Şimdi Ara

Windows Phone 7 Türkiye'de! 'Bütün detaylar bu videoda' (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
0
Favori
41.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft eğer bu windows phone 7 işletim sistemini'de vista ve windows 7 gibi yapmışsa yandınız :))) her 5 dakika bir hata raporu gönderirsiniz :)))))))))))))))))

• quote:

Orijinalden alıntı: celfatih

Microsoft eğer bu windows phone 7 işletim sistemini'de vista ve windows 7 gibi yapmışsa yandınız :))) her 5 dakika bir hata raporu gönderirsiniz :)))))))))))))))))

bilmediğin ortada çünkü gülüp geçmeyle olmuyor , hata rapıru filan yok

öğrende gel kuzum

• quote:

Orijinalden alıntı: K_Spartakus

quote:

Microsoft eğer bu windows phone 7 işletim sistemini'de vista ve windows 7 gibi yapmışsa yandınız :))) her 5 dakika bir hata raporu gönderirsiniz :)))))))))))))))))

bilmediğin ortada çünkü gülüp geçmeyle olmuyor , hata rapıru filan yok

öğrende gel kuzum

sende rapor yazmayı öğren kuzum rapır değil rapor :)))

• bir I harfiyle ben komik duruma düşmüyorum ...hızlı yazdığım için farketmemiş olabilirim .

asıl komik olan sensin çünkü kendi hatanı başkasının hatasıyla kapatmaya çalışıyorsun kuzucuk

yemezler yavrum ...bu kadar basitleşme
  • ben beta deneme sürümünden beri windows 7 kullanıyorum. şuan da 3 aylık sürümü olan enterprise kullanıyorum. bi kere mavi ekran gördüm oda notebookumun hdd sini başka bi makinada boot ettim yanlışlıkla o zaman. daha hiç bi sıkıntı yaşamadım windows 7 ile. iki haftalıkda windows phone kullanıcısıyım daha bi sıkıntı yaşamadım. bilmeden yorum yapmamakta fayda var.
  • haber başlığında windows phone 7 türkiye de yazıyor ama ne hikmetse, üzerinden 7 ay geçmiş ve sadece lg optimus 7 geldi. ve ondada türkçe dil desteği, geldiğinde yoktu, şimdi ne durumda bilmiyorum. şaka gibi..

Nokia'nın da Windows Phone 7 platformuna dahil olmasıyla birlikte dünya çapında agresif bir yayılma politikası izlemesi beklenen Microsoft, Windows Phone 7 tabanlı akıllı telefonları yakın gelecekte Türkiye pazarına da sunacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tabip -- 7 Ocak 2012; 18:57:32 >
  • quote:

bir I harfiyle ben komik duruma düşmüyorum ...hızlı yazdığım için farketmemiş olabilirim .

asıl komik olan sensin çünkü kendi hatanı başkasının hatasıyla kapatmaya çalışıyorsun kuzucuk

tamam kardes sensin :))) sen cok biliyon biz cahil kalmısız affet artık :)) sana bol windowslu günler dilerim...

bu forumda ne tür bir yönetici var iphone ipad bölümüne windows mobile ile ilgili konu açılıyor....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celfatih -- 7 Ocak 2012; 19:39:54 >

• Şu forumda ne kadar ergen cahil var yahu.konu kirletme yarışındalar adeta.bu tipler android markette sivilceleri için uygulama arayan tipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master-Fİ -- 7 Ocak 2012; 21:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master-Fİ

Şu forumda ne kadar ergen cahil var yahu.konu kirletme yarışındalar adeta.bu tipler android markette sivilceleri için uygulama arayan tipler.

arkadaşım , bende android kullanıyorum ama bu cahil ergenler gibi süper diye tutturmuyorum ...ayıp vallahi ya

insanları tahrik edip ortalığı karıştırıp birde üstüne dalga geçip , kaçıp gidiyorlar .

tek kelimeyle terbiyesiz

not : bahsettiğim kişi bana sen terbiyesiz derse şaşırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

Orijinalden alıntı: electROck35

Windows Phone piyasadaki en iyi işletim sistemi fakat pazarlama konusunda daha başarısızı olamaz. Ben şahsen 2012 üçüncü çeyrekten sonra Türkiye'ye ancak girebileceğini düşünüyorum ve alacağımda. Fakat bu yıl Microsoft son yatırımlarını yapacak Windows Phone'a Nokia ile zorlamaya çalışacaklar piyasayı fakat onlar işi yavaştan alırken Android aldı başını gidiyor. 2013 yılında Microsoft bu sevdadan vazgeçecek zaten. Amaç kötülemek değil ama pazarlama stratejisi çok yavaş ve başarısız Windows Phone'un. Kısacası gerçekten çok iyi bir işletim sistemi çöpe gidecek. Geçen yıl 2015 için araştırma yapılmıştı Android 1. Windows Phone 2. sırada olacakmış, tamamen hayal Windows Phone piyasadan çekilecek 2013'ten itibaren...

Ben Türkiye'ye bir an önce gelsin kendime has pek fazla kimsede olmayan hızlı, görsel açıdan çok şık bir işletim sistemim olsun diye sabırsızlanıyorum ama orası ayrı :)

bence çok yanlış bi yorum olmuş

2012 ile birlikte win8 geldimi ivme daha çok yükselecektir.

