Şimdi Ara

WİNDOWS ETKİNLEŞTİRME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Az önce farkına vardığım bir sorun mevcut. İşletim sistemim Windows 10 1703 sürümü ve orjinal kullanmaktaydım ancak az önce ekranın sağ alt köşesinde şu yazıyı farkettim. Bugün sisteme yeni anakart ve işlemci taktım ancak bunlarla ilgili olucağını sanmıyorum. Mevcut ürün anahtarı ile etkinleştirmeyi denedim ancak kabul etmedi. Bu neden kaynaklı olabilir yardımcı olursanız çok memnun olurum. Malum ortada dolaşan bir virüs var sıkıntı yaşamayalım.

@endoplazmikredikulum hocam belki bir bilgin vardır diye eklemek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi draqpit42 -- 15 Mayıs 2017; 23:20:54 >

• Anakart değişikliği yapmadan önce Microsoft hesabı ile mi oturum açıyordunuz?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Microsoft hesabı ile hiç oturum açmadım ancak bugün açmıştım bir ayar değişikliği için. Az önce Windows etkinleştirme sayfasındaki sorun gider kısmından sorunu çözmüş bulunmaktayım. Daha önce de denedim ama olmamıştı.
  • Donanım değişikliği oem keyi uçurur. Sanmıyorum demişsin durduk yere key ayaklanıp gitmiş olamaz demi :D Her ihtimali düşünüp sistemi kurar kurmaz eposta ile keyi sağlama almak gerekiyor ansızın donanım bozulmalarına karşı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71C700AC1 -- 16 Mayıs 2017; 0:23:3 >
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Sorun çözüldüyse sıkıntı yok. Geçmiş olsun.
  • Donanım değişikliği ile Windows keyinin uçması mantıklı gelmedi bana :) ama dediğiniz gibi her seçeneği dikkate almak gerekiyor. Gün içerisinde Windows uyarı vermişti paylaşım ayarlarınızda bir değişiklik yapmalısınız oturum açın diye aklıma ilk o gelmişti.
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt
    Bence ne olur ne olmaz ProduKey ile Windows'un ürün anahtarını al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.