Şimdi Ara

WİNDOWS GÖREV YÖNETİCİSİ HAKKINDA ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows görev yöneticisini ctrl-alt-delete tuşlarıyla açıyorum ama ordaki diğer görevler örneğin cpu kullanımı gibi kısım gözükmüyor ve ardından kapatmak istesem bile görev yöneticisini kapatamıyorum.Birde internet explorer'ı normal şekilde açıyorum sonra yeni pencereden açmaya kalktığımda açılan sayfa küçük sekme şeklinde kalıyo bunu bir türlü düzeltemedim.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden tesekkürler

• 1. sorunun sanırım kullanıcı hesabından dolayı.. sınırlı kullanıcı ise görev yöneticisini kullanamazsın. Admin.... oturumunda dediklerin olmaz.. Kullanıcı hesabı bilgilerini kontrol et ve pc yöneticisi yap.

2. sorunun ise. istediğin boyutta expoleri ayarla.. yeni sayfa aç tekrar yap.. bu işlemi bi kaç kez yaptıktan sonra tüm exploreleri kapat.. yeniden aç.. büyük ihtimal senin boyutlandırdığın şekilde açacaktır..
  • 2. si için bir kere shift tuşuna basarak kapatmak yeterli.
  • Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun 2. sorunumu düzelttim ama halen görev yöneticisini düzeltemedim görev yöneticisini açtığımda bir daha bilgisayarı yeniden başlatmadan kapanmıyor.Barıs_p4 arkadaşım dediğin gibi oturum zaten adminle değil ama sorun ahelen devam ediyor malesef.Birde görev yöneticisi açıkken en alt sağdaki simgelerde cpu kullanımı gözüküyor ama eskisi gibi bir arada değil
  • en kısazamnda cevaplarınızı bekliyorum.Belki önemli bişy değil ama insanın canını sıkıyo işte
  • Arkadaşlar ne olur biriniz bir yardım edin lütfen
  • ya şu konuya bir cevap verecek kimse yokmu bu kadar zor bir konumu anlamadım gitti.
  • Yapacağın şey çıkan pencereden boş yere 2 kere tıklamak gizlenmiş yerler çıkacaktır.
  • öRNEK:

• YA TABİ YA.. ARKADAŞ SORUYU BİRAZ KARIŞIK SORMUŞ..

KENARLARA ÇİFT TIKLAYINCA ESKİ HALİNE GELİYO.... BENDEN ÖNCE MESAJ ATAN ARKADAŞ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ RESİMDE KOYMUŞ..
  • Bu görev yöneticisi muhabbeti bana da bi kere olmuştu ... ahanda virüs girdi diye düşünmüştüm sistemimi yavaş yavaş yiyor burdan başladı yemeye diye

soora buldum yöntemi efet o üste iki defa tıklıycan şimdi forumlu olduk adlı arkadaşın dediği gibi....
  • Sayın arkadaşlar özellikle şimdi forumlu olduk arkadaş verdiğiniz bilgiler için çok sağolun sorunumu hallettim .Elleriniz dert görmesin.YAŞASIN DONANIM HABER FORUM İYİKİ VARSIN

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.