Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kararlı sürüm yayınlanınca geliştirici hesabından çıkmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu?
  • bak mesela 1320 ile 1020 fanboyları bana da saldırmış
    Allah onları hidayete eriştirsin ne diyim
  • Silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 30 Haziran 2014; 14:58:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckobat_78

Kararlı sürüm yayınlanınca geliştirici hesabından çıkmak istiyorum nasıl yapabilirim bunu?

Preview for developers uygulamasını açıp oradan kapatacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukox kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkür ettim. Kapatayım şimdiden kararlı sürüm yayınlanınca garantiye yollamayı düşünüyorum cihazıda...
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    Yav kardesim nasil adamlarsiniz siz ha? Iki telefon da benim elimde ama ben gozumun gordugune degil sana inanacagin oyle mi? Saka gibisiniz ya. Hem de tanimiyorum diye. Bir de duygu somurusu yapmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 30 Haziran 2014; 15:22:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu arkadaşlar şu yeni kilit ekranı ile ilgili bir gelişme??

• bunu dile getirdiğim için bir eksi de ben yemişim :) ne diyelim Allah kimseyi ergen egosu ile başbaşa bırakmasın
  • Dayanamadım preview yükledim

• Fransa'da 8 temmuzda yayınlanacakmış windows 8.1

• Kararlı sürümün gelmesiyle birlikte, popüler uygulamalarda kaliteli güncellemeler olur umarım. Tek sorun bu zaten.

• Yan yana uygulama çalıştırabilme özelliğinin Threshold güncellemesi ile cihazlara gelebileceği belirtiliyor. Threshold güncellemesinin ise ön izleme sürümü 2014 sonbaharında bekleniyor.

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 MB diyorlar güncelleme için prewiev den geçecekler için mi yoksa en baştan 8.0 dan geçecekler için mi ?

• 1020 nin kamera ve ram harici 925 e göre pek artısı yok.

Ayrıca 1020 yi anlarımda 1320 yi 925 ten üstün görmek niye ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Yan yana uygulama çalıştırabilme özelliğinin Threshold güncellemesi ile cihazlara gelebileceği belirtiliyor. Threshold güncellemesinin ise ön izleme sürümü 2014 sonbaharında bekleniyor.

Çok hoş

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Yan yana uygulama çalıştırabilme özelliğinin Threshold güncellemesi ile cihazlara gelebileceği belirtiliyor. Threshold güncellemesinin ise ön izleme sürümü 2014 sonbaharında bekleniyor.

uygulamadan ayrılıp geri döndüğümüzde baştan başlamsın yeter. oyun olsun internet olsun sıkıntı 512 mb ramlar için.

• 1520 için Cyan çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Blacktree -- 30 Haziran 2014; 23:33:10 >
  • Xbox ile ortak uygulama olsa ne güzel olur.oyun sıkıntımız büyük ölçüde biter .
    http://windowsphonehaber.com/windows-phone-icin-sasirtici-bir-sey-bekleniyor.htm
  • gkhnkndy kullanıcısına yanıt
    Boşver ergenler işte varsın eksi versinler mutlu olsunlar.
  • Aynen hocam
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.