladım belki bir yararı olur, bilemiyorum.

Wp almayın

• Tamam beyler duydunuz emir buyuk yerden bundan sonra wp almıyoruz

• 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.