Şimdi Ara

Windows Installer Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk defa 5-6 aya yakın bir süredir formatsız bir biçimde windows kullanıyorum fakat bir sorunum var.
    Bazı oyun ve program installerina tıkladığımda aşağıdaki hatayı alıyorum ve yüklemeye başlamıyor.

Windows Installer
    Windows Installer hizmetine erişilemedi. Güvenli modda çalışıyor olmanızdan veya Windows Installer hizmetinin doğru yüklenmemesinden kaynaklanabilir. Destek sorumlunuza başvurun.

WindowsInstaller-KB884016-v2-x86.exe yi download edip kurmayı denedim fakat zaten yeni sürüm güncelleştirmeye gerek yok diyor ve yüklemiyor.

Bu sorunumu nasıl çözebilirim?

• Sok yüklediğin programlardan kaynaklanabilir.En son kurduğun programları kaldırmayı dene.
  • Kaldırdım fakat sorun devam ediyor :(
  • Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar :(
  • Kardeş sistemini bu sorun başlamadan önceki birtarihe getir. Başlat/Tüm programlar/Donatılar/Sistem Araçları/ Sistem Geri yüklemeyi seç ve bu sorun olmadan önceki tarihe getir.
  • Peki bunu yaparsam son yüklü olan dosyaların programlarım falan silinmiyor mu?
  • Dosyaların gitmez. Ama programların gidebilir. Sorundan kurtulmak istiyorsan bu yöntemi yapman daha sağlıklı olur. Sonradan yüklediğin programları yeniden yüklersin. Kolay gelsin.
  • Windows da bazen şaşırmaktadır.
    burada 3.1 yeni version var bunu yüklerseniz sorununuz çözülecektir.http://www.softwarepatch.com/windows/wininstallnt.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesin -- 18 Mayıs 2005, 20:58:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.