Şimdi Ara

Windows İçin Android Emülatörleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
80.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mrb, bi sorum olacaktı. Droid4x kurdum az önce. tarayıcıdan internete girebiliyorum, google playden kullanıcı da ekledim ama nedense google playe bağlanamıyorum. tıkladığımda bağlantı yok diyor. benim için çok önemli. sorun neyden kaynaklanıyordur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger77

Arkadaslar En bilinen 4 tanesini bizzat denedim. Hele virtual box olanlari benim gibi yazilimdan cok anlamayanlar icin kabus. Ama sonunda

Droid4x i yukledim. sifir sorun. kendi kendine interneti de goruyor googleplayden catir catir oyuna indiriyor clash of clans i bile sorunsuz yukledim oynuyorum mis gibi. whatsapp ta da sorun olmadi.

Cinli bir firma cok bilinmiyor. digerleri laptopumu cok kilitlemisti ama bunda sorun yasamiyorum herkese oneriyorum. (Sony vaio 4 GB ram, i3 islemci 5 senelik teneke)

ucretsiz ve reklamsiz bu arada. ekrani saga sola dondurmek otomatik donmesini engellemek hepsi cok basit. cok kolay anlayacaksiniz
    Ekran baslarken apk dosyalarinizi ekrana mouse tasiyin yuklerim bile diyor denemedim ama kullanisi zaten cok kolay. sanirim onu da yapar.

Hic ayar yapmadigim default ekrani resim olarak ekledim.
     Windows İçin Android Emülatörleri

asphalt airborne oynadınız mı bu emülatörle
  • asimavi1538 A kullanıcısına yanıt
    bende bu yuklu bak belki bunu yuklersen sorun kalmaz
  • Google Chrome mağazasında bulunan ARC Welder uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Link:https://chrome.google.com/webstore/detail/arc-welder/emfinbmielocnlhgmfkkmkngdoccbadn

Eklentinin 11mb yazan boyutuna bakmayın ilk 120mb lık bir indirme ardından 11mblık bir indirme yapıyor..
  • Ben droidx4 mudur nedir onu indirdim ama onu neyle destekliyecegim winrarla destekledim yazılar çıktı sıkıştırılmış dosyalarla destekleyince error verdi adobe kullanınca hepten bitti.

Eğer kullandıgınız uygulamayı solerseniz memnun olurum lütfen hemen olsun clash of clans beni bekliyor
  • Hangisi en az ram kullanır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blowermsraid -- 23 Kasım 2015; 18:06:24 >
  • S kullanıcısına yanıt

Virtual box'da başlattığımda böyle bir hata alıyorum, çözümünü bulamadım, sizdede oldumu, olduysa nasıl çözdünüz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blowermsraid -- 29 Kasım 2015; 13:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canciger77

Arkadaslar En bilinen 4 tanesini bizzat denedim. Hele virtual box olanlari benim gibi yazilimdan cok anlamayanlar icin kabus. Ama sonunda

Droid4x i yukledim. sifir sorun. kendi kendine interneti de goruyor googleplayden catir catir oyuna indiriyor clash of clans i bile sorunsuz yukledim oynuyorum mis gibi. whatsapp ta da sorun olmadi.

Cinli bir firma cok bilinmiyor. digerleri laptopumu cok kilitlemisti ama bunda sorun yasamiyorum herkese oneriyorum. (Sony vaio 4 GB ram, i3 islemci 5 senelik teneke)

ucretsiz ve reklamsiz bu arada. ekrani saga sola dondurmek otomatik donmesini engellemek hepsi cok basit. cok kolay anlayacaksiniz
    Ekran baslarken apk dosyalarinizi ekrana mouse tasiyin yuklerim bile diyor denemedim ama kullanisi zaten cok kolay. sanirim onu da yapar.

Hic ayar yapmadigim default ekrani resim olarak ekledim.

Çok teşekkürler bu bilgilendirme için.

Bu Droid4X gerçekten çok başarılı. Laptop ekranında Android uygulamalarını çalıştırmak keyifli
  • bluestacks bende error 1714 hatasını veriyorr
  • Nox APP Player kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyun kurdu AA.

Ben droidx4 mudur nedir onu indirdim ama onu neyle destekliyecegim winrarla destekledim yazılar çıktı sıkıştırılmış dosyalarla destekleyince error verdi adobe kullanınca hepten bitti.

Eğer kullandıgınız uygulamayı solerseniz memnun olurum lütfen hemen olsun clash of clans beni bekliyor

droidx4 android emülatöründe veya bluestack gibi emülatörlerde mutlaka sorunlar çıkıyor eğer güncel sürümlerini yüklerseniz sorunlar ortadan kalkıyor Droid4x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayaz50 -- 12 Kasım 2017; 21:50:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.