Şimdi Ara

windows baslatiliyor yazısında kalma (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> windows baslatiliyor yazısında kalma (acil)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Arkadaşlar Merhaba. Win 7 kullanıyorum pc birden dondu reset attım Windows baslatiliyor yazsında kalıyor. Başlangıç onarma işe yaramadı ve hiçbir modda açılmıyor.Recovery yapayım dedim o da mavi ekran da kalıyor. Son günlerde hiç program yuklemedim virüs kaynaklı sorun olduğunu düşünmüyorum.internetten biraz okudum win7 kurtarma dosyalarnı indirerek bir dvdye atıp format atılabilirmiş bu olayı bilginiz varsa biraz daha açarmisiniz

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Jagen H'ghar

Arkadaşlar Merhaba. Win 7 kullanıyorum pc birden dondu reset attım Windows baslatiliyor yazsında kalıyor. Başlangıç onarma işe yaramadı ve hiçbir modda açılmıyor.Recovery yapayım dedim o da mavi ekran da kalıyor. Son günlerde hiç program yuklemedim virüs kaynaklı sorun olduğunu düşünmüyorum.internetten biraz okudum win7 kurtarma dosyalarnı indirerek bir dvdye atıp format atılabilirmiş bu olayı bilginiz varsa biraz daha açarmisiniz

Banada oluyordu bazen, düğmeye basılı tutuyordum kapanıyordu, tekrar açıyordum normal bir şekilde açılıyordu. Olmazsa format CD'si takıp yükseltme seçeneğini seçin, eski dosyalarınız kalır bilgisayarınızda sadece formatlamış olursunuz.
    |
    |

Microsoft Lumia
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Up
    |
    |
    hdd de sorun olabilir
    quote:

Orijinalden alıntı: hurkanyy

hdd de sorun olabilir

Nerden anlarım hocam
    |
    |
    HDD veya işletim sisteminde sorun olabilir. anlamak için HDD'nin kırılmış olup olmadığına bakın,orada bir sorun yoksa bilgisayarcıya götürün.

İşletim sistemini yükseltin veya tekrar yükleyin.
    |
    |
    eğer mavi ekranda kalıyorsa sorun %90 işletim sisteminde%10ise hdd den kaynaklıdır.
    ilk önce format atmanı öneririm
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.