Şimdi Ara

Windows Developer Preview kurulum hatası [ ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Windows Developer Preview kurulum hatası [ ÇÖZÜLDÜ]

Beyler kurucam ama bu hata gelio sanal makinaya kurmaya çalışıyorum, bilen anlayan biri varsa bi yardım etsin lüfen.

" VirtualBox " kullanarak kurulumu yapın her hangi bi sıkıntı olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_O -- 15 Eylül 2011; 15:24:33 >

• Tam ben açıyodum konuyu he seninde % 87'de mi kalıp bu hatayı veriyor yoksa Pcde bir donanım aygıtını kurarken kitliyo muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takayashi

Tam ben açıyodum konuyu he seninde % 87'de mi kalıp bu hatayı veriyor yoksa Pcde bir donanım aygıtını kurarken kitliyo muhtemelen.

Açıyorum siyah ekran gelio " Windows Developer Preview " yazısı çıkıo altta bi yuvarlak dolarken bu hata gelio dier sürümleri indirdim gene aynı şimdi tekrar indiriom bakalım gene aynı mı olcak

• Sürümle alakalı değil bence dur bir araştırıyorum yabancı forumlarda
  • VirtualBox Kullanarak kuruluma başladım, bu hatayı alan arkadaşlar varsa virtualBox'u kurmalarını öneririm.
  • ben virtualbox la direk hata aldım : p benim sorunumuda ağ bağdaştırıcısı ses disket sürücüsü falan kaldırdım muhtemelen bunlardan biriyle çakışma yapıyodu çünkü. şimdi kurdum vmware ile
  • Vmware 8 ile o hatayı vermiyor...
  • merhaba arkadaşlar neredeyse 5000 tl harcayarak süper bi sistem kurayım dedim fakat windows 8 yüklemek istedim hayal kırıklığı yaşadım kurulum ilk başta gayet güzel gidiyor preparing diye bi yazı geçtikten sonra getting for devices diye bi yazı çıkıp yüzde 15 20 arasına gelince kilitleniyor hiç bi tepki vermiyor çok eski makineye kurdum hiç bi problem olmadı nasıl olurda bu kadar taze teknolojide bu hatayı verir anlamadım :( pc öellikleri aşağıdaki gibi

asus maximus extreme-z anakart
    i7 2600k işlemci
    16 gb 1600 mhz ram
    120 gb corsair sata 3 ssd
    msi gtx 580 ekran kartı

yardcımlarınızı bekliyorum arkadaşlar psikolojim çok kötü oldu yaa o kadarda para verdim :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.