Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

WİNDOWS GÖREV YÖNETİCİSİ HAKKINDA ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> WİNDOWS GÖREV YÖNETİCİSİ HAKKINDA ACİL YARDIM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    84 Mesaj
    Windows görev yöneticisini ctrl-alt-delete tuşlarıyla açıyorum ama ordaki diğer görevler örneğin cpu kullanımı gibi kısım gözükmüyor ve ardından kapatmak istesem bile görev yöneticisini kapatamıyorum.Birde internet explorer'ı normal şekilde açıyorum sonra yeni pencereden açmaya kalktığımda açılan sayfa küçük sekme şeklinde kalıyo bunu bir türlü düzeltemedim.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden tesekkürler

|
    |
    1. sorunun sanırım kullanıcı hesabından dolayı.. sınırlı kullanıcı ise görev yöneticisini kullanamazsın. Admin.... oturumunda dediklerin olmaz.. Kullanıcı hesabı bilgilerini kontrol et ve pc yöneticisi yap.

2. sorunun ise. istediğin boyutta expoleri ayarla.. yeni sayfa aç tekrar yap.. bu işlemi bi kaç kez yaptıktan sonra tüm exploreleri kapat.. yeniden aç.. büyük ihtimal senin boyutlandırdığın şekilde açacaktır..
    |
    |
    2. si için bir kere shift tuşuna basarak kapatmak yeterli.
    |
    |
    84 Mesaj
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için sağolun 2. sorunumu düzelttim ama halen görev yöneticisini düzeltemedim görev yöneticisini açtığımda bir daha bilgisayarı yeniden başlatmadan kapanmıyor.Barıs_p4 arkadaşım dediğin gibi oturum zaten adminle değil ama sorun ahelen devam ediyor malesef.Birde görev yöneticisi açıkken en alt sağdaki simgelerde cpu kullanımı gözüküyor ama eskisi gibi bir arada değil
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

|
    |

KENARLARA ÇİFT TIKLAYINCA ESKİ HALİNE GELİYO.... BENDEN ÖNCE MESAJ ATAN ARKADAŞ NE GÜZEL SÖYLEMİŞ RESİMDE KOYMUŞ..
    |
    |
    Bu görev yöneticisi muhabbeti bana da bi kere olmuştu ... ahanda virüs girdi diye düşünmüştüm sistemimi yavaş yavaş yiyor burdan başladı yemeye diye

soora buldum yöntemi efet o üste iki defa tıklıycan şimdi forumlu olduk adlı arkadaşın dediği gibi....
    |
    |

· Intel® Pentium® M İşlemci 760 2.00 GHz 2MB L2 cache,533 MHz FSB · Intel® 915 PM Chipset · Intel® PRO Wireless 2200 · Sonoma Teknolojisi · 512 MB DDR2 SO-DIMM · 128MB NVIDIA Geforce GO 6600 PCI Express · DVD+-RW DUAL · 15.4" Wide WXGA (1280x800) · 60 GB
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Sayın arkadaşlar özellikle şimdi forumlu olduk arkadaş verdiğiniz bilgiler için çok sağolun sorunumu hallettim .Elleriniz dert görmesin.YAŞASIN DONANIM HABER FORUM İYİKİ VARSIN

|
    |
1
Reklamlar
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.