Şimdi Ara

Windows Live Messenger 9 kullananlar yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben 8,5 kullanıyorum 9'u yükleyemiyorum program filesdeki tüm dosyaları upload edebilecek var mı ya da link mink bişey varmıdır acaba ben araştırdım bulamadım

• hiç geçme ben silip 8.5 kullanmayı dusunuyorum silmeyide bilmiyorum kendi yollarımla silsem bi stabilite sorunu cıkacak o kesin bence silme 8.1 8.5 takıl ;)
  • Asla silme ama ben ona alıştım şimdi bi garip geldi

Bu arada yardım edecekler için up
  • ßen 8.5 kullanıyordum kendısı alttan cktı yenı surum denemek ıstermısınız diye yukledım mukemmel bir şey ama 9.0 oldugundan emn deılm
  • anksi bere!!!sistemi yazmadın.arama motorunu belirt.ff de e-postada sıkıntı yaşarsın.görünümü güzel bazı özellikleri güzel amma sorun yaratabiliyor.İPİŞMANARE
  • quote:

Orjinalden alıntı: axi-laz

Merhaba arkadaşlar ben 8,5 kullanıyorum 9'u yükleyemiyorum program filesdeki tüm dosyaları upload edebilecek var mı ya da link mink bişey varmıdır acaba ben araştırdım bulamadım

Yükleyemiyorum Derken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hyperchondriac

hiç geçme ben silip 8.5 kullanmayı dusunuyorum silmeyide bilmiyorum kendi yollarımla silsem bi stabilite sorunu cıkacak o kesin bence silme 8.1 8.5 takıl ;)

silmek isteyenler başlat>çalıştır ı açıp şu komutu yazsınlar

msiexec /x {E5F8D112-3E7A-45D5-BCDA-179DCA4E67C0}

• dostum dertsiz başına dert açma kullan 8.5 rahatına bak ben msn 9 yüzünden format attım yine olmadı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.