Şimdi Ara

windows cd ile windowsu yüklemeden nasıl boot edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar bu konu hakkında bir cd ye iso yükleniyor daha sonra bu cd yi bilgisayara taktığımızda cd de yüklü olan windowsu bilgisayara kurmadan boot edebiliyoruz. Masaüstü felan herşey gözüküyor birşey yükleyip bilgisayarı kapatıp açtığımızda sıfırdan açılıyordu. Daha önce bir arkadaştan görmüştüm ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum eğer bir bilginiz varsa iso dosyası vb. link atabilirseniz çok yardımcı olursunuz. Bilgisayarıma virüs bulaştığı için windows açılmıyor. Bu yöntemi dosyalarımı kurtarmak için kullanıcağım.

• Internetten CD'den ya da USB'den çalışan Windows diye aratırsan Windows XP, Windows7 veya Windows8 bulabilirsin. Aynı işlemi Linux tabanlı CD/USB'den çalışan işletim sistemleri ile de yapabilirsin.
  • Windows 8.1 Portable Türkçe iso'sunu netten indirip USB'ye yazdırırsanız. İstediğiniz gibi Windows'u USB'den çalıştırabilirsiniz.
  • Hirens boot cd içinde mini xp var, onunla oluyor. Hızlı boot etmesi için usb bellek ya da dvd ile kullanın.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 5 Mayıs 2020; 21:57:35 >
  • Hocam birşey soracağım.Benim laptop orijinal windows 10.kms ile office yi full lerken yanlışlıkla windows u fulleme işlemine başladım.sonra windows umun orijinal olduğunu hatırladım ve iptal ettim.Ama orijinalliği bitmişti.Sonra kms ile full ledim ama her ayda bir windows unuz orijinal değildir diyor.Lütfen cevap verinnnn.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasir1yasir

Hocam birşey soracağım.Benim laptop orijinal windows 10.kms ile office yi full lerken yanlışlıkla windows u fulleme işlemine başladım.sonra windows umun orijinal olduğunu hatırladım ve iptal ettim.Ama orijinalliği bitmişti.Sonra kms ile full ledim ama her ayda bir windows unuz orijinal değildir diyor.Lütfen cevap verinnnn.

kms geçici lisans veriyor

• hocam onu biliyorumda nasıl kalıcı lisans yapabilirim
  • yasir1yasir Y kullanıcısına yanıt
    Ve laptopta bir sıkıntı var servise göndericem.sıkıntı çıkar mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.