Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Telefonum çalarken sadece iki kere titriyor sonra melodi çalıyor. Titreşimi melodiyle beraber sürekli nasıl çaldıracağım? Menüde sadece titreşim= açık/kapalı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas542002

oha foto çok iyi,ayarlar auto mu yoksa manuel ayar yaptınız mı hocam?

Manuel ayarlı çektim. Ayrıca foto düzenleme programı ile gereksiz yeri kırpıp beyaz dengesini düzelttim. İso100,odak sonsuz ,pozlama telafisi -1 ,Çekim hızıda 1/3 gibi çok düşük bir süreydi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mfaydin kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon çalmaya başladığı andan itibaren tepedeki ne sensörü olduğunu bilmediğim sensör devreye giriyor. Mesela mesaj geldiği zaman cebinizden çıkarmazsanız ekran açılmıyor falan gibi şeylere yarıyor. Telefon çalarken sensörün üstü ve zil sesi açıksa diyor ki "ben zaten dışardayım, o zaman boşuna titrememe gerek yok."
    Benim de çok canımı sıkıyordu o durum sonra öyle olduğunu farkettim
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Telefon cebimdeyken veya sensörün üstü kapalıyken de aynı şekilde çalıyor. 2 kere titriyor sonra zil çalarken titreme maalesef olmuyor.
  • Nerde bu Cyan bee 2 haftadır telefon bomboş duruyor sadece müzikler var.Temmuza da girdik gelsin artık evde sıkıntıdan olucem

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Orijinalden alıntı: Lightning_Warrior

Güncelleme 1520-1020-925.....diye gitmelidir.

Yapma yav. 520-525 en son mu alsın Çıkış tarihine göre vermeliler bence de

Hocam bu üç telefon için sıralama. Son ...... lar ise 920,1320 ve 820 için.

• denize düşen telefonu bügün nokia care e verdim. fiyat için arayacaklarmış haftaiçinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Telefon cebimdeyken veya sensörün üstü kapalıyken de aynı şekilde çalıyor. 2 kere titriyor sonra zil çalarken titreme maalesef olmuyor.

Şimdi tekrar denedim de cidden öyleymiş ben düzeltildi zannediyordum

• Konuya eksici dadanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: versino2

Nerde bu Cyan bee 2 haftadır telefon bomboş duruyor sadece müzikler var.Temmuza da girdik gelsin artık evde sıkıntıdan olucem

Cyan guncellemesi geldigi zaman telefon sifirlaniyor mu? Ben oyun filan oynuyorum ilerlemeli, resimleri de var hic ellemedim onlari. Siliniceklerse yedegini aliyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRİNG0

quote:

Orijinalden alıntı: versino2

Nerde bu Cyan bee 2 haftadır telefon bomboş duruyor sadece müzikler var.Temmuza da girdik gelsin artık evde sıkıntıdan olucem

Cyan guncellemesi geldigi zaman telefon sifirlaniyor mu? Ben oyun filan oynuyorum ilerlemeli, resimleri de var hic ellemedim onlari. Siliniceklerse yedegini aliyim.

Silinmiyor. Ama sen yine de yedekle önemli resimleri falan.

• Bu ne be kardeşim telefondan giriyorum bu sayfa tüm eksi olmuş.Birazdan beni de eksiler çocuklar

• Cyan İspanyada temmuzun 2. Haftasında geliyormuş 925 için.

• Bune olum konuya giren basmış eksiyi.

• Bizim Microsoft daha tarih bile vermiyor şaka gibi ya

• Eksi olanları + vererek sıfırlamaya çalışıyorum. Yorumları sıfırlıyorum yani
  • Zaten bu eksi/artı olayı çok saçma. Bir de eksi basanlarla uğraşıyoruz.

• 'Eksilemeyi sevenler klübü' kursak da bu eksileyenlerin oraya katılmasını sağlasak, sonra onları bi güzel eskitsek

gerçi eksileyenlerin canı sıkılmış, okullar tatile girince kendini boşlukta hissedip de akıllarınca heyecan yaşamaya cebelleşen ergenler olduğunu hepimiz biliyoz
  • Preview kullananlar bence beklemeye gerek yok. Gdr3'ün kararlı sürümünde hiçbi şey değişmemişti previewa göre. Microsoft bu yavaşlıkla android ve ios'la rekabet edemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evgireli

'Eksilemeyi sevenler klübü' kursak da bu eksileyenlerin oraya katılmasını sağlasak, sonra onları bi güzel eskitsek

gerçi eksileyenlerin canı sıkılmış, okullar tatile girince kendini boşlukta hissedip de akıllarınca heyecan yaşamaya cebelleşen ergenler olduğunu hepimiz biliyoz

Okullar açılana kadar cyan gelse de kurtulsak eksicilerden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 562563564565566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.