Şimdi Ara

Windows Ortamına Küçük/Kişisel Projeleriniz/Fikirleriniz Geliştirilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ege Üniversitesinde öğrenciyim. Harçlığımı çıkarmak amaçlı uygun fiyata, fonksiyonel bir arayüze sahip, veriyi çekebilen ve kullanabilen programlar geliştirebilirim tarafınıza. Dosyalama işlemleri, dosya okuma(excel), dosya yazma (excel/txt), grafik oluşturma(excel veya arayüzde) gibi işlemleri gerçekleştirebilecek programlar geliştirebiliyorum.

Çok büyük sistemler oluşturamam, o işlere ekip çalışması gerekli. Ancak kişisel veya küçük çaplı sistemler geliştirebilirim.

Şu an halihazırda kurumsal bir şirkette mühendislik hesaplamaları yapan, kompleks bir ürün geliştiriyorum. Bu projenin sonuna yaklaştığım için bu konuyu açtım.

Her projeyi kabul etmem sebebi çok aşırı karmaşık ve yoğun sistemler gerektiren projeler ile gelirseniz yukarıda belirttiğim gibi tek yapamam. Yapabilir miyim yapamaz mıyım ona bakarız, süre ve fiyat belirlenir. Skype veya telefondan görüşebiliriz.

Burada açtığım bir konu vardı projelerimi görebilirsiniz ve github sayfamı. Konu-> https://forum.donanimhaber.com/python-ile-windows-ortamina-gelistirdigim-projelerim--137565563

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cplusgazoz -- 19 Mart 2019; 22:33:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dostum biraz göz gezdirdim ancak konuda istediğin şey benim uğraştığım, yazılımını geliştirdiğim şeyler değil. Ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren, matematik bilgisini bilgisayar algoritmalarında çok iyi kullanabilen birilerine ihtiyacın var. Böyle insanlar da zaten foruma gelip "programlarınız yapılır" diye konu açmaz.

Çözümü yanlış yerde arıyorsun ama umarım bulabilirsin.
  • cplusgazoz C kullanıcısına yanıt
    öncelikle bilgisayar dediğimiz şey

+ - / x işlemleri yapan bir hesap makinesinin mantıksal çok fonksiyonlusu

şu an 1920x1080 ekranda hangi noktada hangi 32-bit renk yanacağının ve
    ses olarak 44000 hz üreticisidir. özetle matematik anlamda hesap makinesinin kralıdır.

elimizde sağlam bir hesap makinesi var ama bunu hakkıyla kullanan yok gibi

bu sıkıştırma algoritması sonsuz döngüler oluştura bilen bir şey

aynı uzaydaki ilk büyük patlamayla evrenin oluşumu gibi

ortada nokta diye bileceğimiz bir şey yokken

her şey bir anda oldu !

umarım benim görebildiğimi görebilirsiniz !

eğer bunu gerçekten çözebilirseniz.

dünyanın en zengin adımı olursunuz !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.