Bana da yavas yavas windows phone dan cekilecekler, ve esas tum dunya ile ayni anda windows 8 ile toplu girecekler gibi geliyor piyasalara (Tablet, Mobil, Desktop). Gerci su anda mobil ile alakali birsey yok ama, artik tablet ile mobil neredeyse ayni oldu donanimda, samsung un nexus nedir oyle allah askina, benim laptop kadar donanimi

• aslında dediğimiz aynı şey olaiblir. bende win 8 le yada win phone 8 ile ciddi bi atılım yapacaklar diye tahmin ediyorum. zaten apollo güncelemesi win 8 çıkış tarihine denk geliyor.

net fikrim şudur bu konuda artık dokunmatik işletim sistemleri yapılıyor. mac os un son sürümünde ekran olmasada dokunmatik durumu baya kullanıldı. iphone yada ipad a benzer tarafları bile var. şimdi microsoft bu işi yapacak ve her zamanki gibi her konuda yapacak ve gözümüze sokacak. baya zamandır windows 8 kullandım. alptha bilmem ne sümünü biraz daha kullanımı düzeltiler mi gerçek bi başyapıt olacak.
  • quote:

quote:

quote:

bir I harfiyle ben komik duruma düşmüyorum ...hızlı yazdığım için farketmemiş olabilirim .

tamam kardes sensin :))) sen cok biliyon biz cahil kalmısız affet artık :)) sana bol windowslu günler dilerim...

bu forumda ne tür bir yönetici var iphone ipad bölümüne windows mobile ile ilgili konu açılıyor....

vallahi siteden uzaklşaştırılmayı göze alarak içi üç kelam edicem sana

sen kimsin yaaa ...s.l.kmısın nesin ?

bana ukalalık taslama ergen çocuk

terbiyesizleşme , burada adam akıllı bildiklerini paylaşıp üç aşağı beş yukarı birşeyler öğreniyor .

sanada bol ukalalık günler diliyorum ...inşallah aksi birisine denk gelirsinde senin yüzüne lafı birşekilde çakarda insan olmayı öğrenirsin

not : site yönetimi senin kadar zekileşmedi galiba ...nede olsa sen herşeyi bizden hatta site yönetiminden daha iyi biliyorsun süper zeka .

paşam ne uğraşıyorsun. bu yaşa kadar yontulmamışı sen mi yontacaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

quote:

quote:

quote:

vallahi siteden uzaklşaştırılmayı göze alarak içi üç kelam edicem sana

sen kimsin yaaa ...s.l.kmısın nesin ?

bana ukalalık taslama ergen çocuk

terbiyesizleşme , burada adam akıllı bildiklerini paylaşıp üç aşağı beş yukarı birşeyler öğreniyor .

sanada bol ukalalık günler diliyorum ...inşallah aksi birisine denk gelirsinde senin yüzüne lafı birşekilde çakarda insan olmayı öğrenirsin

not : site yönetimi senin kadar zekileşmedi galiba ...nede olsa sen herşeyi bizden hatta site yönetiminden daha iyi biliyorsun süper zeka .

paşam ne uğraşıyorsun. bu yaşa kadar yontulmamışı sen mi yontacaksın

sağol kardeşim , zaten yontma derdinde değilim

derdim buraya zıplayıp huzurumuzu kaçırmasıdır yoksa zerre kadar umurumda değil bu çoluk çocuklar

saygısızlığı ayrı bir dert .

• quote:

bakıyorum sana yazdığım şeyleri çok içerlemişsin ...

vah vah vahh ...seni çok üzmüşüz ...sorry baby

bir dahaki sefere sana sorarım nasıl yazaıp yazmayacağımızı tamammı abiciğim
  • quote:

quote:

...................................... bak kardeşim benim yaşım 36 seninle windows tartısmasına girmem. sonucta burası bir forum herkes fikrini söyler demekki sen çok içerlemişsin varınla yogunla windosu savunuyorsun..neyse seninle tartışmaya değmez

• quote:

quote:

quote:

...................................... bak kardeşim benim yaşım 36 seninle windows tartısmasına girmem. sonucta burası bir forum herkes fikrini söyler demekki sen çok içerlemişsin varınla yogunla windosu savunuyorsun..neyse seninle tartışmaya değmez

bak yavrum benim yaşımda 35 , varımla yoğumla ne windowsu savunuyorum nede androidi

windows mobile , android ve windows phone da kullandım ve hala üçünüde kullanıyorum ve hiçbirine çook iyi demem .

eğer yazılanları çizilenleri başından beri okusaydın anlardın , ne seni nede başkasının laflarını içerleyecek fazla zamanım yok .

ama işine geldiği gibi anlama konusunda usta bile değilsin , çaylaksın .

sana yazdığım o engellene mesajımı okusaydın anlardın , uzaklaştırılmayı göze alarak sana söyleyeceklerimi söyledim zaten . içerleyecek olsam zaten yazmam sineye çekerim .

hadi canım hadi . sana nice 36 yaşlar diliyorum

• Umarım bir gün geri dönerler.
  • Microsoft'un dar görüşlü sistem yapısına lanet olsun. Nokiayı bitirdiler.. Lumialar aldık kullandık telefonu aldık bırakana kadar hep beta kullandırdılar aylarca insanları hikayeler ile oyaladılar ne oldu sonunda kaybeden Microsoft'un ta kendisi.! Daha beter ol!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında sağlam trollemişler Android ile İOS u geride bırakmayı hedef koyup bu platformlara yaklaşmayı dahi başaramamak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Planları şuydu Nokia yı kendi taraflarına çekmek veya yok etmekti bunu başardılar. Nokia ya yazık oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.