Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 Hakkında Her Şey. (İnceleme ve SSS için 1. mesajı okuyun) (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.774
Cevap
71
Favori
411.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MR. H

Böyle bir söylem var fakat doğruluğu kanıtlanmış değil. O kısım büyük olasılık ile Betadan doğacak sorunlardan garanti dışı kalabilir diyor fakat net bir şey demek çok zor.

Ya o zaman ben yüklemeden vereyim direk servise.
  • 1 gb alan yetmeyebilir diyorsunuz ama htc 8s sahipleri ne yapacak peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmeto89

1 gb alan yetmeyebilir diyorsunuz ama htc 8s sahipleri ne yapacak peki?

8S'in alamayacağı gibi bir söylem vardı galiba o yüzden biri telefonunu bile kırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halfmoon37

quote:

Böyle bir söylem var fakat doğruluğu kanıtlanmış değil. O kısım büyük olasılık ile Betadan doğacak sorunlardan garanti dışı kalabilir diyor fakat net bir şey demek çok zor.

Ben gdr3 beta yüklemiştim sonra vermeden önce sıfırladım. Bir şey olmadı.

Zaten güncelleme Microsoft'un. Hatta biri arayıp sordu garanti dışı kalmaz dendi. Çünkü bir sebep yok bunun için. Yine de emin konuşup sorumluluk almak istemiyorum. Karar sizin. Servise vermeden sıfırlayın içiniz rahat etmezse. Onlar zaten yazılım atıyor mutlaka.

• Geleceği yok ama insan bekliyor işte

• Güncelleme yapmadan önce sıfırla teli sonra Developers uygulamasını yükle hesabını gir ardından güncelleme kontrol et. Ben bu şekilde yapmayı düşünüyorum başka türlü olmaz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komi

quote:

quote:

Ben gdr3 beta yüklemiştim sonra vermeden önce sıfırladım. Bir şey olmadı.

Zaten güncelleme Microsoft'un. Hatta biri arayıp sordu garanti dışı kalmaz dendi. Çünkü bir sebep yok bunun için. Yine de emin konuşup sorumluluk almak istemiyorum. Karar sizin. Servise vermeden sıfırlayın içiniz rahat etmezse. Onlar zaten yazılım atıyor mutlaka.

Hocam sıfırlayınca eskiye dönmüyormuş 8.1 kalıyormuş o yüzden işimi garantiye alayım 1 günlük 8.1 keyfi için garantiden olmayayım diyorum.

• Hani nirde? &#55357;&#56835;
    preview sürümüne neden millet beta gözüyle bakıyor ki?
    kimi garanti gidecek diye bakıyor kimi hata olacak diye bakıyor.
    bu kadar şüpheci olmaya gerek yok.
    kulaklık sorunu yaşayanlar resimlerin çift görünmesi reset atmalar vb sorunları çok okudum benim telefonum bir kere bile reset atmadı kapanmadı resimler hiç çift görünmedi eski telefonumdan kalank microfonlu kulaklığım gayet stabil çalıştı.kendinizde kötü enerji biriktirmeyi bırakın yoksa başınıza korktuklarınızın hepsi gelir.

benim başıma gelen en kotu şey koyduğunuz Youtube videolarını lanet yasaklamalardan dolayı cihazdan izleyememem oldu.napak oda nazarlık olsun&#55357;&#56835;
  • quote:

quote:

preview gdr3 yüklü 520yi ses açma tuşu bozukluğu sebebiyle göndermiştim

geldi sıkıntısız tuşu halletmişler üstüne bir de telefona format çakmışlar

sıkıntı yok yani güncellemeler ile ilgili rahat olun

• bence akşama doğru gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

İnternet Explorer gibi ülkeyiz mübarek her şey gecikmeli her şey gecikmeli

arkadaşlar beta sürümde çok ciddi bir hata olma olasılığı nedir ? Mesela 1 saatte kendi kendine şarjı bitireblecek bir hata

Internet Explorer 11 şuan en hızlı tarayıcı, gerek bilgisayarda gerekse de telefonda. Eskiden kafanıza kazınmış olanları unutun. Chrome'dan geçiş yaptım tekrar kendisine. O kadar yani.

• Uyuyamıyorum..

• USA nın saatine göre sabah 8.1 geçe salarlar güncellemeyi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

arkadaşlar beta sürümde çok ciddi bir hata olma olasılığı nedir ? Mesela 1 saatte kendi kendine şarjı bitireblecek bir hata

Internet Explorer 11 şuan en hızlı tarayıcı, gerek bilgisayarda gerekse de telefonda. Eskiden kafanıza kazınmış olanları unutun. Chrome'dan geçiş yaptım tekrar kendisine. O kadar yani.

Katılıyorum.
    Sadece chrome indirmek için kullandığım explorer yavaş yavaş chrome'un yerini almaya başladı bende hele ki windows 8.1 pclerde daha bir fark yaratıyor gibime geldi

• Telefonu servise verdiğiniz zaman özel bilgilerinizin gizliliği adına bağladıkları cihaz direk resetliyormuş Bi yerde okumuştum kesin mi bilmiyorum ama bn servise verdiğimde preview hesabım aktifti ve garantisi devem ediyor bnce garati dışına çıkmaz

• DemirKipi kullanıcısına yanıt
    dostum,telefonları bilmem ama masaüstünde;özellikle high end sistemlerde chrome ağlatır,i.e yaklaşamaz bile;

http://peacekeeper.futuremark.comhttp://peacekeeper.futuremark.com burdan hem kendi pcnizi hem de genel tarayıcı performanslarını görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas542002

dostum,telefonları bilmem ama masaüstünde;özellikle high end sistemlerde chrome ağlatır,i.e yaklaşamaz bile;

http://peacekeeper.futuremark.comhttp://peacekeeper.futuremark.com burdan hem kendi pcnizi hem de genel tarayıcı performanslarını görebilirsiniz

Hızı bilmem ama en az enerji ve ram harcayan tarayıcı ie

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

quote:

asus t100 var bende. tablet modunda internet explorer, bilgisayar modunda chrome tartismasiz onde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulas542002

Yüksek performanslı bir bilgisayar kullanıyorum. Win 8.1 ve ie 11 var. Chrome daha yavaş açılıyor. Siteler ilk açıldığında hafif bir tıkanma yapıyor. Ancak ie yağ gibi kayıyor. Chrome'un tek avantajı oldukça geniş bir eklenti desteğine sahip olması. Hız konusunda tartışmıyorum.

• Bu saat oldu halen betayi bekliyorum ama ortada daha birsey yok.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.