Şimdi Ara

Windows Phone 7'li HTC HD7 (HD3) incelemesi (Özellikleri, Fiyatları, Çıkış Tarihi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
21.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar HD7 temin edebilirim isteyenlere.. fiyat: 949 TL. Yurtdışı telefonu ve kutusunda sıfırdır.
  • Belliki desire hd bu telefonu bekleyenleri/beklentileri yıkıp geçmiş :D
  • yaw millet bu windows phone 7 dil destegi durumu nedir bilen varmi? isvicreden gelecek bana fransizcadan ingilzceye cevirttirebilirmiyiz..? yoksa yine kasacazmi xperia x1 imde oldugu gibi...?
  • güzel telefon
  • cihaz isteyene sahbnden.com 45803039 ilanımı ınceleyebilirsiniz.

yanlız su hem wındows hem androıd ısını merak ettım ole bısı war mı gercekten?
  • Gerçekten çok güzel telefon...
  • HD7 nin Hollanda da bile resmi satisi yok.Olmayacakmis.
    HTC bu modeli hangi ulkelerde ,neye gore ,satilip satilmayacagina karar veriyor anlamis degilim.
  • bir arkadaştan aldığı fiyatın yarı fiyatına bitane aldım oldukça hızlı çalışıyor ayarlar kısıtlı ve basit türkçe dil desteği aktif değil. Android yükleyebilirmiyiz acaba bu telefona?? Android olsa karşısında durabilecek htc modeli tanımıyorum :) ANDROİD
  • merhaba arkadaşlar bende hd2 aldım geçenlerde 2. el, android win6.5 e göre çok şarj yiyor fakat daha iyi ama şöyle bi sorun var telefonun orjinaline uygun olmadığı için ufak tefek sorunlar oluyor mesaj yazarken veya diğer işlemlerde yatay konuma veya dik konuma gelmesi biraz geç oluyor bazı aramalarda tel. dokunmatiği işlemiyor alttaki tuşla cevaplanıyor, win7 için android kurulumu ilerde olur diye bekliyorum şuan yok bildiğim kadarıyla benim arkadaşımda da hd7 var yurtdışından getirmiş türkçe dil seçeneği yok zaten şuan kullandığım androidde bi program sayesinde dil değiştirilebiliyor hd7 içinde bu mümkün olabilir, ama hd7 yi androide çevirmek biraz haksızlık olur microsoft win7 için çok iyi şeyler planlıyor dünyada daha yeni yeni gelişiyor emekleme aşamasında android daha önde ama win7 yazılım geliştirmeleri sayesinde androide yetişip hatta geçebilir bile
  • @varg

HD7 ye android yuklenebilse ,ustune cihaz tanimam yazmissin.

Hic sanmiyorum biraz abartmissin gibi geldi bana.

Malzeme kalitesi,ekran,kamera ,ram hafiza vb performans ozellikleri ile HTC Desire HD ,Android yuklu hali ile bile HD7 den cok daha iyi bir cihaz.

Tam terside olsa Desire HD ye win7 yuklesen,sonuc yine degismez.

http://www.knowyourmobile.com/comparisons/632676/htc_hd7_vs_htc_desire_hd.html
  • htc HD7 ile htc DESİRE HD yi kıyaslamak bence cok yanlıs ben desire hd'de aldım elıme kullandım bıraz telefon menu gecıslerınde bıle donuyor. yanı gozunuzle secebılıosunuz o kucuk donmaları. htc hd7'dedi kı o akıcılık bır ıphoneda war bana gore suan. cıhazımı satıcaktım ama artık wazgectım bu cıhazı satmak en buyuk ahmaklık olur
  • kameranın ordaki zımbırtı kolay kırılır cebe koyarken zamanla sallanır.
    desire hd en güzeli bence
  • amazon.com'da 399$ - 410$ arası fiyatlar kararsız kaldım biraz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

kameranın ordaki zımbırtı kolay kırılır cebe koyarken zamanla sallanır.

kırılmayı bilmiyorum ama 5800 ın kalemi gibi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Power 

quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

kameranın ordaki zımbırtı kolay kırılır cebe koyarken zamanla sallanır.

kırılmayı bilmiyorum ama 5800 ın kalemi gibi olabilir

cihazı elinize aldınız mı? malzeme kalitesi piyasa da ne gıbı bır mantıkla alındıgını bılmedıgım mılyonlarca satmış plastık cıhazlarla karıstırılamayacak kadar kaliteli bir cihazdır.bahsettıgınız arka kısımdakı bu ayak saglam bır menteseye sahip ve bellı bır acıdan sonra kendını kapatıyor ve acılması ıcın parmagınızla zorlamanız gerekıo oyle kendı kendıne acılma felan olmuo. htc'nın coğu cıhazında kı kaucuk kapagı bu cıhazda göremezsınız. htc hd7'ye ayrı bir özenmiş.

• Arkadaşlar almayı düşnüüyorum fakat çin malı dolu piyasada... Şöyle taiwan malı nerede buluruz Ankara'da?
  • arkadaşlar
    cihazı aldım gayet başarılı bence, bir kere iphone ile tamamen ayrı bir kategoride bence.
    evet birçok benzer işlev var (müzik, video, telefon, vs) ama uygulamaları (app.) ile birbirlerinden ayrılıyorlar ve de hayatınızdaki ihtiyaçlara göre de farklılık gösteriyorlar.
    ben 5 yıl kadar Winmo kullandıktan sonra İphone'a geçtim ama özellikle işim ile ilgili birçok konuda iphone beni tatmin etmedi. çünkü işyerinde tamamen MS yazılımları kullanılıyor.

şimdi bir iphone bir de HD7 sahibiyim ve çok mutluyum...

telefon (bu cihazlara hala telefon diyebilirsek tabi) alacak arkadaşlar kullanım sahalarını ve ihtiyaçlarını iyi belirlemeli ve ona göre cihaz almalı.

herkese selam
  • hd7 için satış ilanını nereye açıyoruz bilgisi olan var mı?
  • ikinci el kısmında htc başlığı altına açabilirisn
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.