Şimdi Ara

windows live ağ silme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
19.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet geçici çözüm,bende herşeyi kapattim o da olucak iş değil o zaman profil hiçbir işe yaramiyor.
  • youtube yeni frekansı varmı elinizde
  • Yardım sayfasından alınan cevap:

Windows Live Servislerinde yapılan yeni güncellemelerle birlikte kişileriniz artık birleştirildi. Artık messengerdaki kişileriniz ile ağınızdaki kişiler birbiriyle uyumlu olarak çalışır. Bu nedenle Profilinize eklenen kişiler Messenger'daki kişilerinizle aynı kişilerdir.

Şu andaki sistem bu şekilde güncelleştirildi. İleride yakın zaman içinde Profilinizi hangi kişilerin görebileceğini gruplandırmalar yaparak (mesela; en yakın arkadaşlarım veya iş arkadaşları vb. şeklinde) ayarlayabileceksiniz. Bunun yerine şimdilik Ağınızdaki kişilerin profilinizi görüntüleme izinlerini yeni yapılan değişiklerle ayarlayabilirsiniz.

Saygilarimizla,
  • olmuyor olmuyor yapabilen varmı arkadaşlar ulu orta ne bu böyle yaa hiç özel bırakmadılar...silince msn listemizdende siliniyor..
  • evet onun için silmeyip, çoğu uygulamıyı kapiyorum ki listem gözükmesin..

facebook özentisi msn live,arkadaş listeleri artsin diye yaptığı saçma sapan uygulama,o zaman sil menüsünü niye koyuyor anlamiyorum,yanlişlikla sildim ilk başlarda..
  • sanırım hala bir sonuç yok...saçmalık oldu msn profili ya anlamadığım madem öyle neden hepsi eklenmiyor profile yarısı orda yarısı burda millette diyor ki sonra ben neden yokum arkadaş listende..sonunda msnden herkezi silip engelleyip kapatacağım hesabı.sinir ediyorlar insanı her zaman bir msn dayatması kendi kafalarınca iş yapıyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: expresci

Yukarıdaki sekmelerden Kişileri seçin sonra sola gelecek menüden -Ağ ı seçin ordan silmek istediklerinizi işaretleyip yukarıdan sil tuşuna basın.

siz nerden buldunuz o seçenekleri kikişileri buluyoruzda ağ seçeneği veya sil gibi bir seçenek yok bizde..
  • profilde üst sırada kişiler var,orda profilde ve messenger da diye 2 ayri katogori var. ama silince msn listenizden de gider..
  • ya arkadaşlar eskiden ağ kısmından yapılıyordu şimdi birleştirmişler deliricem nasıl olcak bu iş profile bakıyorum arkadaşlarınız dio üzerinde oynama yapamıorum msnde birsürü kişi var ama profilden bakınca inadına 2 tane erkek arkadaş gözküo msnden silip yeniden eklesemde oraya mıh gibi çakışdı gitmio delircem
  • silme uygulaması çıktımı arkadaşlar
  • Gören gördü artık daha neyini gizlicez :D Kaç ay oldu yenilik yapmadılar. Ben Arkadaşlarımın gözükmesini kapattım fakat şimdi farkettim. Bir de önerileri görüntüle diye bi seçenek war orda iyice boka sardı ne kadar gizlersen gizle yırtık dondan çıkar gibi listenden birilerini göstercek illa :D
  • evet önerilerden gözüküyo,
    msn salak bi şey yapmış

live hesabı kulanmadan msn kullanmak mümkün mü ??

ben de arkadasları göstermiyorum ama önerilerden görüyolar, onu engellemenin bi yolunu bilen varsa yazsınn ltfn..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakansol -- 5 Kasım 2010; 19:52:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.