Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

windows bir ip adresi çakışması algıladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
3.077
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> windows bir ip adresi çakışması algıladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    104 Mesaj
    ''Ağdaki başka bir bilgisayar bu bilgisayar ile aynı ıp adresine sahip.'' konulu hata mesajı.

Evde başka bilgisayar yok, kablosuz modeme 2 telefon daha bağlanıyor, onlar yüzünden bu hatayı verme ihtimali var mı? ama daha önce de bağlanıyorduk hiç böyle hata vermemişti. Ağa başka bir bilgisayar bağlandı ise, onu nasıl görebiliriz? cmd - view net e bakınca sadece bu bilgisayar görünüyor, hani daha önce girmiş olabilir mi? olabilir ise onu görme imkanımız nasıl olur?

|
    |
    Telefonlar da ip çakışmasına neden olabilir. Benim önerim hata veren bilgisayara ip atamak olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabelisa -- 7 Haziran 2016; 21:51:24 >
    |
    |

kablolu bilgisayarınızdan 192.168.1.1 adres satırına yazın sonra orada marka modele göre değişir.Wiriles alanda mac olan listeye bak orada mac adresi ile telefon adı yazar ordan silin veya engelleyin
    |
    |
    rosta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    anladım teşekkür ederim.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.